День Народження 30 Травня: Знак Зодіаку — Близнюки

Близнюки, народжені 30 травня, розумні, гнучкі і інтелігентні. Справжній згусток енергії, ви зі швидкістю урагану носитесь з місця на місце. Особливо ви процвітаєте у виконанні кількох справ одночасно. Дивовижна здатність з легкістю перемикатися з одного на інше є одним з ваших головних достоїнств. Ви володієте багатогранним, живою, творчою свідомістю, постійним джерелом новаторських ідей та планів. Природжений артист, ви викликаєте до себе любов самих різних типів людей, оскільки наділені яскравими, відкритими манерами і ніколи не бракує друзів.

Сама основна задача для народжених 30 травня — утримати під контролем надмірно возбудимую нервову систему; час від часу користь можуть принести транквілізатори, але їх слід уникати, щоб утриматися від звикання до них. На різних етапах життя народженим 30 травня рекомендується пройти курс психологічного тренінгу. До п’ятдесяти років або, може бути, раніше їм варто навчитися слідувати попередженням, що посилаються організмом, а також порадам друзів. Найчастіше народжені 30 травня вступають в життя повними сил і здоров’я, однак вони швидко витрачають їх; вживання алкоголю і нікотину може прискорити процес занепаду фізичних сил. У тому, що стосується харчування, смаки народжених 30 травня тяжіють до простої земної їжі. Для цих спритних людей освоєння кулінарних навичок надзвичайно корисно, оскільки вживання нових екзотичних страв позбавить їх від нудьги.

Прагнення до свободи і незалежності є лейтмотивом народжених 30 травня. Цим людям важко втриматися в рамках рутини; жага до раптових і кардинальних змін тяжіє над ними. Найчастіше народжені 30 травня хочуть стати відповідальними, надійними партнерами, але їм надзвичайно важко грати цю роль. Найбільшого успіху вони домагаються на терені вільного підприємництва, коли можна проявити індивідуальну ініціативу і висловити власну думку.

Знак Зодіаку 30 Травня — Близнюки

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до групи Повітряних знаків, які мають спостережливістю.

Планета Управитель: Меркурій. Зумовлює відчуття краси, а також уміння поводитися з грошима. Ця планета — головний покровитель для журналістів, комівояжерів, бігунів і навіть шахраїв. Планета у вигнанні – Юпітер. Відповідає за відсутність принципів і нерозбірливість.

В цей день народжуються справжні непосиди-Близнюки, які ні хвилини не сидять на місці. Найчастіше вони роблять одночасно кілька справ, легко перемикаючись між різними завданнями і не плутаючи одне з іншим. Це зазвичай освічені і дуже розумні люди. Їх свідомість теж, якщо можна так висловитися, непосидюча: їх розум постійно зайнятий генерацією нових, незвичайних ідея і проектів, це не тільки розумні, але і творчі люди. Вони вміють жити, граючи, як справжні артисти, тому люди зазвичай люблять їх. Вони завжди оточені друзями, так як їх витончені манери і яскраві емоції притягують до них шанувальників.

Дуже часто народжені 30 травня своєю поведінкою викликають гнів і роздратування навколишніх, чиї очікування вони не виправдали; але було б несправедливо звинувачувати їх в злому умислі або віроломстві, оскільки мінливість і непостійність — їх єство. У самому справі, настрій цих людей (чоловіків) може змінюватися в частку секунди. Що стосується жінок, то вони з успіхом здатні функціонувати відразу в кількох іпостасях — скажімо, одночасно вести господарство і керувати фірмою, жити подвійним життям і замишляти нові проекти. Народилася 30 травня слід побоюватися зобов’язань, свідомо нездійсненних.

Керуючись найкращими спонуканнями, вони необачно пообіцяють вам дістати Місяць з неба, покладаючись на те, що при подальших ускладненнях як-небудь зуміє виплутатися. Ця фатальна недооцінка своїх можливостей може зіграти злий жарт, якщо тільки народжені 30 травня не стануть ретельніше зважувати фактор реальності. Вони повинні зрозуміти, що деякі люди сприймають їх обіцянки вкрай серйозно і згодом змусять відповідати за кожне слово. Точно так само небезпечні ігри з грошима, оскільки це може обернутися фінансовою кризою для всієї родини.

Народженим 30 травня можна порадити обмежити свої горизонти, з тим щоб будувати життя повільно і ретельно. Швидкість — «коник» цих людей, але іноді вона стає настільки запаморочливої, що виникає небезпека розтрати нервової енергії. Однак спритність в поєднанні з самовпевненістю і завзятим дитячістю роблять народжених 30 травня просто чарівними. Несподівані рішення, прийняті ними, приводять навколишніх подив. Коли ці сюрпризи приємні, вони, зрозуміло, вітаються, але пізніше друзі починають замислюватися над сутністю блискучої ідеї і знаходять її авантюрною.

З іншого боку, народжені 30 травня настільки переконливі, а їх ідеї настільки прогресивні, що ефекту вони в будь-якому випадку домагаються. Як правило, народжені 30 травня прагнуть до вершини і неодмінно добираються до неї, якщо тільки їх не змете хаос, вчинену ними самими. Помірність, як це не здасться дивним, є ключовим моментом у досягненні успіху для тих, хто з’явився на світ у цей день. До речі, це ж стосується і особистого життя, і сімейної. Народжені 30 травня майстерно виконують будь-яку доручену їм роботу, вони в прямому сенсі майстри на всі руки. Коли ж їх технічне майстерність і інтерес до предмету збігаються, вони домагаються стабільності, такої необхідної для них.

Чоловік Близнюки — народився 30 Травня

Чоловіки, що з’явилися на світ 30 травня — володіють наступними якостями: такий чоловік — живий, цікавий, спокійний. Чоловік-Близнюки – новатор, революціонер, борець з сірістю і передбачуваністю. Він любить нестандартні ходи, несподівані рішення, фантастичні сюрпризи і яскраві емоції.

Жінка Близнюки — народилася 30 Травня

Жінки, народжені 30 травня, володіють наступними рисами: така жінка — кокетлива, логічна, преображающаяся. Жінки-Близнюки обожнюють таємницю, загадку, а тому навколо них завжди флер туману і недомовленості. При цьому вони не замикаються в собі, але є соціально активними і яскравими, при цьому залишаючи заділ для самої несподіваної трактування образу.

День Народження 30 Травня

30 травня — як позначається на вашому характері дата народження? Люди, народжені 30 травня знак зодіаку Близнюки, волелюбні й незалежні. Вони не терплять одноманітності монотонно поточних буднів, їм хочеться змін, швидко змінюються подій. В очах оточуючих їм хочеться виглядати дорослішими, викликають довіру співробітниками, але їх зовнішність і поведінка не відповідають цьому образу. Найбільше їх прагненню до незалежності відповідає організація власного бізнесу, де ніщо не сковує їх дій і є можливість самовираження.

Люди, народжені 30 травня знак зодіаку Близнюки, часто порушують дані ними обіцянки і не виконують взятих на себе зобов’язань. Це викликає негативну реакцію оточуючих і призводить до виникнення конфліктів. Проте така поведінка цих людей не є умисним і усвідомленим, оскільки зосередженість і уважність чужі їх натурі. Вони органічно не здатні дотримуватися будь-якого графіка або утримувати в думці що-то заплановане кілька днів тому. Їм властиві різкі перепади настрою. Жінки з такою датою народження здатні займатися кількома справами одночасно і виконують відразу кілька ролей у своєму житті — ведуть домашнє господарство, керують власною фірмою і розробляють нові проекти.

Людям, народженим 30 травня знак зодіаку Близнюки, потрібно утримуватися від зобов’язань, які вони не в силах виконати. Не бажаючи засмучувати друзів і близьких, вони можуть пообіцяти їм виконати їхнє прохання, сподіваючись якось виплутатися з ситуації в подальшому. Це невміння реально оцінювати власні сили і небажання говорити «ні» закономірно призводить до погіршення відносин з оточуючими і нерозуміння з їх боку. Їм треба усвідомити той факт, що деякі можуть сприйняти їх обіцянки всерйоз і будуть чекати їх виконання. У фінансових операціях їм краще не брати, тому що наслідки можуть бути непередбачувані. Людям, народженим у цей день бажано було б зменшити свою швидкість і зробити своє життя більш стабільною і стійкою.

Люди, народжені 30 травня знак зодіаку Близнюки, активно беруть участь в суспільному житті і беруть участь у всіх заходах. Їх енергія і безпосередність викликають мимовільну симпатію оточуючих. Вони часто роблять спонтанні вчинки, не випереджаючи їх роздумами і підкоряючись раптовому імпульсу, що прийшов у їх голову. Це викликає неоднозначні емоції у оточуючих, які не знають, як на це реагувати. Іноді вони схвалюють ідеї таких людей, але після нетривалого роздуми приходять до висновку, що на практиці вони нездійсненні. У будь-якому випадку ці проекти виробляють бажаний ефект на оточуючих.

В житті люди з датою народження 30 травня знак зодіаку Близнюки, досягають досить високого становища в суспільстві, якщо їх непередбачувані вчинки не зруйнують їх досягнень. Неквапливість і розважливість є запорукою успіху для них. Ті ж самі принципи діють і в їх особисте життя. Будь-яка домашня робота спориться в їх руках, особливо якщо вона викликає у них непідробний інтерес. Їм потрібно прагнути до досягнення поставленої ними мети, не звертаючи на більш легкі, але безперспективні доріжки.

Любов і Сумісність

В близьких відносинах, як і в усьому іншому, ви не любите відчувати себе замкненим у нудьзі повсякденності. Вам потрібен партнер, який поважає вашу потребу у часі для своїх численних інтересів.

Емоційні і гармонійні спілки складуться у Близнюків з Овнами та Водоліями – перший подарує йому пристрасть, не дасть занудьгувати і зарядить енергією, другий поділяє прагнення до свободи, легкості і пригод. Здадуться в полон чарівності Близнюків більш спокійні і уточенные Ваги – їх інтелект, а також незвичайна рафінована натура і вміння підлаштовуватися дозволять вибудувати довгострокові відносини. Прекрасні стосунки складуться з представниками свого знака.

Цікавий, але нерівний союз чекає Близнюків і Львів, але тут є ризик накопичити втома від надмірного пафосу і викликає нескромності більш примітивного Лева. Козероги, Діви, Тельці занадто пасивні і передбачувані для непостійних Близнюків – ці союзи приречені на провал. Холоднокровні і слабкі Раки і зовсім доводять Близнюків до сказу – в цьому союзі немає ніяких точок дотику.

Робота і Кар’єра

Найголовніша цінність для цих людей – це свобода. Вони прагнуть зламати рамки, постійно змінювати і змінюватися, це стосується в тому числі і тієї роботи, якою вони займаються. Частенько цим людям хочеться створити імідж дуже серйозних і відповідальних людей, але у них це виходить погано. Найбільшого успіху вони зможуть досягти, відкривши свою справу, так як цим людям простіше працювати на самих себе, без начальства над головою. Свобода самовираження та ініціативи – це найголовніше для них в роботі. Буває, вони злять тих людей, кого підвели, порушивши дане слово. Але тут нічого не вдієш, народжені 30 травня настільки мінливі і непостійні, що їх обіцянки просто не можна сприймати серйозно. Чоловіки, народжені в цей день, дуже часто і різко змінюють настрій. Жінки одночасно живуть подвійний або потрійний життям, граючи різні ролі.

Непосидючість, легковажність, дитячість і швидкість робить цих людей дуже привабливими. Вони непередбачувані і рішеннях, і в діях. Інша сторона цього явища – часто їх вважають занадто ризикованими і не довіряють їм. Проте частіше ці люди домагаються успіху, оскільки підтримують актуальні для сьогодення ідеї та проекти і вміють переконувати. Вони прагнуть зробити кар’єру, досягти успіху, і зазвичай їх мрія виконується, за умови, звичайно, що вони зможуть стримати зайву хаотичність і руйнівність своєї непосидючій вдачі. Зазвичай ці люди володіють безліччю практичних навичок і можуть виконувати різноманітну роботу. Якщо їх вміння і інтерес збігаються в одній справі, то в цьому вони можуть знайти рівновагу, впевненість і стабільність, яких часто не вистачає в їхньому житті.

Здоров’я і Хвороби

Вразливе місце організму народжених 30 травня – це нервова система. Їм потрібно вчитися тримати під контролем свої нерви, так як вони володіють надмірною збудливістю. Іноді їм на допомогу можуть прийти транквілізатори, але ні в якому разі не можна приймати їх занадто часто. Час від часу цим людям було б корисно відвідувати різноманітні психологічні тренінги. До піввікового ювілею їм неодмінно потрібно навчитися слухати поради оточуючих і бути дуже уважними до свого тіла, не залишаючи без уваги жодного нездужання.

В юності ці люди сповнені енергії, вони дуже активні, але часто ведуть дуже нездоровий спосіб життя, в результаті чого починають швидко втомлюватися і втомлюватися. Вони частенько дуже багато п’ють і занадто багато курять, що теж вносить лепту в руйнування їх організму. Є вони воліють страви простіше, люблять м’ясо. Їм було б корисно навчитися готувати, це багато в чому б розважило їх і корисно урізноманітнив б їх раціон, так як цим людям показано кулінарні експерименти і рідкі страви в раціоні.

Доля і Удача

В цей день народжуються талановиті люди, що володіють багатосторонніми здібностями. Вони в міру амбітні і честолюбні. Мають бійцівським характером і почуттям справедливості. Можливі кілька шлюбів, причому останній буде щасливим. Вони легко досягають багато чого, що іноді робить їх безпечними. Розтрачуючи марно свою енергію на дрібниці, вони можуть тривалий час тупцювати на місці. Але якщо вони почнуть діяти цілеспрямовано, сконцентрувавши всі свої здібності на досягненні конкретних цілей, їх чекає приголомшливий успіх. Вони можуть багато чого досягти в житті.

Поради Близнюкам, Народженим 30 Травня

Цим людям варто якомога рідше обіцяти іншим зробити щось. Вони часто порушують свої обіцянки, викликаючи справедливий гнів оточуючих. Бажаючи зробити як краще і сподіваючись згодом на диво і авось, вони часто обіцяють неможливе. В цьому також проявляється недооцінка своїх сил і можливостей. Тому цим людям варто більше думати про реальність виконання своїх обіцянок. Багато набагато серйозніше ставляться до слів і тим більше обіцянок, ніж вони, тому за свої слова часто доводиться відповідати. Намагайтеся не занадто ризикувати фінансами, оскільки це може одного разу обернутися повним крахом і злиднями, в яку, крім себе, Ви утянете власну сім’ю.

Корисним для народжених 30 травня було б уміти спеціально «уповільнювати» себе і свій ритм життя, частіше оглядатися по сторонах, бути більш обережними і виваженими, ретельніше і уважніше підходити до роботи і в цілому своєму житті. Вони вміють жити швидко, але у кожного все ж є свій стелю і своє обмеження швидкості, при занадто швидкому темпі Ви швидше втомитеся і стомитеся. Найважливіше для побудови вдалої кар’єри народжених 30 травня – це помірність. Втім, помірність вкрай важлива і для створення сім’ї.


Залишити відгук