Лев і Стрілець Сумісність

Союз Лева і Стрільця – це стосунки двох однодумців. Вони досить схожі за за темпераментом і життєвими устремліннями. Крім того, сумісність знаків Лев і Стрілець складається на основі того, що останній у разі необхідності готовий піти на поступки своєму царственому партнеру. Відносини цих знаків містять в собі і любов, і дружбу. Стрілець в душі прагне бачити поруч рівного партнера, а Лев не поступається йому по енергетичній шкалі, навіть у чомусь перевершує.

Стрілець завжди готовий посадити на трон свого обранця, забезпечивши йому захист. Однак це не можна назвати поклонінням, скоріше це схоже на повагу до рівного партнера. Льва приваблює в Стрільці його високий рівень духовного розвитку та творчий підхід до всього. Він знає, що Стрілець вміє по-справжньому любити, а це дорогого коштує. Поруч з Левом Стрілець намагається продемонструвати свою блискучість і неабиякий розум, і це йому добре вдається.

Лев, хоч і володіє великою емоційністю, не кидається в нові відносини, немов у вир з головою. Спочатку він ретельно перевіряє обранця, бажаючи переконатися, що він забезпечить надійний тил. Тому сумісність Лева і Стрільця характеризується постійними доказами останнім своєї любові і того, що він достатньо сильний, щоб бути поряд з величним хижаком.

Будучи вогняним знаком, також як і Лев, Стрілець буває неукротим, однак його гнів швидко проходить і настає щире каяття у скоєному. Але Лев не поспішить прощати партнера, поки той гарненько не попросить. Тільки тоді він з властивим йому великодушністю дарує Стрільцеві другий шанс. У той же час Лев пробачення просити не буде ні за що на світі, а Стрілець закриє очі на його неналежну поведінку.

У цих відносинах обидва партнера повинні піти на компроміс, намагаючись придушити в собі бажання панувати. Однак найчастіше сумісність знаків Лев і Стрілець будується на поступки останнього, тоді як Лев править балом. Якщо розглядати союз в цілому, ця двоє відмінно доповнюють один одного.

<-IMAGES->

без сумніву, це прекрасний союз. У таких відносинах є і любов, і партнерство і дружба. Стрільцеві потрібен тільки рівний партнер, і єдиний, кому він може підкоритися – це Лев. Він позбавить Лева від багатьох матеріальних проблем, продемонструє всю свою блискучість, відданість і розум. Проте Стрілець не буде улесливо підкорятися Леву, це швидше буде повага рівного партнера.

Стрілець для Лева – це втілення любові, духовного розвитку і творчості. Лев в свою чергу буде підштовхувати Стрільця до нових звершень. Це чудові партнери і друзі. У них можуть бути однакові цілі, але Льву необхідний також і особистий успіх. Тому Стрільцеві доведеться весь час відповідати зростаючим потребам Лева.

Ще на початку стосунків Стрілець споруджує Лева на п’єдестал, і ніхто не зможе змістити його з постаменту. Він швидше покарає обвинувача, ніж засумнівається в своєму обранцеві. Таке трепетне і ніжне ставлення, безумовно, лестить Леву. Але він все одно не довіряє, поки не переконається, що Стрілець забезпечить надійні тили. Лев не кинеться у вир з головою, тому представники цього знака нерідко довго не зв’язують себе шлюбними узами.

Стрілець володіє воістину неприборканим характером, але його гнів швидко змінюється на милість і він щиро кається у своїх вчинках. При цьому Стрілець завжди знає, як приборкати гнів партнера, і володіє достатнім великодушністю, щоб зрозуміти і пробачити. Льву ж важко пробачити і ще важче просити вибачення, проте якщо Стрілець переконає його в тому, що повністю розкаюється, Лев великодушно надасть йому ще один шанс.

Сексуальні стосунки в цій парі стануть чудовими, якщо вони вирішать усі свої проблеми в інших сферах. Їх відносини будуть чуттєвими, пристрасними і одночасно ніжними. Головне, що б своєю прямотою і чесністю Стрілець не образив Лева, інакше Лев відкине його.

Проблеми в сімейному житті можуть початися, якщо Стрілець з Левом не навчаться йти на компроміси. Адже кожен вважає себе правим, і неохоче підкоряється. Якщо Стрілець може підлаштуватися під поточні події, то Лев все одно залишиться при своїй думці.

Непостійність і легковажність Стрільця, порівняно з Левом, доставить чимало в сімейному житті. Адже ці двоє ще й лідери по натурі, і їм важко знайти баланс між бажанням панувати і здатністю підкориться. Адже Стрілець завжди впевнений, що правий, а Лев хоче чинити тільки так, як він вважає за потрібне.

Але в цілому це союз двох партнерів та однодумців. Їх життєві цілі однакові і вони знають, як досягти їх, органічно доповнюючи один одного.


Залишити відгук