Лев і Риби Сумісність

Лев і Риби – представники різних стихій, і кожен немов живе в своєму власному світі. Сумісність знаків Лев і Риби грунтується на постійній роботі над відносинами: кожен партнер повинен бути достатньо мудрий і проявляти свої найкращі якості. Ця пара зіткана з протиріч, адже Лев і Риби володіють різними темпераментами, характерами та поглядами на життя. Однак загальне щастя все ж таки можливо, якщо Лев буде задавати темп відносин, а Риби досить легко маневрувати, згладжуючи гострі кути.

Часто відмінності між цими партнерами настільки кардинальні, що вони не в стані зрозуміти один одного. Риби – один з найбільш емоційних знаків Зодіаку, але в теж час самий холодний і скупий на прояв почуттів. Зовнішній стан Риб завжди рівне, на їх обличчі навряд чи можна розгледіти якісь емоції. Як би не хотів представник знака Риби бути більш чуттєвим по відношенню до партнера, така його природа. Лев, на думку Риб, надто наполегливий і енергійний. Його динамічний поведінка і пристрасна натура натикаються на безмовне нерозуміння мешканця стихії Води. Його гарячий темперамент може змусити Риб в подиві відступити на крок в бік.

Сумісність Лева і Риби така, що обом партнерам доведеться неабияк помучитися, перш ніж вони хоч трохи почнуть один одного розуміти. Але не все так погано. Кожен зможе витягти з відносин щось цінне для себе. Лев, наприклад, отримає можливість духовного вдосконалення в спробах розгадати складні таємниці обранця. Риби ж опиняться поруч з сильним партнером, який вміє подбати про коханого. У той же час Лев виявить у Рибах бездонний океан ніжності і розуміння, а Риби зможуть контролювати гарячність Лева, направляючи її для досягнення своїх цілей.

Винятковість такого союзу полягає в чудовому поєднанні зовнішнього благородства Лева і внутрішнього духовного благородства Риб. Крім того, вони досить успішно об’єднують свої сили для досягнення загальних цілей. Лев прикладає свою міць і енергію, а Риби забезпечують холодний точний розрахунок.

<-IMAGES->

Вони зможуть знайти своє щастя і пристосуватися один до одного, якщо кожен з них буде показувати не негативні, а позитивні сторони свого характеру. У цих людей різні темперамент, характер і ставлення до життя. Вони жителі різних стихій, тому їм доведеться докласти зусилля, щоб досягти гармонії у відносинах. А одному, можливо, навіть змінити середовище проживання. Лев буде надавати відносинам динаміку і енергію. Риби будуть згладжувати гострі кути і підлаштовуватися під ситуацію.

Лев завжди сповнений енергії і бажань, і з радістю втілює це у вчинках. Хоча Риби є одним з найбільш емоційних знаків зодіаку, вони все ж занадто холодні і безэмоциональны для Львова. А адже вони просто приховують свої почуття і діють опосередковано. Атаки в лоб, якими славляться Леви, їм не по душі. Лев для Риб, навпаки, занадто темпераментен і напористий. Риби для Лева — незрозумілі й нелогічні.

Для Лева це один з найбільш складних спілок. В процесі таких відносин у Лева буде йти «рік за два», то внутрішній розвиток і духовне вдосконалення виведе на вершину творчих перемог. Важливо, щоб на це вистачало сил, і не настав спустошуючого розрив… Риба завжди пристосується до потреб Лева і навіть навчиться успішно маніпулювати ним для досягнення своїх цілей.

З іншого боку, Риби, як ніхто, потребують захисту й турботи, а це саме те, що може запропонувати їм люблячий Лев. Адже Риби так високо оцінюють Лева і як ніхто вміють ним захоплюватися. Риби привносять багато ніжності і розуміння в життя Лева, а він забезпечує партнера емоційну і життєву безпеку.

Риби володіють яскравим внутрішнім духовним благородством, порівнянним з зовнішнім благородством Лева, і, якщо постараються, вони зможуть благотворно співпрацювати у будь-якій сфері життя — в бізнесі, дружбі, сім’ї або шлюб.

Лев, по природі чудовий організатор, може вимагати обліку витрати грошей. І, як це ні дивно, Риби часто добре ведуть складний фінансовий облік, але повагою до грошей не відрізняються. Їх ставлення більшою мірою інтуїтивно, аніж раціонально. Це, безсумнівно, буде постійно дивувати Лева, для якого раціональність – єдине розумне підставу для будь-яких суджень і вчинків.

щоб уникнути конфліктів, Рибам вкрай важливо давати більше часу на вирішення тієї чи іншої задачі і не чинити на них тиску, так вони поступово знайдуть себе і знайдуть досвід. Шлюб, де чоловік — Лев, а жінка — Риби, є більш прийнятним і природним. Кращий спосіб любити – обмінюватися один з одним силою і одночасно співчувати слабкості іншого.


Залишити відгук