Лев і Ваги Сумісність

Це поєднання водної і вогняної стихії може покласти початок тривалим цікавим відносин. Сумісність знаків Лев і Ваги ґрунтується на постійній вібрації. Вони часто сперечаються, але, як відомо, у суперечці народжується істина, а значить, будь-які зіткнення в цій парі рано чи пізно будуть дозволені. Конфлікти можуть виникати на ґрунті їх різного сприйняття інформації. Лев, маючи свою думку, буде абсолютно впевненим у ньому, навіть не намагаючись вивчити інші варіанти.

Ваги – відчайдушні сперечальники, вони будуть ретельно аналізувати, перш ніж винесуть вердикт. При цьому вони сперечаються не для того, щоб посваритися з партнером. Насправді це приносить їм невимовне задоволення, така їх природа. Впевненість Лева в будь-якому рішенні бентежить недовірливих і обережних Ваг.

Серед мінусів в сумісності Лева і Ваг, які виникають у стосунках — любов першого до владної агресії. Ваги від такого напору швидко впадають в жорстоку депресію. Інша сторона медалі – фантастичне вміння Ваг ладити з царственої кішкою. Венера обдарувала цей повітряний знак неабиякою хитрістю і чарівністю. Ваги здатні перетворити Лева в пухнастого кошеня, виливаючи солодкі компліменти на його адресу або навіть відверто льстя.

Поруч з таким партнером Лев швидко втрачає пильність, і ось вже Ваги правлять балом, повністю контролюючи ситуацію. Цікаво, що з усього Зодіакального кола більше нікому так не вдається справлятися з Левом. Однак останнього таке положення речей анітрохи не пригнічує, а навіть навпаки – Цар звірів досягає головної мети – захоплення і поклоніння його вірнопідданих, до яких відносяться Ваги.

Сумісність знаків Лев і Ваги у фінансовому питанні не сама позитивна. Вся справа в тому, що Леви звикли отримувати все найкраще, а Терези не можуть впоратися з любов’ю до прекрасного. Тому разом вони витрачають весь місячний дохід в перший же день.

Подібність цих партнерів виражається в їх сентиментальності та артистичності. Обидва знака пристрасно бажають отримати від життя якомога більше любові та щастя, тільки різниця в тому, що Ваги смиренно чекають, а Леви найчастіше починають люто вимагати цього від оточуючих. Як би те ні було, а Терезам вдається непомітно дресирувати свого обранця, а Лев у цих відносинах мліє від щастя і безтурботності.

Дуже вдале поєднання. Ваги доброзичливі і товариські, гостинні. Люблять суспільне життя. Непогано розбираються в людях. Зазвичай це приємний і добрий партнер для Лева. Так як Ваги досить миролюбні й спокійні, вони врівноважують агресивність і напористість Лева. Для Льва це один з найбільш вдалих партнерів. Адже Ваги допомагають розкрити весь творчий потенціал Лева, пробуджують його до активних дій.

Добре розвивається інтелектуальна діяльність Лева, проявляється інтерес до справ, якими Леву було просто лінь зайнятися. При цьому Лев дає певний поштовх і підтримку Ваг, які перш, ніж прийняти рішення, подовгу все зважують. І Терези відчувають партнерську підтримку, що важливо для них. У цьому сенсі союз Лева і Ваг буде ідеальним.

Як і для Лева, для Ваг важливу роль відіграє матеріальний достаток. Ваги при цьому люблять мистецтво і красиві дорогі речі, через які вони самовиражаються. Але у Лева власне уявлення про матеріальний достаток, і тому Терезам доведеться утримувати високу планку, що відразу відіб’ється на взаєминах і здоров’я Ваг.

Така пара просто створена для матеріального достатку і ведення світського життя. Їм цікаво разом, так як завжди є, чим зайнятися, адже цілі у них однакові. Стосунки в цій парі природні і близькі. Але щоденна рутина і сімейні турботи можуть зруйнувати цей союз. Адже Терезам важко нести на собі тягар сімейних проблем, а Леви цього просто не люблять.

Ваги люблять сімейний затишок, але часто нехтують своїми обов’язками на користь суспільного життя. Як, втім, і Леви. Головне в такому союзі — розподілити обов’язки. Краще буде, якщо Ваги займуться матеріальною стороною спільного життя, а Леви візьмуть на себе домашні клопоти.

Проте можуть виникнути розбіжності і проблеми, якщо вони обидва вирішать зайнятися кар’єрою і реалізацією в соціальному плані. Тим більше, що Лев надійде все одно так, як буде вважати за потрібне, тому поступитися простіше буде Ваг.

Ваги люблять романтику не тільки в повсякденному житті, але і в інтимних стосунках, а Лев, якщо захоче, може привнести в їх відносини чуттєву пристрасть. Хоч ставлення до сексу у Лева носить фізичний характер, але і Ваги здатні на пристрасть. Однак Терезам не слід забувати про постійний вираженні захоплення Левам, особливо у інтимному плані. А Леву слід контролювати свою агресивність. В іншому плані їх відносини досить гармонійні і збалансовані.

Проблемою може стати полігамність Лева, а Ваги все-таки — партнерський знак і не потерплять вторгнення третьої сторони в їх союз. Левам потрібні власні володіння. Але після одруження Леви стають більш щирими і довірливими. При взаємних компромісів такого союзу гарантована приємна і тривала зв’язок.


Залишити відгук