Лев і Лев Сумісність

Ця пара притягує до себе численні погляди, де б вони не знаходилися. Їх неважко розгледіти в натовпі – адже вони завжди блищать, володіючи особливими манерами і яскравим одягом.

Їх головне бажання – змусити оточуючих захоплюватися своєю пишністю. Незважаючи на те, що в суспільстві все їм заздрять, сумісність знаків Лев і Лев можна характеризувати як постійне суперництво. Їх відносини такі ж яскраві і цікаві, як і вони самі. Однак жоден представник сімейства котячих не готовий визнати зверхність партнера. При цьому Левиця ще й досить примхлива створення, вона постійно дратує Лева своїми істериками.

Життя двох Львів – це злети і падіння. В грошах вони дуже необережні – їх фінанси швидко випаровуються, оскільки царської родини не пристало стримувати себе у витратах. Коли засоби до існування закінчуються, Леви з легкістю можуть перекласти тягар свого змісту на друзів і знайомих, яких у цієї пари досить багато.

Відносини Лева і Левиці не триватимуть довго, оскільки вони не здатні терпіти конкуренцію поруч з собою. Їх мета – домогтися повного і беззастережного поклоніння оточуючих, а як поділити владу на двох, вони не знають.

Сумісність Лева й Льва виявиться цілком прийнятною в тому випадку, якщо у цих великих кішок з’явиться спільна справа, яка займе чималу частку їх дозвілля і буде дійсно важливим. Це згуртує їх, змусить об’єднати зусилля заради досягнення спільної мети, забувши про суперництво. Крім того, Леви, визнали рівноправність, здатні дати один одному постійне переконання у своїй винятковості. Кожен готовий майстерно обдаровувати партнера щоденною порцією щирого захоплення, при цьому не опускаючись до грубої лестощів. Якщо Лев знайде в собі сили припинити конкуренцію, його чекає чудова нагорода – ідеальний друг і супутник по життю в особі іншого Лева.

Якщо царствені кішки утворюють сім’ю, то тут буде правити абсолютний патріархат. Лев змусить підкоритися собі примхливу Левицю, при необхідності давши ляпаса за неналежну поведінку. Виховання ж маленьких левових нащадків випаде цілком і повністю на частку самки.

Навіть якщо ця пара поки незнаменита, у громадських місцях, як правило, все одно притягують до себе багато уваги, завдяки яскравим одягом або особливим манерам. Жінка-Лев має більш примхливий характер, ніж її побратим по знаку. У Лева-чоловіки більш спокійний характер, адже зовсім не царська це справа — нервувати…

Обидва мають схильність витрачати все зароблене одноразово, тому у фінансовому плані у них «то пусто, то густо». Якщо не вистачає власних грошей на хліб і видовища, Леви з задоволенням ходять в гості до друзів, яких у цієї пари предостатньо. Такий шлюб рідко зустрічається, Лев не стане терпіти конкурента поруч.

Ми радимо двом Левам знайти спільну справу, тоді їх вогненна енергія направиться в дії для досягнення мети, а не один на одного. Якщо ця пара не буде витрачати сили на конкуренцію, вони виявлять ідеальних партнерів поруч, тому що у них абсолютно схожі погляди на життя і любов, одні й ті ж цінності.

Леви забезпечують один одному надійний захист від ворогів і неперевершену відданість і вірність. У них присутні всі якості, потрібні для міцної дружби. Ці кішки здатні пройти важкі випробування в ім’я дружби і любові.

Звичайно, Леви і Левиці володіють і іншими, не такими чудовими якостями. Деколи вони бувають абсолютно нестерпними в своїй зарозумілості і помилкової гордості. У Лева рідко зустрічається стриманість по відношенню до себе і скромність. Коли холоп веде себе неналежним чином, левова теплота і сонячність в мить ока змінюється крижаний королівської презрительностью.

Царствені особи завжди відчувають себе в оточенні рівних краще, вони знають, що один одного необхідно підгодовувати щоденною порцією щирого захоплення. Лев ніколи не дозволить собі образити іншого Лева лестощами — сурогатом справжнього поваги і захоплення.

У Львів великі сім’ї бувають нечасто. У деяких дітей немає взагалі, або тільки одна дитина. А адже вони чудові батьки. Але діти швидко вчаться мистецтву лестощів, тому дисципліна і ієрархія в сім’ї повинна бути патріархальної (як в сім’ях справжніх львів). Коли самка веде себе неналежно, голова прайду нагороджує її чутливою ляпас. Ніякого фемінізму… Повне прийняття влади свого справжнього мачо. У свою чергу, Левиця повинна виховувати левенят.

Існує небезпека, що сімейне життя двох Львів може перетворитися на постійне з’ясування стосунків, хто в домі господар. Це закінчиться або повстанням одного з партнерів, або розлученням. Найбільше постраждають діти, яких у цій боротьбі будуть використовувати в своїх інтересах сторони. Навіть взаємна сексуальна симпатія може не допомогти Лева, тому що вони і постіль перетворять на полі битви. Закономірним результатом боротьби стануть обопільні глибокі рани зачеплену гордості.


Залишити відгук