Лев і Близнюки Сумісність

Знаки Близнюки і Лев на інтуїтивному рівні відчувають тяжіння один до одного. І правильно, недомовки в такій парі виникають не настільки серйозні, так що прожити довго і щасливо чи, принаймні, знайти в особі один одного вірного товариша Лев і Близнюки цілком здатні.

Сумісність знаків Близнюки і Лев дружбу практично ідеальна. Два веселих авантюриста завжди придумають собі якусь ризикове заняття, ця парочка вже точно знайде спільну мову. Легкий на підйом Близнюк завжди підбадьорить Лева і поселить в ньому впевненість у силах, у свою чергу Лев з усією широтою своєї душі обдарує Близнюка якийсь дуже дорогий дрібницею. У підсумку обидва знака отримають задоволення від спілкування та спільного проведення часу, а це згодом може перерости у справжню дружбу. Особливо добре складається в цій парі спільна діяльність і робота, так як Близнюки і Лев доповнюють і підтримують один одного, і вдвох здатні зробити неможливе.

Ураган пристрасті в цій парі виникає практично миттєво. Сумісність знаків Близнюки і Лев у плані сексуальності — ідеальна. Однак Леву мало фізичного тяжіння, його партнер повинен належати йому і тілом і думками. Близнюк цілком здатний реалізувати всі потаємні мрії Лева і дати йому повну впевненість в собі. Але не дай бог, якщо Близнюк вирішить продемонструвати перед своїм партнером холодність, та ще й заграється. Царський знак, спочатку помучивши себе пошуками причини подібної поведінки Близнюка і намагаючись домогтися колишнього відносини, може швидко згадати про свою гордості і отримати так відсутню йому теплоту і визнання на стороні.

<-IMAGES->

Ця пара народжується, щоб бути разом. Лев, звичайно ж, буде господарем в будинку і матеріально забезпечувати сім’ю. І це чудово, так як Близнюки з однаковою легкістю можуть бути як керівникам, так і підлеглим.

Лев і Близнюки — хороші друзі, а не тільки чудові коханці. В їх союзі є місце не тільки сексу і романтики, але і всьому тому, що вони пов’язують з радощами і задоволенням від життя. Активному Леву не може не подобатися завжди з радістю готовий до авантюр і змін ризиковий і творчий Близнюк.

Зверніть увагу, що практично у всіх шлюбах, вона — Лев, а він — Близнюки. Не навпаки! Комбінація перевірена життям. Життя не помиляється, на відміну від астрологів. Життя цієї пари дивна і прекрасна, коли немає турбот і є гроші. Іспитом на міцність цих відносин стануть перші труднощі.

Гармонійними будуть відносини цих легких на підйом авантюрних людей. Вони вплутаються в будь-яку авантюру просто з метою розважитися разом. Вони неймовірно харизматичні, запальні і дотепні, однаково цінують свою і чужу свободу. Близнюки і Лев чудово знайомі з слабкими і сильними сторонами партнера, і розуміють, як отримати з цих відносин вигоду для себе. Такий шлюб цілком може виявитися міцним.

Швидше за все, Леву та Близнюкові потрібно подумати, перш ніж обзаводитися дітьми — невідомо, що може статися при змішуванні Повітря і Вогню, а по-друге, вони можуть вам перешкодити веселитися, як раніше. Але, як не дивно, сім’я, діти, дім можуть виявитися місцем реалізації для такої вельми енергійною пари, хоч їм і не просто добровільно взяти на себе важкі сімейні зобов’язання.

Симпатія і взаємна любов між цими знаками виникає весело і швидко. Легко утворюються сім’ї, і, як правило, велику кількість шлюбів складається вдало. Але підводний камінь цих відносин полягає в тому, що обидва будуть поряд, поки їм цікаво. Якщо стосунки себе вичерпали, партнери не будуть докладати зусиль для збереження шлюбу, а просто підуть в нове життя, створивши нові сім’ї.

Для того, щоб шлюб був міцним, їх будинок повинен бути не готелем, куди приходять тільки ночувати. Він повинен стати місцем побачень, творчою лабораторією, лікарською консультацією, трибуною для палких обговорень всього на світі, і круглим столом для вирішення будь-яких проблем. Тоді їм не загрожує пересичення один одним.

А якщо подружжя візьмуть на себе працю прощати один одному окремі людські слабкості, то будуть жити довго і щасливо.


Залишити відгук