Лев і Козеріг Сумісність

Таку пару можна зустріти дуже рідко, адже це союз двох абсолютних протилежностей. Навколишні дивуються: що забули цей затятий консерватор і екстравагантний представник вогняної стихії в обіймах один одного? Відповідь насправді проста. Сумісність знаків Лев і Козеріг побудована в першу чергу на партнерських відносинах.

Крім того, що з них виходять відмінні колеги, вони привносять взаємовигідний розрахунок і любовні відносини, хоча любові як такої у них зазвичай не відбувається. Козерогові подобається, що її обранець – у центрі загальної уваги. Вступаючи у відносини з Левом, він таким чином намагається піднятися в очах оточуючих. Більш того, Козеріг приходить у захват від володіння тим, що таке бажане іншими.

В даному випадку цей потайний консерватор володіє справжньою королівською персоною, і всі йому заздрять. Крім того, Козерога приваблюють сильні особистості, поряд з якими його нудна життя стає набагато емоційніше і цікавіше. Льву імпонує спокій і тактовність Козерога. З таким надійним партнером він сміливо виходити в світ, не турбуючись про можливі казуси. Козеріг цілком толерантно ставиться до своєрідної гордині і зарозумілості Лева, а при нагоді навіть може задовольнити потребу своєї вогненної кішки в захопленні. Відносини цих двох знаків справді скидаються на отримання взаємної вигоди.

Сумісність Лева і Козерога дивним чином поєднує абсолютно різні мотиви, дії і характери партнерів. Лев – імпульсивний, він не завжди здатний контролювати емоції. Його пихата гордість поєднується з граціозною артистичністю, для нього критерієм оцінки людей слугує їх ставлення до його персони. Лев повинен постійно відчувати на собі захоплені погляди. Козеріг – набагато менш емоційний. Він потайливий і тихий, навіть трохи замкнутий. Тому йому приносить задоволення грітися у променях слави свого обранця.

У справах про ці партнери можуть впевнено покластися один на одного. Взявшись разом за досягнення якої-небудь мети, вони обов’язково впораються з усіма перешкодами. Козеріг володіє неймовірною діловою хваткою, і до того ж він справжній трудяга. Він майже завжди добре заробляє і миттєво піднімається по кар’єрних сходах. Поруч з таким партнером Лев може дозволити собі розслабитися і просто отримувати задоволення від життя, ну і від себе самого, звичайно.

Проте є і негативні моменти, що характеризують сумісність знаків Лев і Козеріг. Зокрема, це волелюбність Лева: він не завжди буде виконувати сімейні обов’язки. Крім того, в його поведінці присутній певна гра, і прямолінійним Козерогові буде важко це сприймати. Однак змиритися з таким станом речей доведеться саме Козерогові. Інакше як за допомогою його жертви досягти гармонії у відносинах не вдасться.

У цілому сумісність Лева і Козерога тримається на зовнішній яскравість і непересічність. Оточуючим здається, що вони чудова пара, однак в їх спільному житті все не так просто.

<-IMAGES->

Коли створюється пара Лев — Козеріг, це завжди викликає подив, як у людей сторонніх, так і у найближчих родичів. Адже це дуже рідкісна і цікава пара. Як міг імпульсивний і екстравагантний Лев захопитися консервативним Козерогом? Адже Лев є центральним знаком зодіаку. І недарма Лев все життя відчуває себе в центрі уваги і оцінює людей тільки за одним критерієм – до своєї персони. Він вимагає постійної уваги і доказів власної величі, очікує преклоніння. А Козеріг ж навпаки скутий у своїх проявах емоцій і почуттів, і швидше тихий і непомітний.

Проте між Левом і Козерогом набагато більше спільного, ніж помічають оточуючі. Типовий Козеріг з допомогою шлюбу намагається піднятися в соціальному плані, його притягують влада, слава і успіх. Він отримує величезне задоволення, володіючи цінностями, якими оточуючі його люди можуть захоплюватися. І не важливо, нерухомість, машини або партнер в сімейному житті.

Адже Козерога підсвідомо тягне до сильним особистостям, які обіцяють принести хоч трохи емоційності та різноманітності у його досить нудне життя. А Лев так потребує супутнику, який буде захоплюватися її успіхами і якого зможе поважати. Адже такий партнер не принизить в суспільстві поганими манерами або недоліком виховання. А також зможе спокійно і терпляче ставиться до якоїсь театральності і пихи, які є частиною характеру Лева. Лев буде пишатися своїм Козерогом, поки він займає високе положення в житті, Козеріг ж буде щасливий, що його нарешті оцінили.

Оскільки Козеріг справжній трудяга, то Лев може дозволити собі трохи полінуватися. Адже потрібно ж Леву приділити час собі і тільки собі. Так і працьовитий Козеріг зможе непогано заробити, що б забезпечити Леву певний рівень достатку, навіть розкоші.

Ділова хватка Козерога допоможе Леву реально оцінити ситуацію і вказати правильний шлях. Їх спільні дії приведуть до слави і неоспоримому успіху. Саме на взаємному прагненні до вершин слави може бути заснований союз і дружба Лева і Козерога.

Проте в такому союзі і чимало проблем. Леву потрібна свобода, саме тому він іноді забувати про своїх сімейних зобов’язання і дані обіцянки. Він також буде вимагати, щоб йому не заважали прокладати власний шлях до слави і успіху. Льву в житті завжди потрібна якась гра, Козеріг ж навпаки надто прямолінійний, і не терпить явних ігор, а тим більше прихованих. І єдиний вихід у такій ситуації – компроміс. Козерогові доведеться піти на поступки і дати Леву певну свободу, і визнати, що вона володіє власною гідністю і гордістю. Причому виражати цю згоду не похмурим згодою, а явним схваленням.

Така пара створена для яскравою, суспільного життя, але ніяк для повсякденної рутини. Вони швидше зійдуться на амбіціях, адже їм потрібні неабиякі, яскраві партнери. Шлюб по любові в такій парі малоймовірний. Хоча партнерські відносини можуть скластися чудовим чином.


Залишити відгук