Лев і Рак Сумісність

Відносини Раку і Лева досить складні, будь-якого аспекту діяльності вони не стосувалися. Причина тому – протидія двох стихій. Рак – типовий представник стихії Води, Лев – найяскравіший вогненний знак. Досить спірна сумісність знаків Лев і Рак відображається в їх прагнення, у що б то не стало, перемогти партнера, немов вони б’ються на арені гладіаторів.

На початковому етапі відносин, коли царює романтизм і душевність, Рак і Лев готові звеличувати один одного, захоплюватися і оточувати турботою і любов’ю. Однак при найменших побутових складнощі все валиться подібно картковому будиночку. Сумісність знаків Лев і Рак є сумнівною з абсолютно різних життєвих принципів партнерів. Так, Лев – енергійний, не уявляє себе без активної світського життя.

Він обожнює блищати на публіці. Рак – злегка пасивний у своїй чуттєвості, для нього найкращий дозвілля – час, проведений вдома. Тут і виникає конфлікт інтересів. І частіше доводиться поступатися Раку, здаючи свої позиції і навіть змінюючи коло спілкування. «Випалюючи» спокійні емоції Раку, Лев змушує його йде в себе і мовчки підкорятися зарозумілому партнеру. Рак стає пригніченим, дратівливим, а іноді виявляється на межі нервового зриву.

Навпроти, особливо наполегливі і сильні духом Раки здатні погасити самовпевненість обранця, довівши його до морального виснаження. У такій ситуації Рак стає агресивним, що для нього не властиве, а Лев стрімко втрачає гордість і гідність. Результат і в першому і в другому випадку сумний, очевидно знищення одного партнера іншим. Цікаво, що все це відбувається незалежно від волі Раку і Лева. Така їх природа, і нічого не вдієш.

Сумісність знаків Лев і Рак може виявитися цілком стерпним, якщо Рак надасть партнеру можливість самостійно організовувати своє життя, при цьому ненав’язливо направляючи його дії в потрібне русло. Льву слід бути терпимішими до мінливому характером Раку і ставитися до обранця з більшою прихильністю. Якщо відносини двох знаків будуть побудовані таким чином, вразливий і чуттєвий Рак буде під захистом Лева, обдаровуючи його замість ласкою і любов’ю.

Фінансове питання у відносинах Лева і Раку встає дуже гостро. Рак схильний до раціоналізації витрат, протягом усього життя він може створювати запаси, які забезпечать його стабільність. Лев дуже марнотратний, він звик жити сьогодні і зараз, отримуючи максимальне задоволення від своїх витрат. Добре, якщо кожен з партнерів розпоряджається своїми коштами. Коли Лев почне витрачати кровні зароблені Раку, слід чекати самих негативних наслідків.

Хоча сумісність знаків Рак і Лев викликає великі сумніви, Рак має сильно розвиненими місячними – материнськими – почуттями, а Лев — сонячними батьківськими. Отже, ця пара стане відмінними батьками.

<-IMAGES->

Це конфліктний союз. Тут можна спостерігати боротьбу протилежностей до повної перемоги одного, до повного повалення іншого. У цих партнерів повна невідповідність уявлень про життя, поєднання в цілому невдалий, тому і прикладів з життя мало. В період знайомства обидва будуть відчувати почуття величезної романтичної захопленості і взаємного захоплення, тому чим менше вони будуть в подальшому пов’язати в побутових проблемах, тим довше збережеться їх союз.

Лев — енергія і дію, Рак — почуття і пристосування, Рак любить сидіти вдома, а Лев не уявляє себе без світського життя. Лев тисне, Рак або упокорюється, або протестує. З іншого боку, Лев приваблює партнера своєю силою і впевненістю в собі, тому більш приваблива ситуація, в якій Лев — чоловік, а Рак — жінка.

Для Лева почуття — це привід і імпульс для діяльності. Чуйний Рак, тому, завжди зрозуміє мотиви Лева. Лев же категоричний і простий, як валянок, йому важко буде зрозуміти Раку. В цих відносинах багато перешкод і обмежень для Лева, багато душевної роботи для обох, але немає нічого жахливішого, ніж Лев позбавлений гордості та гідності, або агресивні самовпевнені Раки, забули про м’якість і чутливості.

Спосіб життя Льва змусить Раку поміняти свої уявлення про те, скільки у людей має бути знайомих і колег, і якою повинна бути нормальна активність людини. Але Льву звикнути до того, що у партнера теж можуть бути свої устремління буде куди складніше.

Обов’язково зіштовхне лобами цих двох фінансове питання. Рак буде вважати щедрість Лева марнотратством, Лев буде вважати свого партнера скупим. Все в порядку, якщо кожен витрачає зароблене сам, але якщо Лев почне витрачати зароблене на Рак — чекай біди.

Тому в цій парі є жорстка необхідність у розподілі ролей. Вони мають обговорити та зафіксувати чіткі правила і найголовніше — їм слідувати. Для світу в сім’ї важливо, щоб Рак вмів вчасно замовкнути, якщо Лев разбушуется, зміг постійно хвалити і захоплюватися партнером.

Жінка – Рак, чоловік – Лев. Вона буде по-материнськи турботливою, жіночною і вгадує її думки та почуття. Вона ніколи не покаже йому відкритого непокори, але з плином часу Лев зрозуміє, що в її душі є якась таємниця, яку вона ніколи йому не розкриє.

Жінка – Лев, чоловік — Рак. Він повинен приготуватися до того, що їй дуже важливо управляти хоча б чимось. Інакше вона спробує керувати ним. Тому краще допомагати їй у кар’єрі, або дозволити безроздільно правити в будинку.

З-за комбінації Сонячних (батьківських) та Місячних (материнських) впливів, представники цих знаків, незалежно від того, як складаються їхні подружні стосунки, часто стають прекрасними батьками своїм дітям. Вони багато чому можуть один одного навчити. В тому числі, і самому головному мистецтва в шлюбі — терпінню. Але якщо вони не бажають йти на компроміс, то просто знищать один одного.


Залишити відгук