Лев і Овен Сумісність

Лев і Овен, як правило, дуже красива пара, у якої багато спільного, як у характері, так і у вдачу. У них легко і швидко можуть виникнути взаємини: партнерів наче притягує один до одного магнітом. Обидва знака відрізняються прагненням і надмірною активністю до дій. Овен, в свою чергу, імпульсивний, а Лев знаходиться в постійному тонусі. Кожен з партнерів прагне до самореалізації. Однак тривалі союзи – рідкість, бо тільки щира любов і жертовність можуть врятувати шлюб від саморуйнування. Сумісність знаків Лев і Овен була б ідеальною в тому випадку, якщо Лев почне демонструвати вдячність, щедрість в компліментах і прояві почуттів.

Лев, дуже сміливий і хоробрий, здатний долати різні перешкоди, як у житті, так і на шляху до любові, але дії його кардинально змінюються в шлюбі. Найчастіше Левам життя підносить таких партнерів, що вже через деякий час він забуває про те, що є Царем звірів. Саме до таких супутникам і відноситься Овен.

Якщо в казках і в природі всі звірі тремтять перед Левом, то в житті, він – тремтить Овном. У партнерів приблизно схожа пристрасть і запал. Але в Овна його вулканічна діяльність має якусь циклічність, а ось Лев може вдень і вночі «диміти» без будь-яких перерв. Потрібно зазначити, що це є одна і сама істотна різниця між двома цими знаками. Ще можна додати те, що насіннєві кошти найкраще зберігати в Овна, незалежно від статі, оскільки Лев маючи деякі відгомони «царської приналежності може по-царськи і безоглядно їх тринькати, не замислюючись про наслідки.

Надто енергійна пара. Обидва знака характеризуються активністю і прагненням до діяльності. Овен більш імпульсивний, Лев – постійно в тонусі. Кожен прагне до самореалізації. Надлишок енергії цієї пари повинен знайти вихід за межами сімейного вогнища, в іншому випадку він вибухне від переповнення. Леви, як і Овни, досить самолюбні, обидва хочуть розділяти і володарювати.

В силу своєї схожості, партнери здатні зрозуміти один одного як усвідомлено, так і на інтуїтивному рівні. Овен і Лев будуть йти по життю пліч-о-пліч, стануть рівноправними партнерами і близькими друзями. Вони обидва прагнуть до однієї мети і будуть йти до кінця, всіляко підтримуючи один одного. Повертаючись в домашню атмосферу, вони будуть перевтілюватися в пристрасних коханців і дбайливих партнерів.

В очах Овен, Лев символізує любов і творче начало. Відчуваючи свого партнера полум’яні почуття, Овен схильний виконувати різні примхи коханого, але, разом з тим, на голову сісти не дозволить. Лев служить для Овна натхненником і викликає спрагу до життя. Люблячий Лев бачить в своєму обранцеві символ духовного розвитку.

Лев володіє великим творчим потенціалом і потужною енергетикою. Розпоряджатися заробленими грошима воліє гарно і з розмахом, наочно показуючи партнеру, як це робиться. Тому в Овна не залишається ніякого іншого виходу, крім як розділити такий стиль життя і прикладати всі зусилля для поповнення сімейного бюджету.

Лев і Овен по своїй натурі є лідерами, тому і вдома вони будуть боротися за звання глави сімейства. Кожен буде прагнути зайняти командне місце, що призведе до нескінченному суперництва. Знайти вихід з такої ситуації більше під силу Овну, адже саме від його кохання буде залежати фінал родинного поєдинку. Партнери повинні навчитися уживатися під одним дахом, а це можливо лише за умови, коли хтось поступиться. Швидше за все, цю роль візьме на себе Овен. Особливо вдалим вийде сімейний союз, якщо Овен буде жінкою. Адже саме жінки, як правило, вважаються більш мудрими і гнучкими у відносинах.

Проте, буває і навпаки. Якщо Овен – чоловік, то він повинен стати справжнім лицарем для своєї дами серця. Жінка-Лев по достоїнству оцінить його нові якості, і цей союз стане воістину королівським. Вони, як у казці, будуть жити довго і щасливо. Головне у відносинах навчитися йти на компроміс. Словом, якщо є бажання — то все можливо, і ніякі перешкоди не зможуть перешкодити сімейного життя.


Залишити відгук