Лев і Водолій Сумісність

Союз цієї пари досить суперечливий. Сумісність знаків Водолій і Лев ґрунтується на двох потужних потоках енергії, які вони утворюють. Перше враження таке, що ці партнери дуже схожі, однак подібність це поверхневе. Тим не менш, обидва знака мають активну життєву позицію. Лев домагається успіхів, тому що жадає роздобути краще завжди і у всьому, а Водолій живе пригодами, оскільки не здатний всидіти на місці довше п’яти хвилин.

Відмінності цих знаків роблять їх протилежними в Зодіакальному колі. Лев дуже гарячий і емоційний, а Водолій володіє шаленою енергією, але при цьому дуже поверховий. Лев більше схильний заглядати у внутрішній світ інших і особливо себе, Водолія це абсолютно не цікавить. Сумісність Водолія і Лева будується на тому, що кожен з них володіє тим набором позитивних якостей, які привабливі для партнера. Лев випромінює спокій і стабільність, у той же час граціозно показуючи всім, наскільки він цінує себе коханого. Водолія відрізняє смирення в характері і готовність визнати свої помилки.

Перша зустріч Лева і Водолія супроводжується наростаючим взаємним потягом, яке засноване на уявній схожості партнерів. Проте трохи пізніше вони розуміють, що Лев – відповідальний і більш глибокий знак, а Водолій використовує будь-які відмовки, аби тільки не відповідати за свої слова і вчинки.

У фінансовому питанні партнери не будуть одностайні: Лев хоч і марнотратний, але робить покупки з розумом, набуваючи все найякісніше і краще або те, що в майбутньому дозволить заощадити кошти. Водолій може витратити гроші на таку дурницю, що його партнер буде в глибокому шоці.

Сумісність знаків Водолій і Лев стає основою для цікавих і тривалих відносин: їх спільне життя буде наповнена сюрпризами, подарунками, фантазіями і маленькими хитрощами. А що ще потрібно цим двом настільки енергійним знаків? Вони будуть жити повним життям, радіючи кожному моменту. У такому союзі можливо подолання будь-яких протиріч, розставання відбуваються дуже рідко.

<-IMAGES->

На перший погляд, вони дуже схожі, але це оманливе враження. Звичайно, Лев і Водолій йдуть в одному напрямку, але надихаючись різними мотивами… В основному, Лев живе для себе і собою, а Водолій — потоком життя, в якому знаходиться і що він породжує.

Вони дуже відмінні психологічно. Лев — емоційний і гарячий, Водолій дуже енергійний, але при цьому поверховий. Адже все ж ці два знака протилежні один одному на астрологічному колі. У одного є те, чого не вистачає іншому, а інший ніяк не погодиться з тим, що потребує цього.

Що ж є у Лева, а у Водолія — ні? Теплота, загострене почуття власної гідності, стабільність і надійність. Що є у Водолія і немає у Лева? Смирення, неупередженість до критики і готовність визнати свої недоліки.

Найчастіше Водолії виступають прихильниками вільної любові і рідко поспішають з укладанням шлюбу. Для обох партнерів буде легше, якщо після оформлення шлюбу спосіб життя пари кардинально не зміниться. Кращим варіантом даного союзу, на нашу думку, є варіант, у якому чоловік — Лев, а жінка – Водолій.

При першій зустрічі представники цих протилежних знаків відчувають велику силу взаємного тяжіння. Їм здається, що вони дуже схожі. Але з часом з’ясовується, що якщо Лев, бажаючи знаходиться в центрі уваги, готовий нести відповідальність за це, то Водолій веде себе, як чортик з табакерки — прагне піти від відповідальності будь-якими способами, в основному прикриваючись надмірною зайнятістю.

Отже, незалежність і волелюбність Водолія, і приховані, а частіше явні, лідерські замашки Лева. Але вони-хороші коханці, друзі, хоча більшою мірою все-таки партнери. У цьому шлюбі дуже важлива спільна мета, спільна справа і конструктивну співпрацю і успіхи. Невдачі і деструктивний підхід подвійно згубні.

Сварки можуть виникати з-за грошей: адже у кожного з партнерів абсолютно вірний погляд на цю тему. Причиною для конфліктів також є те, що обидва не люблять самотності і обопільно можуть в роботі забути про те, що десь вдома сидить у смутку і печалі їх коханий чоловік. Але, якщо хтось із них потрапить у біду або захворіє — інший обов’язково буде поруч.

Сильне тяжіння з часом згладить відмінності в їх темпераменти і характерах, поглядах і думках, переконаннях і світоглядах. Але наскільки Лев ревнивий, настільки Водолій практично повністю позбавлений цієї риси характеру.

У цій родині багато лукавства і гумору, фантазій і хитрощів. Вони обсипають один одного божевільними сюрпризами і щедрими подарунками в самий несподіваний момент. Між представниками знаків Зодіаку безліч протиріч, але практично завжди вони переборні. Розлучення в цьому шлюбному союзі надзвичайно рідкісні.


Залишити відгук