Лев Сумісність

Лев – улюбленець Сонця, він живе під управлінням цієї сильної і світлої зірки, будучи людиною обдарованою і душевним. Лев має дуже сильну енергетику, яка дозволяє їм досягти дуже багато чого в житті. З іншого боку, Лев досить гордий, упертий і марнославний, а це заважає їм у відносинах. За негласною угодою всіх зодіакальних Знаків, Лев є ватажком завжди і у всьому. Він легко управляє людьми, і з задоволенням бере на себе лідерські, командні ролі в будь-якому колективі. Коли Лев досить скромний, він все одно є неформальним лідером, до думки якого навколишні охоче прислухаються.

Лев досить честолюбний, але це приносить йому користь тільки тоді, коли честолюбство не надмірно. Саме бажання домогтися чогось у житті, а також яскраво проявити себе у всіх сферах життя. Є тією рушійною силою, яка допомагає Леву створити кар’єру та щасливе особисте життя. Він не обмежується поточними цілями. Для Лева важливі глобальні перспективи, до яких він буде намагатися з усіх сил.

Думка оточуючих людей є дуже значущим для Лева. Він дуже болісно сприймає критику, але, разом з тим, прислухається до порад більш досвідчених і мудрих людей. Як людина крайнощів, Лев з максималізмом сприймає, як свої перемоги, так і невдачі. Він завжди прагне до досконалості, і не зазнає перешкод на своєму шляху.

Чоловік Лев, побачивши суперника в бізнесі або відносинах, першим кидаються у відкритий поєдинок, який часто закінчується бійкою. Жінки Леви шукають визнання і поклоніння у всіх компаніях, в яких вони з’являються, і тому дуже часто носять викликає яскравий одяг, використовують багато косметики, привертають до себе увагу химерною поведінкою.

Найбільш сумісними знаками для Лева, як правило, вважаються Овен, Близнюки, Терези і Стрілець. Найменш сумісними знаками для Лева вважаються Телець і Скорпіон.

<-IMAGES->

Ця таблиця показує середні результати відносин Лева з кожним із знаків зодіаку. Посилання в таблиці ведуть на додаткові статті про сумісність Лева, які більш докладно описують даний вид відносин.

Кожна комбінація Лева з іншими знаками зодіаку має свої сильні і слабкі сторони, і майже кожна з них володіє своїми особливостями і унікальними особливостями. У зв’язку з цим кожної можливої комбінації присвячена окрема стаття, в якій більш детально розглянуті всі сильні і слабкі місця цих відносин. Астрологічна зв’язок часто може відрізнятися від класичних канонів, тому ми рекомендуємо ознайомитися з описами самих знаків, вивчити особливості їх характеру, а також подивитися на відносини з точки зору кожного партнера окремо.


Залишити відгук