День Народження 3 Травня: Знак Зодіаку — Телець

Народилися 3 травня — привабливі, красномовні, цілеспрямовані та наполегливі люди. Ви володієте широкими інтересами, тонким розумом, інтелігентністю, далекоглядністю і інтуїцією. Поєднання живої енергії числа 3 і практичного інтелекту Тільця створює з вас справжнього майстра спілкування. Ви чарівний і дотепний співрозмовник, але схильність викладати все, що у вас на думці, що може іноді приводити до великих неприємностей.

Як і більшість Тельців, народжені 3 травня люблять смачно поїсти, а тому їм слід побоюватися переїдання. На щастя, народжені в цей день дуже рухливі. Незалежні від природи, вони, як правило, воліють поодинокі види спорту — біг, їзду на велосипеді, піші прогулянки, йогу. Однак навички громадських діячів допомагають їм у групових іграх, таких, як бейсбол, футбол, соккер. Народжені 3 травня люблять готувати для друзів і розважати їх. Для підтримки здоров’я народженим в цей день слід оберігати шию і горло, не напружувати голосові зв’язки.

Народженим 3 травня є чому повчити інших щодо суспільного устрою. Вони не тільки чудово розбираються в суспільній психології, але також володіють яскраво вираженими замашками лідерів або ораторів. Їх голос завжди чути в натовпі. Більш того, їх чарівність і блискучий розум здатні зачаровувати аудиторію. Вони чудово володіють як емоціями, так і логікою. Народжені 3 травня — прагматики до мозку кісток, їх дотепність жалить боляче і глибоко. Як члени сім’ї, вони надзвичайно надійні в хвилини випробувань, від них завжди можна отримати цінний і потрібний рада. Тверезо мислячі, практичні, вони рідко захоплюються нездійсненними фантазіями. Вони твердо стоять на землі і прагнуть знайти найбільш ефектне рішення будь-яких проблем.

Знак Зодіаку 3 Травня — Телець

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до групи Земних знаків, які відрізняються реалізмом, впевненістю, м’якістю, конкретністю.

Планета Управитель: Венера. Зумовлює вміння готувати, а також почуття краси. Вплив Венери ідеально для людей мистецтва, художників і тих, хто працює з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Можете бути вдячні їй за невміння використовувати чужі ресурси і працю і грати проти правил.

В цей день народжуються дуже товариські, харизматичні, відкриті і вперті Тельці. Вони розумні, наділені сильною інтуїцією, можуть передбачити розвиток тієї чи іншої ситуації, м’які, освічені інтелігенти. Вони практичні і досить активні і енергійні, тому в їх гороскопі поєднується вплив знака Зодіаку, дати народження. Співрозмовника приємніше просто не знайти, зачарує і забалакає кожного, єдине, ці люди часто самі створюють собі проблеми тим, що відкрито говорять про свої таємні плани і думках.

Народжені 3 травня заряджають оточуючих веселощами, у них завжди напоготові комічні порівняння і розумні коментарі. Ця якість сприяє підвищенню їх престижу тієї чи іншої суспільної групи. Однак у своїй дотепності вони можуть дійти і до сарказму, і тут вже без неприємностей не обійтися. З цих людей виходять блискучі радники, посередники, арбітри. Їх проникливість і вміння прораховувати ходи вельми корисні в бізнесі, так що серед тих, хто народився 3 травня, багато аналітиків з маркетингу і менеджерів.

В особистому житті народженим 3 травня не варто бути надто вимогливими до подружжю і дітям. Парадоксально, але, будучи ще не одружені, вони разюче пасивні у відносинах з партнером, проявляючи нерішучість і навіть боязкість, їм не вистачає сміливості зробити крок у відповідь. Більш того, у деяких людей, народжених 3 травня, подібна пасивність виявляє себе і до фінансових, і в комерційних підприємствах.

Народженим 3 травня слід пам’ятати, що енергію найкраще витрачати на придбання дружби. З них виходять прекрасні друзі — в цьому їм допомагають розуміння людської психології і навички громадських діячів. Крім того, ніколи не варто забувати про необхідність щоденних виявів доброти. Найбільшу небезпеку для народжених 3 травня являє надмірна захопленість глобальними ідеями та соціальними проектами. Концентруючись на громадському, вони часто забувають про домашньому вогнищі. Можна навіть сказати, що за великим вони не бачать багато. Звичайно, багаж знань про суспільство значний, але виникає питання: а чи отримають вони з цього вигоду особисто для себе?

Чоловік Телець — народився 3 Травня

Чоловіки, які народилися 3 травня, відрізняються наступними властивостями: чуттєвістю, музикальністю, розумом. Тельці не відрізняються ідеалізмом, вважаючи за краще аналізувати і вибирати комфортну для себе жінку на все життя. Вони воліють рівноправні відносини, а вступивши в шлюб, рідко розлучаються.

Жінка Телець — народилася 3 Травня

Жінки, чия дата народження припадає на 3 травня, не схожі на інших такими відзнаками натури: чарівністю, вірністю, а також сміливістю. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

День Народження 3 Травня

Телята, народжені 3 травня, — люди із загостреним почуттям справедливості. 3 травня – день, позначений як дата громадського реаліста. Не дивно, що народжені в цей день люди прекрасно розуміють пристрій соціуму. Вони блискуче розбираються у всіх тонкощах соціальної психології, а тому з них виходять відмінні лідери і оратори.

Всі ці знаменитості відмінно демонструють основна якість свого дня – вони завжди над натовпом. Їх неможливо не помітити. Поєднання природного чарівності і блискучого, допитливого розуму дозволяє цим Тельцям завжди бути на висоті. Люди, народжені 3 травня, можуть з легкістю контролювати не тільки свої думки, а й емоції. Це унікальні прагматики. При цьому ці особи завжди дуже гострі на язик. Їх жарти часом можуть зачепити за живе і боляче поранити. При цьому дані Тельці залишаються надійними товаришами і відданими друзями. При необхідності вони не тільки дадуть добру пораду, але і допоможуть.

Люди, що з’явилися на світ 3 травня знак зодіаку Телець, — це практики. Вони мислять ясно і тверезо. Не дивно, що в їх життя не знаходиться місця для бажань, які ніколи не збудуться. Цим Тельцям завжди вдається відшукати правильне рішення і вихід з проблемної ситуації. Унікальною особливістю людей, які народилися 3 травня знак зодіаку Телець, є приголомшливе почуття гумору. Це особистості, які зазвичай знаходяться в прекрасному настрої. При цьому їм вдається завжди розсмішити оточуючих. Їх коментарі розумні, зауваження – тонкі. Порівняння смішні і досить колючі. Як результат Телята, народжені в цей день, як правило, займають високий статус у суспільстві. Проте варто пам’ятати, що багато особистості з цього знака Зодіаку часто можуть бути саркастичними. Не дивно, що періодично у них виникають сутички і сварки з оточуючими.

Окремої уваги заслуговує проникливість особистостей, які святкують свій день народження 3 травня знак зодіаку Тілець. Вони з легкістю вибудовують логічні ланцюжки. Ці Тельці нерідко стають успішними менеджерами, маркетинговими аналітиками, арбітрами, посередниками та радниками.

Поряд з такою якістю дані люди виявляються дивно пасивними у відносинах з протилежною статтю. Деякі з представників цього знака можуть виявитися безініціативними в питаннях роботи і грошей. Багато з людей, які народилися 3 травня знак зодіаку Телець, більш націлені на дружбу і придбання приятельських зв’язків. Не дивно, що вони самі є прекрасними товаришами і вірними друзями. До речі, в цьому їм багато в чому допомагає вроджене розуміння людської психології.

Любов і Сумісність

Ви відданий, яскравий і чуттєвий партнер. Надійність та вірність є ключовими елементами ваших відносин. Прагнучи до любові і стабільності сімейного життя, ви не менш пристрасно жадаєте свободи для реалізації своїх численних інтересів.

Кращі спілки у практичних Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

Народилися 3 травня з цікавістю вивчають соціологію і закони соціуму. Вони вміють відмінно керувати натовпом, хороші і досвідчені оратори, дотепні, помітні, харизматичні. Вони вміють тримати аудиторію під повним контролем, немов удав кроликів, самі ж повністю панують над своїми почуттями. Ці люди прагматичні, практичні, вони живуть цим життям і рідко витають у фантазіях і мріях. Це дуже хороші надійні друзі, які завжди допоможуть, особливо незамінні вони в кризових ситуаціях, в яких ніколи не втрачають голову. Вони обома ногами стоїть на землі і завжди зайняті вирішенням щоденних побутових і робочих проблем.

Ці люди завжди оптимістично налаштовані, а їх іскрометний гумор неодмінно виділяє їх в будь-якому колективі. Буває, вони надмірно захоплюються і переходять на їдкий сарказм. Народжені 3 травня здатні відмінно виконувати посередницьку роботу, вони незамінні в ролі суддів і порадників. З них також вийдуть непогані бізнесмени, так як вони відмінно аналізують ситуації і здатні передбачити їх подальший розвиток, серед цих людей зустрічається багато аналітиків, маркетологів і менеджерів.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 3 травня – справжні ненажери, частенько вони переїдають. В якійсь мірі цих людей рятує їх активність і рухливість. Вони дуже волелюбні, не люблять працювати в команді, тому спортом воліють займатися поодинці. Їм можна рекомендувати біг, спортивну ходьбу, прогулянки на свіжому повітрі, велосипедний спорт, йогу. Народжені 3 травня – чудові кулінари, які з задоволенням втілюють свій кулінарний талант заради друзів. Вразливе місце їх організму: горло, шия, голосові зв’язки, які слід особливо берегти.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, що володіють різноманітними здібностями. Всесвіт який щедро наділила їх численними талантами. Народженим в цей день не слід розкидатися і витрачати енергію і сили даремно. Вибравши те, що по душі, направте свої здібності та енергію собі на благо. Творячи добро, несучи в цей світ щедрість душі, будьте милосердні, добрі — і ви будете щедро винагороджені. Ваше життя буде благополучним і щасливим.

Поради Тельцям, Народженим 3 Травня

В особистих відносинах народилися 3 травня часто не схожі на самих себе, настільки вони боязкі і не наважуються показати, що їм хтось подобається. При цьому часто вони дуже вимогливі до інших. Буває, що ця нерішучість проявляється у них та в інших сферах життя. Але друзі з них виходять відмінні, оскільки добре розбираються в людській натурі і самі є привабливими розумними людьми.

Їм потрібно частіше проявляти свої дружні теплі почуття, відкрито показувати, що вони дорожать і друзями, сім’єю і цінують спілкування з ними. Основна небезпека, що загрожує народженим 3 травня, — це сильна захоплення якою-небудь наукою, громадським течією або соціальними проектами. Буває, захопившись чимось подібним, вони перестають приділяти увагу близьким і коханим людям. Так, це захоплює їх і подвоює їх знання, але все ж не варто забувати і про особисте щастя.


Залишити відгук