9 Місячний День

Дуже несприятливий день, поганий, небезпечний, темний. Сьогодні варто бути насторожі. Всі знаки, які підносить нам доля, виявляються поганими, але впадати у відчай не варто. Стримайте власні амбіції, бо зайва гордість і самовпевненість може обернутися проти вас і привести до катастрофи. Сьогодні над вами будуть витати безліч ілюзій, обманів, авантюр, небезпечних спокус. Не піддавайтеся негативною енергетикою дев’ятого місячного дня, тримайте себе в руках.

Сьогодні люди дуже емоційні. Вони пригнічені і пригнічені, ними володіють похмурі думки, страхи, безпідставна тривога. Щоб захистити себе від похмурого впливу дев’ятих місячних доби, слід зайнятися самоочищенням. Ваші бажання і помисли повинні бути чистими. Якщо в недалекому минулому хтось вас образив — вибачте його, щиро побажайте йому щастя, це послужить ефективним методом боротьби з негативною енергетикою дня.

Не беріться за нові справи, можливо, ви переоціните власні здібності, і тоді ваші починання потерплять крах. Краще продовжувати займатися чимось, чим ви займалися до цього. Будьте морально готові до поганих новин, невдачі, харчового отруєння — все це сьогодні не виключено. Постарайтеся пережити цей день без емоційних сплесків. Взагалі демонструвати свої емоції сьогодні небажано. Також не варто сперечатися і сваритися, відстоювати свою думку марно. Проведіть день у спокійній, звичній роботі, у буденних справах. Якщо ви відчуваєте, що емоції готові от-от вирватися назовні, то вам допоможуть дихальні вправи або медитація. Зберігайте спокій. Сни сьогодні часто бувають тривожними, кошмарними. Не надавайте їм великого значення і не дозволяйте нічним кошмарам впливати на ваш настрій. Вранці всі ваші страхи зникнуть безслідно.

9 Місячний День — Характеристика

Фаза Місяця: Зростаючий Місяць

Енергетика дня: Активний

Стихія дня: Вода

Символ дня: Кажан

Щасливе число: 9

Буває, що в 9-й день місячного циклу приходять погані вісті. Постарайтеся не реагувати на них занадто емоційно. Бурхливі емоції можна втихомирити дихальними вправами, а день слід провести спокійно, у буденних справах і працях. Не варто починати нічого нового, продовжуйте робити те, що почали або завершуйте розпочаті справи. Романтичну вечерю теж цілком може бути до речі, але тільки в тому випадку, якщо ваші відносини побудовані на взаєморозумінні.

Любов і відносини в 9 Місячний День

9 місячний день у всіх відносинах можуть бути конфлікти. Тому, якщо ви збираєтеся на перше побачення, то краще перенести його на інший день, так як людина може здатися зовсім не таким, яким він є в реальності. З давно знайомим партнером не варто в цей день обговорювати плани на майбутнє і почуття. На знайомства, які відбуваються в дев’ятий місячний день, теж не слід звертати уваги. В цей день велика ймовірність зустрічі з любов’ю – ілюзією, оманою. Ця любов не принесе нічого крім блукань як в тумані, плутанини і постійних запитань типу «Це у сні чи наяву?».

Не варто також укладати шлюб в цей місячний день, так як він несе в собі енергетику ілюзії, обману і з часом кожен із подружжя буде вважати, що його обдурили. Думав, що одружився на принцесі, а виявилася жаба, або замість принца на білому коні в будинку з’явився Іван – дурень. Хоча, у всіх правила бувають винятки і тільки вам вирішувати, як вчинити в тій чи іншій ситуації. Може, звичайно, станеться так, що подружжя, звільняються від ілюзій, «викидають криве дзеркало» і знаходять один одного дуже цікавими людьми і живуть далі довго і щасливо. Зачаття дитини в цей день бажано уникати, а краще взагалі не займатися любов’ю в дев’ятий місячний день.

Робота і творчість в 9 Місячний День

Розплануйте цей день так, щоб весь час займатися скромною, рутинною роботою. Не потрапляйте на очі начальству, так і з колегами сьогодні краще спілкуватися поменше. Ні в якому разі не показуйте свої емоції, не піддавайтеся на провокації і не слухайте нічиїх порад. Пам’ятайте, що сьогодні люди схильні до агресії, шахрайства і обману. Також деякі спробують перекласти відповідальність за свої проблеми на ваші плечі, тому так важливо звузити свій круг спілкування на сьогоднішній день.

Незважаючи на негативну енергетику, якою насичені дев’яті місячні добу, у творчих людей і наукових співробітників робота йде добре. Саме час для натхнення! Але все нове, будь то проекти, знайомства або зустрічі, краще відкласти. Бізнесменам слід забути на сьогоднішній день про фінансових питаннях, судових розглядах та інших ділових операціях. День несприятливий для зміни трудової діяльності, але для подорожей, поїздок і переїзду цілком підходить.

Здоров’я і харчування в 9 Місячний День

Дуже корисно для здоров’я обливатися холодною водою, а в 9 місячний день це зробити просто необхідно, так як холодна вода, допоможе вам очиститися від накопичилася енергетичної грязі. Корисно проводити очисні процедури, покликані звільняти нас від шлаків. Добре попаритися в лазні, але стежте за самопочуттям, так як в дев’ятий місячний день небезпечна навантаження на серце і судини. Корисно сідати на дієту або влаштовувати одноденне голодування.

Хвороби дев’ятого місячного дня дуже серйозні, особливо якщо проходять з високою температурою. Хворого не можна залишати в цей день без нагляду. Категорично протипоказаний прийом алкоголю, так як в цей день навіть одна випита чарка може призвести до непередбачуваних наслідків. Дуже обережно потрібно ставитися до всього, що ми їмо в дев’ятий місячний день, так як в цей день особливо чутливі груди і шлунок. Сьогодні не варто їсти моркву, гриби, петрушку, банани і вживати алкоголь, тим більше «палений» тому що велика небезпека харчових отруєнь.

Сни в 9 Місячний День

Образи сновидінь дев’ятого місячного дня показують людині, які конфлікти існують на рівні підсвідомості, тобто вказують на внутрішній прихований конфлікт і його характер. У снах цього періоду зазвичай з’являються образи, відсилають до проблем, глибоко прихованим у підсвідомості. Тому слід особливо ретельно вивчати і тлумачити Сновидіння дев’ятого місячного дня.

Все, що вам прийде в сновидінні, має відношення до вашої карми і все це вимагає негайного вирішення. В цей час нерідкі і нічні кошмари. Але всі вони при ретельному аналізі інтерпретуються як невирішені проблеми, що мають емоційну природу.


Залишити відгук