День Народження 1 Серпня: Знак Зодіаку — Лев

Леви, народжені 1 серпня, жадають визнання і слави. У будь-яку справу ви вносите динаміку і пристрасть. Гордий, агресивний і вимогливий від природи, ви володієте теплим серцем, відкритістю і надзвичайно віддані друзям і колегам. Ви прагнете створити зі свого життя міф і жити згідно з ним, а тому роль, яку ви на себе берете, надзвичайно благородна. Вашим достоїнством є вміння впливати на оточуючих, схиляючи їх на свою сторону.

Народжені 1 серпня можуть ставитися до свого здоров’я зверхньо або навіть зовсім не звертати на нього уваги. Як наслідок, вони зазвичай страждають від несподіваних нездужань. Народжені 1 серпня повинні обов’язково хоча б раз на рік перевіряти серце і звертатися до хорошого хіропрактику при найменших проблемах зі спиною. Дискомфорт або напруження у нижній частині хребта можуть бути пов’язані зі стресом, таким чином, клерки повинні стежити за поставою і часто відпочивати, використовуючи будь-яку можливість випростатися. З-за їх авторитетного ставлення до життя в цілому деякі з тих, хто народився в цей день, надто самовпевнено вважають себе господарями власного здоров’я, ігноруючи поради сім’ї та лікарів. Ті, хто хоче вплинути на поведінку таких людей, повинні тримати їх в їжакових рукавицях.

Народжені 1 серпня не тільки є глибокими індивідуалістами, але сповнені рішучості змусити інших стати на свою точку зору, незважаючи на всі перешкоди. Незадоволені простим усвідомленням того, що вони кращі майстри своєї справи, народжені в цей день неодмінно повинні довести це всім оточуючим. Вони можуть страждати від численних невдач, зривів і розчарування на своєму шляху, але в підсумку все одно доб’ються свого. Народжені 1 серпня можуть виступати в ролі хрестоносців, з задоволенням виконують свою персональну місію у житті. Однак за серйозної зовнішністю у більшості з них часто ховається разюче розвинене почуття гумору. Такий гумор найчастіше називають «чорним», і він може приймати вельми іронічний чи навіть сардонічний тон.

Знак Зодіаку 1 Серпня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку зарахований до знаків стихії Вогню, які володіють наступними якостями: гармонія, надійність, аристократизм, цілісність, царственість.

Планета Управитель: Сонце. Відповідає за цілісність, яскравість особистості. Сонце — покровитель для всіх чоловічих професій і жінок, захоплення яких, пов’язані c творчістю. Планета у вигнанні – Уран. Несе відповідальність за надмірну сприйнятливість до того, що скажуть оточуючі, а також брак незалежності.

Народжений 1 серпня людина відкрита, весела, дуже любить розкіш. Він щедрий і добрий. Цими якостями людини наділяє Сонце. Від правлячої планети залежить і імпульсивність. Вона іноді зашкалює, але це є родзинкою людини, народженої 1 серпня. Саме імпульсивність, а також пристрасність, дотепність визначають харизматичність особистості. Але люди, народжені 1 серпня, нерідко бувають дуже зрозумілі. Це відштовхує бажаючих перевести приятельські стосунки у категорію дружніх. Народжені 1 серпня не чекають від життя нічого надприродного. Вони впевнені в тому, що самі здатні зробити її такою. На світ ці люди дивляться без рожевих окулярів. Зовсім інша справа – ставлення до себе. Впевненість у власній винятковості приносить більше проблем, ніж радості.

Народжені в цей день здатні з вражаючою точністю відпускати шпильки і гостроти, але у своєму внутрішньому діалозі вони так само нещадні і по відношенню до себе. Народжені 1 серпня — люди, не самі легкі в спілкуванні. Оскільки єдиним начальством, яке вони визнають, є їх власні персони, то робота під керівництвом кого б то не було зазвичай їм не підходить. Більшість з них досить комфортно почувають себе на провідних ролях в сім’ї, в бізнесі чи в світі мистецтва, за винятком тих, хто страждає від підсвідомого комплексу неповноцінності. Які б труднощі не підносила їм життя, народжені 1 серпня ніколи не перестають бути «шефами», і їм подобається бути «сміливцями».

Народжені 1 серпня часто виявляються включеними в запаморочливий світ протиріч. Неважливо, чим вони займаються, але, схоже, вони завжди викликають інтерес, а іноді і антагонізм з боку інших. У самому справі, рішуча боротьба з негативними емоціями, спрямованими проти тих, хто народився в цей день, може стати другою натурою, що не бажає ховатися десь у глибинах характеру, так як вони досить обізнані в тому, як захистити себе за допомогою мови. Тим не менше іноді народжені 1 серпня воліють замкнутися в собі для самозахисту, і тоді нехай весь світ летить до біса. Одиночне притулок цих людей оточуючі можуть, просто кажучи, не помітити, але воно не тільки життєво необхідно їм, але і в кінцевому рахунку є їх улюбленим місцеперебуванням.

Народжені 1 серпня, незважаючи на їх позірну самодостатність, неминуче стають залежними від інших, принаймні заради деяких принад життя, а також стабільного домашнього вогнища. Тим не менш все те, на що вони здатні в будь-яких міжособистісних взаєминах, може бути значно обмежена через їх надмірну заклопотаність власною роботою або ж приватної життям. Мати справу з народженими в цей день можуть тільки кращі друзі і подруги, готові до «вибоїстій їзді». Однією з найсильніших сторін тих, хто народився в перший серпневий день, є їх здатність до кришталево чистого бачення світу, в якому вони живуть, без інтонації і ілюзій. Самі вони можуть бути майстрами у створенні символів, містерій і парадоксів будь-якого сорту, але з їх власного чистого бачення рідко вислизає фундаментальна природа речей.

Чоловік Лев — народився 1 Серпня

Чоловіки, які народилися 1 серпня — можуть похвалитися наступними властивостями: такий чоловік — визнаний, творчий, ідеалістичний, впливовий. Чоловік, народжений під знаком Лева, настільки власник, що часом готовий йти напролом заради коханої жінки. Він ніколи не стане тихо страждати і шкодувати про втрачені можливості – Лев завжди діє активно і часом агресивно.

Жінка Лев — яка народилася 1 Серпня

Жінки, чия дата народження припадає на 1 серпня, виділяються особливими властивостями: така жінка відкрита, дисциплінована, пристрасна, яскрава. Жінки-Леви – протиріччя натури, сила і гордість яких входить в резонанс з сентиментальністю і потребою в любові і захоплення. Жінка-Лев майже на фізичному рівні потребує не просто уваги, але в любові на грані фолу, зречення, жертовності і бажання партнера розчинитися в її інтересах.

День Народження 1 Серпня

Коли мова заходить про характер таких людей, народжених 1 серпня знак зодіаку Лев, то вони сповнені рішучості переконати всіх у власній позиції і точки зору. У разі простою незадоволеності щодо того, що вони краще кого-то в чому-то на словах, вони справах будуть робити все, щоб аргументувати це всім і кожному. Проте результатом цього буде досягнення поставленої мети.

Людина, що з’явився на світ 1 серпня, здатний виступити в ролі хрестоносця, втілює в життя свою індивідуальну і неповторну місію в цьому світі. Хоча при цьому за всієї їх серйозності і діловому зовнішньому вигляді багато з них приховують приголомшливе почуття гумору. Властивий їм гумор найчастіше багато оточуючі називають чорним, який пофарбований іронічним або ж сардонічною тоном. Люди, які з’явилися на світ 1 серпня знак зодіаку Лев, можуть точно відпускати ту чи іншу колючість щодо оточуючих їх людей, але при цьому варто розуміти – у власному душевному діалозі вони також сміються до самого себе і гострять.

Люди, які з’явилися на світ 1 серпня знак зодіаку Лев, досить важкі у спілкуванні, оскільки єдиний лідер, авторитет якого вони визнають без застережень – вони самі і тому робота під чиїмось початком багато в чому не влаштовує їх. Такі люди досить комфортно відчувають себе на головних ролях і позиціях, як в роботі, так і в особистому житті. При будь-якій ситуації та в різному варіанті розвитку їх життя, такі люди завжди будуть судити і діяти з позиції начальника і сміливця, а не з позиції підкаблучника і слинька.

Багато людей, які з’явилися на світ 1 серпня знак зодіаку Лев, найчастіше можуть бути втягнутими у світ протиріч і тут не важлива сфера діяльності – вони весь час будуть збуджувати інтерес з боку оточуючих. Досить сказати, що рішучий бій з негативними емоціями, які йдуть проти них, може стати другим єством, яке прагне прорватися назовні, хоча вони завжди знають, як заступитися за себе власним колючим мовою. При всьому цьому вони більше воліють ховатися в собі для власної самооборони, не дивлячись на те, що весь світ летить в пекло.

Люди, народжені 1 серпня знак зодіаку Лев, часто жертвують собою і власною незалежністю для досягнення комфорту і затишку у власному будинку. При цьому міжособистісні відносини між домочадцями можуть бути обмежені у зв’язку з надмірною завантаженістю на робочому місці або власним захопленням – мати справу в такому ракурсі з ними здатні виключно випробувані часом товариші і подруги, готові до їзді по купинах і вибоїнах. Сильною стороною, народжених 1 серпня знак зодіаку Лев, є їх здатність бачити власний світ ідеально чисто, без рожевих стекол і мрій. При цьому вони особисто можуть ефективно створювати парадокс у будь-якій сфері, хоча при цьому в силу власного кристального бачення світу від них не сховається вся фундаментальність речей і світобудови.

Порада всім, народженим 1 серпня знак зодіаку Лев варто навчитися рахуватися з почуттями інших і не віддалятися від свого оточення. Постарайтеся відпочити від чергового хрестового походу і займіться такими приємними повсякденними домашніми справами, навчившись нарешті приходити до спільного компромісу.

Любов і Сумісність

Тенденція розглядати любовні стосунки як щось більше, ніж життя, може призвести до завищених очікувань і розчарувань. Вам потрібна людина, яка буде плекати і тішити ваше его. У відповідь ви готові подарувати йому свою пристрасть, ніжність і вічну відданість.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

1 серпня – день народження типового Лева. Він емоційний, впевнений в собі, навіть самовпевнений, вимогливий до оточуючих. Типовий Лев винятковий, зарозумілий, амбітний. Він егоїстичний, пристрасний, любить нове. Лев, народжений 1 серпня, не дуже раціональний. Це заважає досягненню цілей. Представник знака може стикатися на шляху з безліччю проблем, розчарувань. Але в завзятості йому не відмовиш. Це і визначає успіх в кінцевому підсумку.

Цінними з точки зору роботи якостями для народжених 1 серпня є настирливість, переконливість. За останнім їм практично немає рівних серед Львів. Для народженого 1 серпня не становить праці відстояти проект, пропозицію і т. п. Оптимізм і рішучість допомагають Левам у роботі. Сфера діяльності представниками знаку може бути обрана будь-яка. Але найкомфортніше Левам там, де на горизонті маячать визнання, слава.

Здоров’я і Хвороби

Леви схильні страждати від «несподіваних» недуг. Останні, як показує практика, можна було б попередити. Але Леви не схильні завзято піклуватися про здоров’я. Що стосується проблемних зон, такими у представників знаку, народжених 1 серпня, є спина і серце.

Доля і Удача

В цей день народжуються чарівні люди, наділені честолюбством. Вони працьовиті, цілеспрямовані і акуратні. Вібрації цього дня такі, що у народжених в цей день людей посилюються риси характеру, які більш сильно виражені. Життя цих людей може бути прекрасною, так і нелегкою. Все залежить від людини, від її вибору життєвого шляху. Якщо людина піде по життю з відкритою душею і чистим серцем, то він буде всюди відчувати божественну підтримку і досягне все, що він забажає. А якщо буде зневажати закони божі і моральні норми, то зможе досягти матеріальних благ, злетівши високо по кар’єрних сходах, але падіння його буде нищівним і піднятися він вже не зможе.

Поради Левам, Народженим 1 Серпня

Слабкими сторонами Лева є відсутність такту, зарозумілість. З цими рисами доведеться боротися. Саме вони часто заважають досягненню цілей. Надмірна вимогливість відштовхує від Лева людей. Намагайтеся приймати до уваги почуття оточуючих; не віддалятися від них. Відпочиньте від ваших безкінечних хрестових походів, займаючись повсякденними справами. Віддавайте собі звіт в тому, що ваша інтенсивність може породити ворожість. Вчіться йти на компроміс при необхідності.


Залишити відгук