Близнюки і Діва Сумісність

Не саме вдале поєднання. Немає в ньому глубой духовного зв’язку. Замість цього він сповнений прагматизмом і формальністю. Діва завжди зволікає і коливається, щоб зрозуміти, що відбувається, їй потрібно все зіставити і логічно зв’язати. У Близнюків загальна картина виникає в голові моментально, вони легкі і швидкі.

Сильна сторона Близнюків — легкість сприйняття життя, Діва, навпаки, сильна в деталях. Для Близнюків важливі події зовнішнього світу. Діва ж поглинена власними діями і виникають в результаті своїми відчуттями. Як правило, Діви самокритичні і вельми скромні, і рідко показують свою перевагу, тому майже не викликають обурення або заздрості у Близнюків, до того ж, у змаганнях на швидкість вони навряд чи зможуть відвоювати у Близнюків головний приз.

Ця пара розуміє свою правоту розумом і відчувають її нервами, на рефлексі. Емоційна життя цієї сім’ї небагата, але успішно компенсується діловою активністю та різноманітними інтересами партнерів. В більшості своїй, Діви досить скромні і навіть самокритичні і рідко демонструють гордість або перевагу, вони майже не викликають заздрості чи обурення, вони не такі швидкі, як Близнюки, і головний приз у змаганнях на швидкість Діви у них не відберуть…Разом вони складають відмінний тандем у професійному плані. Якщо поставитися до сімейного життя, як до створення кар’єри — все буде чудово.

<-IMAGES->

Хоча Близнюки і Діва знаходяться під керуванням однієї і тієї ж планети — Меркурій — вони дуже відрізняються один від одного. Розсудливим Дівам Близнюки можуть здаватися егоїстичними дітьми. Близнюки завжди ганятися за примарними міражами, тільки що вони були тут, а тепер вже й слід прохолов. Для Земної Діви, така риса Близнюків здається недоліком, від якого терміново потрібно позбутися. Близнюки, звичайно не згодні з такою думкою.

Близнюки цінують практичний характер Діви і можуть ним захоплюватися, їм подобається те, що до Діви можна повернутися туди, де вони її залишили на кілька днів або навіть років, йдучи на пару годин. Але якщо Близнюки будуть зустрінуті холодно, вони втечуть знову, оскільки діти не люблять зневажливого ставлення до себе.

Їли Близнюки, по суті, є дітьми, то Діви завжди пам’ятають про обов’язки і відповідальності. А коли Діва намагається на час розслабитися, вона звинувачує себе, що не займається справою. Близнюкам не властиве почуття провини, або просто вони цього не показують, а під нещирої маскою складно прочитати їх справжні почуття.

У Діви будь-її внутрішній стан відбивається на обличчі. Таємні тривоги Дів, виражаються стиснутими губами і легкої похмурістю. Коли Діви намагаються приховати свої тривоги, їх починають турбувати шлунково-кишкові хвороби. Тому їм слід, частіше відкривати душу і ділитися переживаннями, а не чекати поки вони переростуть у хвороби. Близнюки, навпаки, не люблять тримати при собі свої думки і тривоги.

Близнюки можуть піднести Діві урок товариськості і красномовства. Звичайно, Діви знають, як вести мову, але як за допомогою неї можна справити враження, є вже зовсім іншим питанням. Обома знаками керує Меркурій, який наділяє своїх підопічних потужним інтелектом. Але інтелект Діви не так рухливий, як у Близнюків. Близнюки можуть створювати масу ідей з повітря, Діви ж не люблять подібних фокусів. Знаку Діви властиво відокремлювати факти від вигадок.

Тепер, коли стало ясно, якими відмінностями володіють ці два Сонячних знака, зрозуміло, що в їх союзі все буде зовсім непросто. Їх відносини складаються під впливом стихій Повітря й Землі, яким дуже важко ладнати між собою. Відносини в цьому союзі мають ґрунтуватися на повазі і серйозності, якщо цього немає, вони перестають розуміти один одного. Але все ж вони можуть знайти тепло і гармонію. Для цього потрібно підтримувати вогонь у вогнищі такими засобами, як взаєморозуміння і терпимість. Їх сумісність і мир у відносинах реальні, якщо прикласти деякі зусилля, адже обидва знака ховають всередині любов і вірність.

Діви знають, що не варто провокувати неприємності, а коли неприємність сталася, не стануть так бурхливо реагувати, як Близнюки. Критику Дів, Близнюки сприймають, як причіпки, що викликає у них протест обурення. Близнюки розглядають сварку в якості інтелектуального поєдинку, а для Діви сварка – це образа, яку вона будуть пам’ятати довго.

Більшість Дів скромні і досить самокритичні до себе. Вони не часто показують свою гордість і зверхність. Для якихось більш агресивних знаків, Діва може здаватися не зрозумілою, але Близнюкам вона подобається завдяки скромності та стриманості. Близнюки абсолютно впевнені, що Діви є непримітної конячкою, яка здатна виграти забіг, тому на неї варто робити ставки.

У Близнюків є талант – вміння зацікавити свого співрозмовника. А оскільки Близнюки є майстрами ілюзії, то Діва захоче домогтися правди, як був виконаний той чи інший трюк. Але правда полягає в тому, що Близнюки чудово творять реальність з ілюзії, і правди домогтися у них неможливо. Близнюки самі плутають реальність і вигадка, завдяки своїй двоїстості.

До тридцяти років Близнюкам вдається випробувати практично всі існуючі професії. А Діва приходить в повне сум’яття, коли їм потрібно щось змінювати у своєму службовому розкладі. Якщо мова заходить про зміну роботи, то для Діви це практично такий же серйозний питання, як вибір президента. Діви можуть все своє життя пропрацювати на одному місці, навіть, коли робота їх не влаштовує. Але, незважаючи на всі вібрації Повітря і Землі, вони здатні скласти союз, якщо навчаться приходити до компромісу.


Залишити відгук