Близнюки і Телець Сумісність

Телець відчуває себе комфортно в атмосфері порядку і стабільності. Близнюки ж, навпаки, звикли жити в хаосі. Тельцю незрозуміла така позиція, так як для нього єдиним показником якої-небудь діяльності є результат. Якщо такий відсутній, то для Тельця це означає марну трату часу. Близнюки вважають будь-які дії продуктивними, якщо на згадку залишилися яскраві враження.

На тлі цих розбіжностей, Близнюкам іноді здається, що Тельці обмежують їх свободу і не дають насолоджуватися усіма принадами життя. Поступово накопичується невдоволення і роздратування, яке виливається у формі емоційних сплесків. Телець змушений поступатися в ім’я збереження миру. І так буде тривати постійно. Але найприкріше для Тельця в цій ситуації те, що Близнюки не помітять принесених їм жертв, вважаючи, що все так і має бути.

Відносини між ними з самого першого дня розвиваються складно. Близнюки намагаються втілити в життя власні амбіції, незважаючи на опір з боку партнера. Телець змушений змінювати звичні уявлення про життя і переїжджати на інший лад. Між партнерами виникає дух боротьби і внутрішніх протиріч.

<-IMAGES->

Темпераменти, характери і навіть темп життя знаків Телець і Близнюки разюче відрізняються. Тельці є спокійними і практичними людьми, які люблять займатися справою. Але навіть у спокійному справі Тельці виявляють упертість. Непохитність Тельців губиться перед моторністю Близнюків, які можуть подолати будь-які життєві труднощі. Близнюки є двома людьми одночасно в обличчя однієї особистості.

При зіткненні Тільця з подвійним Близнюком, вони думають, що зустрілися з тореадором. Але іноді Тельці беруть верх над Близнюками з допомогою своїх рогів. Не всі Близнята мають два різних «Я». Більшості Близнюків вдається поєднувати дві різні натури в одній інтелігентної особистості. Такі Близнюки є чесними і розумними людьми. Але Тельців змушує з недовірою ставитися здатність Близнюків змінювати свою точку зору. А Близнюки співчувають Тельцям, тому що ті не можуть залишити свою безпеку заради нових ідей і задумів.

Тельці смутно усвідомлюють, що у яскравих і проникливих Близнюків вони можуть багато чому навчитися. Але те, чого навчаються Близнюки, для Тельців здається незбагненною наукою. Тельцям хочеться простіше ставитися до життя, бути легкими на підйом, не шкодуючи прощатися з минулим заради мрійливого майбутнього. Адже яскраве майбутнє дуже заманливо для Тельців, які не встигають за стрімкими Близнюками. Але Телець є земним людиною, тому його турбують мирські проблеми. Він замислюється про те, що може не встигнути зробити щось, поки буде ганятися за Близнюками. Тим більше, що такий темп може принести багато небезпек, наприклад фізичні і душевні травми.

Установка Тельців про те, що потрібно дотримуватися правил і покладатися тільки на випробувані факти, для широко мислячих Близнюків здається звичайним забобоном. А Тельцю здається, що за прекрасною логікою Близнюків ховається брехня і обман. Тельці не довіряють Близнюкам, тому що Близнюки володіють неймовірною спритністю в мовленні. Так як Тельці не є словоохотливыми людьми, тому всі хто можуть дотепно володіти мовою, знаходяться у них на підозрі. А Близнюки відмінно можуть створювати видимість логіки у своїх судженнях.

Близнюки не завжди бувають чесними у спорах, що не може подобатися Тельцям. Близнюки настільки люблять повторювати одну і ту ж думку в оповіданнях, що близькі їм люди просто відключаються, не слухаючи розповідь. Близнюки домагаються великих успіхів у політиці. Так як політикам Близнюкам з легкістю вдається приміряти кардинально протилежні думки, при цьому створюючи ефект світу для обох сторін. Тому Близнюків часто називають миротворцями або посередниками.

Незалежність Близнюків дратує ранимого Тільця. Так як Телець приймає цю незалежність в свою адресу, йому здається, що Близнюки хочуть придушити їх волю і свідомо ігнорують їх, або ставляться з поблажливістю. А ігнорування і поблажливість для впертих Тельців є не прийнятними. Саме така поведінка Близнюків викликають бурхливий впертість у Тельців.

Тельці в свою чергу не розуміють, як можна з такою впертістю ставитися до логічних аргументів. Однак Тільцями управляє добродушна Венера, і тому кілька ласкавих слів, добродушна усмішка, рукостискання здатні змінити ситуацію в кращу сторону. Перед проявом ніжності і турботи, серце Тільця не витримує і тане. Близнюки дуже розумні, але така здатність Тельців різко відтавати, не може зрозуміти навіть їх палкий розум. Тому Близнюки дуже часто припускаються помилок у спілкуванні з Тільцями. Одне невірне слово або погляд може охолодити між ними відносини. А якщо Телець охолов, то його дуже важко знову змусити любити.

Близнюки завжди шукають шляхи для швидкого вирішення будь-яких проблем. Що б налагодити відносини з Тільцями Близнюкам чітко потрібно зрозуміти, що Телець живе почуттями, почуття для них набагато важливіше того, що підказує розум. У той час як Близнюки довіряють тільки своєму розуму і перевіреним фактам, а почуття відходять на другий план. Тельців не варто підкуповувати блиском свого розуму, досить просто обійняти її і сказати пару ласкавих слів. А Тельцям, в свою чергу не варто вимагати занадто багато від скупі на емоції Близнюків.


Залишити відгук