Близнюки і Скорпіон Сумісність

Союз цей ох, як непростий. І найскладніше в ньому те, що партнери змушені будуть змінити самим собі. Як не дивно, Скорпіон легше сприйме подібну необхідність, незважаючи навіть на свій сильний характер. Але саме він і буде ведучим в цьому союзі.

У цій парі на стороні Скорпіона почуття, а на стороні Близнюків – аналітика. Скорпіони – власники, імператори власних імперій, а Близнюкам відведена роль вірнопідданих. Ви уявляєте собі Близнюка в подібній ролі? Ось і Близнюкові це досить важко. А ось чи побажає Скорпіон рахуватися з цим – головне питання.

Поверхневий Близнюк легко пурхає по життю, подібно метелику перелітаючи з квітки на квітку. Грунтовний Скорпіон швидше нагадує камінь, біля якого і розбита клумба. Метелик, звичайно, може переплутати камінь з квіткою, але шанси дуже малі, хіба що, хтось третій вкаже їй цей плацдарм.

При бажанні, цей тандем може заповнити складність особистих відносин погодженим прагненням до матеріального достатку і активного способу життя. У цих питаннях вони зрозуміють один одного з півслова. А ось в духовній сфері їм доведеться важче – надто вже непросто Близнюкам і Скорпіонам буде сприймати і розуміти прагнення один одного. Доведеться йти на компроміс, але це важко, а значить, чиїсь права будуть порушені.

<-IMAGES->

Зустріч знаків Близнюки і Скорпіон є абсолютно випадковою, як для всіх знаків, що діють за принципом взаємодії Води і Повітря. З-за відсутності гармонії у таких відносинах спочатку, такий союз навряд чи зможе виявитися міцним. Однак якщо знайомство відбувається з участю третьої особи, яка не має поняття про взаємодію стихій Води і Повітря, їхні дружні, любовні або ділові відносини можуть стати досить міцними.

В такому випадку від Скорпіона буде виходити відданість, а від Близнюків – магічне тяжіння. Може бути тяжінням для Скорпіона стає таємниця Близнюків, яку він не може розгадати, що його засмучує і зачаровує. Скорпіони від народження є дуже забобонними, тому вони з легкістю можуть припустити, що в одній людині знаків Близнюків може вживатися дві особистості. На перший погляд можна побачити тільки одного, але його близнюк, ховається поруч, готовий втекти або здатися в самий незручний момент. Багатьом людям не вдається зрозуміти цей секрет Близнюків. Але Скорпіон бачить Близнюків наскрізь.

Скорпіон є дуже підозрілою людиною, його практично неможливо перехитрити. Він вміє розкривати всі секрети і таємниці. Але, коли вони дізнаються, то тримають це при собі, оскільки прагнуть до влади. А її джерелом є знання. Скорпіони не розуміють, навіщо віддавати свої секрети, як надходять Близнюки.

Скорпіони рідко говорять про дрібниці, вони воліють вести розмову лише на теми, які мають певне значення. Якщо Скорпіон пообіцяв не видавати чийсь секрет, він ніколи не порушить свого слова. Керовані Плутоном Скорпіони дивляться з недовірою на людей, які не вміють тримати язик за зубами. Ось чому дитячість грайливих Близнюків просто дратує Скорпіона.

Скорпіон може бути чутливим і співчутливим, але він ніколи не буває по-справжньому сердечним. Близнюків теж можна звинуватити в недостатньої сердечності, це властиво всім знакам Води і Повітря. Вірністю Близнюки вже точно не відрізняються, тому як схильні до зміни рішень і переваг. Вони обожнюють звертати з наміченого шляху в сторону. Їм важко утримувати свій інтерес на одному предметі, не відволікаючись на інші теми, без різноманітності в житті вони можуть задихнутися від нудьги.

Талановитий і балакучий Близнюк є знаком питання, а розважливий Скорпіон – остаточною крапкою в кінці речення. Скорпіон може бути дуже владним і гордим, жорстоким і безжальним, але все це підноситься в замасковано-ненав’язливій формі. Скорпіони ніколи нічого не роблять наполовину, якщо вони є для кого-небудь іншому, то ця дружба буде до гробової дошки. А якщо ворогом – такій людині не позаздриш.

Близнюки ж навпаки, майже завжди все роблять все лише наполовину. Вони просто не можуть присвячувати себе повністю однієї ідеї або одній людині. Ось чому ці знаки можуть не звернути в натовпі один на одного ніякої уваги. Однак завдяки таким відмінностей вони можуть притягатися один до одного.

Ці знаки дуже люблять добиватися істини, але Близнюків веде цікавість Меркурія, а Скорпіонів – підозрілість. Від обох знаків важко щось приховати, вони будуть постійно перевіряти і аналізувати свого партнера. У кожного з них є своя аура загадковості, а розгадування таємниць є захопленням цих знаків.

Для рухомих і активних Близнюків чужа повільність є дратівливим чинником. Скорпіони завжди дуже спокійні і впевнені в собі. Скорпіони не можуть програвати ні в любові, ні в дружбі, ні в стосунках. Програш для них образливий, він викликає роздратування, а іноді і паніку. Близнюки само спокійно розвернуться і підуть, дорога для них є вирішенням будь-яких проблем. Близнюки відкривають карти з безпристрасністю і невимушеністю, Скорпіон – з холоднокровністю, але після ретельного аналізу.

Якщо Місячні знаки Близнюків і Скорпіона є сумісними, вони будуть разом мріяти про що-небудь туманному. А туман є змішанням Води і Повітря. Але, коли Місяць і Сонце, у цих знаків, що конфліктують, то туман буде занадто густим. Настільки густим, що Близнюк не зможе літати, а Скорпіон застигне на морському березі.


Залишити відгук