Близнюки і Риби Сумісність

У такій парі люди більш незалежні один від одного, вони ймовірніше залишаються самими собою у відносинах. Це скоріше договір або угода, ніж романтичний союз. Згідно зі статистичними даними, шлюбний союз буде неміцним і недовговічним. Гармонія між ними практично недосяжна з багатьох причин.

Риби велике значення надають чутливості і чуттєвості, у Близнюків ж переважає легковажність і легковажність. Вони рідко зможуть зрозуміти один одного, оскільки Близнюки живуть фактами, а Риби — внутрішнім світом фантазій. Близнюки бачать і ведуть життя в подіях, Риби — мріють про них. Провідним для Близнюків є інтелект, а Рибами велять серце й почуття. Риби живуть минулим і майбутнім, а їх партнер живе в сьогоденні.

<-IMAGES->

Навряд чи можна сказати, що Близнюки і Риби — добре поєднувані знаки, багато такі союзи є абсолютно не сумісні. Але між ними цілком може бути знайдений компроміс, це відбувається, коли їх світила перебувають у стані злиття. Вони можуть налагодити спілкування, якщо Близнюки зможуть іноді плавати в бурхливих водах Нептуна разом з Рибами, а Риби погодяться разом з «меркуріанським птахами» здійснювати безстрашні польоти.

Звичайно, Повітряному знаку складно відчувати себе затишно у Водній стихії, адже існує небезпека потонути. А Водному знаку страшно літати без парашута. Цим знакам завжди слід пам’ятати про те, що повітря з водою потрібно змішувати невеликими порціями, інакше утворюється непроглядний туман.

Між Близнюками і Рибами є схожі риси: обидва знака легко вислизають з рук, відмінно можуть маскуватися, вони здатні до невловимим фізичною і розумовою маневрів. Душі Риб пройшли безліч втілень і побували різними зодіакальними знаками, перш ніж стати Рибою. Тому вони легко розуміють всі зодіакальні знаки крім себе самих. Але під дивним впливом Нептуна, їм властиво забувати всі ті 11 уроків, які були отримані ними раніше.

Тому ті, хто народився під знаком Риб, є дуже вразливими, і часто стають занепалими ангелами. Риби можуть бути дуже щедрими людьми, але забути відразу уроки щедрості Лева, Стрільця і Овна і зробитися моторошними скнарами. Або в одну мить забути справедливість, якої вони навчилися у Терезів, і засудити кого-небудь не справедливо. Так само можуть випустити з пам’яті терпіння Стрільця і здійснити необдумане рішення, про яке потім будуть довго шкодувати. Тому не так вже й просто жити під знаком Риб, від них вимагається, набагато більше знань, ніж від інших знаків, адже Риби пов’язані кармічним кодексом честі, який не має права порушувати.

Таким чином, Риби часто перебувають у відчайдушних пошуках своєї індивідуальності. А коли в дзеркалі свого життя вони бачать власне відображення, спочатку лякається, а потім відчувають недовіру. Від свого власного»я» Риби ховаються в мистецтві і акторській майстерності, а іноді знаходять притулок в алкоголі і наркотиках. Але, на щастя, більшості Риб вдається зайняти себе наукою, лікуванням, навчанням, релігією, творчістю і громадською діяльністю.

Якщо Рибам складно зрозуміти себе, то Близнюкам вдається легко розвіяти дим загадковості. Близнюкам, керованим Меркурієм здається, що вони в змозі вирішити будь-які питання, наприклад, розібрати що-небудь на частини, подивитися, що в середині, а потім знову зібрати. Але, обдумавши все добре, вони вирішують, що не варто витрачати час, і кидають все в розібраному вигляді.

Більш мудрі і дорослі Риби з поблажливістю спостерігають за дитячістю Близнюків. Близнюки часто живуть у вигаданому світі, і Риби не проти туди заглядати. Але Риб дратує здатність Близнюків наклеювати ярлики не тільки на реальні речі, але і на містичні. Риби вважають, що мрія повинна залишатися мрією. Не слід підходити надто близько до мрії і пильно роздивлятися її.

Риби не дозволяють Близнюкам копатися в їх особистих речах. Якщо чинити тиск на Риб, вони, або вислизають, або вдаються до брехні. Коли Риби не реагують належним чином на красномовство Близнюків, у союзі може статися розрив. Оскільки Близнюки не мають наміру терпіти того, що їх ентузіазм може розбитися об холодний риб’ячий песимізм.

Близнюки і Риби дуже чуйно ставляться до природної краси, насолоджуючись заходом і сходом сонця, зоряним небом або дощовим днем. Риби насолоджуються красою мовчки, Близнюки ж видають масу емоцій, охоплені хвилюванням та цікавістю. Інше схожість цих знаків, полягає в тому, що їм важко концентруватися на розмові і дивитися співрозмовнику в очі. Близнюки мають гострий і глузливий погляд, у Риб погляд м’який і завжди трохи вологий і ковзний.

Риби легко можуть обходитися без уваги і лестощів з боку оточуючих, вони набагато сильніше, ніж здаються. Близнюкам необхідно увагу, до якого вони звикли з дитинства. Їм необхідно співчуття, яке завжди знаходиться у Риб. Близнюкам не вижити без аудиторії, для якої призначено їх красномовство, а Рибам – без усвідомлення своєї потреби.


Залишити відгук