Близнюки і Терези Сумісність

Між цими двома повітряними знаками може бути деяке нерозуміння, і абсолютно не важливо, хто з них усвідомлює це першим. Спільне життя повне сюрпризів, які цілком влаштовують Близнюків. Втім, і Ваги не мають нічого проти змін. Кращим у цьому союзі є те, що і Близнюки і Терези дуже вдало вміють спільно радіти і розважатися, веселитися і насолоджуватися, що обидва вони люблять компанії і вечірки.

Вони цілком можуть існувати поруч. Особливого зв’язку між партнерами немає, але є загальне прагнення до свободи прояви емоцій і вчинків. Партнери в цьому випадку можуть розвиватися окремо один від одного, роблячи щось разом, більше думаючи, ніж відчуваючи. Близнюки можуть взяти на себе роль мозкового центру, а Ваги забезпечують в їх парі практичну сторону.

Швидко стає зрозуміло, що ролі в союзі позначені, хоча це не чіткий розподіл: кожен все одно робить те, що хоче, або те, що у нього краще виходить. Близнюки люблять Ваги часто просто так, за красиві очі, бачачи в них творчу натуру і сприймаючи як дитину. Терези ж прислухаються до думки Близнюків.

<-IMAGES->

Дивитися на відносини знаків Близнюки і Терези так само цікаво, як на еквілібристів під куполом цирку. Гімнастика їх розуму є чудовим і блискучим видовищем. Рідна стихія цих знаків – Повітря. Ця стихія є невловимої і невидимої, вона може бути всюди і ніде.

Так як для Ваг важко прийняти рішення, а Близнюки схильні міняти по кілька разів на дню, то навколишні ніколи не знають, що очікувати від цієї парочки. Сумісність цих Сонячних знаків, може вилитися в досить сприятливий любовний, дружній або творчий союз.

Ваги є Кардинальним повітряним знаком, а Близнюки – Рухливим. «Кардинальний» передбачає лідерство, оскільки означає «головний». Рухливість знака виражається у нескінченних змінах. Близнюки і Терези прекрасно ладнають до тих пір, поки не починають сперечатися.

Ваги домагаються свого з допомогою потужного інтелекту і чарівності Венери, завдяки цим коштам вони можуть подолати будь-яку опозицію. Практично ніхто не може протистояти красі, шарму, розуму і лестощів Ваг. Ніхто, крім Близнят. Близнюки досить часто протистоять цим принад Ваг. Адже всі ці прийоми були винайдені, ні ким іншим, як Близнюками.

Винахідниками даної гри стали Близнюки, а Ваги, як добрі учні, просто засвоїли всі її правила. Адже по зодіакальному колі першими йдуть Близнюки, Терези триматися позаду них. Обидва ці знаки дуже люблять поговорити, а слухати, не здатний ні той, ні інший. Говорити вони можуть абсолютно на будь-які теми і дуже довго, тому що мають дуже розвиненою уявою.

Ваги мають протилежне мислення, яке пояснює символіку цього знака. Це означає, що коли хто-небудь говорить про гарячому, уяву Ваг відразу ж малює холодний спосіб. Йому кажуть, що це дуже далеко, він упевнений, що близько. Ось чому багато Ваги мають далекий відсторонений погляд. Практично половину свого життя Ваги займаються тим, що роблять протилежні дії. Тому Терезам дуже складно знайти і зрозуміти істину і сенс життя.

Близнюки ж діють за зовсім іншою схемою, вони спрощують своє життя, відкидаючи вчорашній день і насолоджуючись сьогоднішнім, а про майбутнє воліють не замислюватися, поки воно не настав. Терези постійно губляться у своїх судженнях і умовиводах, їм властиві душевні метання. «Що, якщо цей висновок був не вірним? Хоча міг бути і вірним. Поганий він чи ні? Як виправити ситуацію». Подібними питаннями Ваги терзають себе практично постійно. Вони ніколи не розлучаються з зайвими висновками, боячись втратити єдине вірне рішення.

Близнюки відмінно сприймають всі протилежності всередині своєї двоїстої натури. Ось чому знаки Близнюків і Терезів складно назвати надійними. Буває таке, що Ваги знаходяться в урівноваженому стані. А в Близнюках, залишається тільки одна натура, поки друга дрімає. В такому стані ці знаки є прекрасними людьми, і з ними дуже легко знайти спільну мову. Але, на жаль, таке явище буває досить рідко. А в звичайній іпостасі Терезів і Близнюків знаходиться чотири протилежні натури, а це вже перебір.

Незважаючи на те, що природа Близнюків і Терезів схожа, у них досить багато відмінностей. Прийняття рішень Близнята здійснюють миттєво. Вони діють, не шкодуючи, не дбаючи й не думаючи. Ваги будуть зважувати, судити і міркувати, відкладаючи справу на завтра. Але завтра, у них може і не настати зовсім. Адже рішення може бути помилковим, а Ваги не хочуть робити помилок.

Але рішення Близнюків може не означати зовсім нічого, так як через хвилину вона може змінитися, разом з планами. А після довгого і важкого умовиводи, Ваги ні за що не змінять свою точку зору. Терези, на відміну від Близнюків проявляють обережність. А Близнюки впевнені в тому, що не варто витрачати часу на розплутування вузла, коли його можна розрубати.

Близнюки обожнюють займатися дитячими дурницями, а Терези завжди залишаються холодними і логічними. Знаки Близнюків і Терезів могли б бути набагато щасливішим, якби менше думали, а більше відчували.


Залишити відгук