Близнюки і Лев Сумісність

Ця пара народжується, щоб бути разом. Лев, звичайно ж, буде господарем в будинку і матеріально забезпечувати сім’ю. І це чудово, так як Близнюки з однаковою легкістю можуть бути як керівникам, так і підлеглим.

Лев і Близнюки — хороші друзі, а не тільки чудові коханці. В їх союзі є місце не тільки романтика, але і всьому тому, що вони пов’язують з радощами і задоволенням від життя. Активному Леву не може не подобатися завжди з радістю готовий до авантюр і змін ризиковий і творчий Близнюк.

Зверніть увагу, що практично у всіх шлюбах, вона — Лев, а він — Близнюки. Не навпаки! Комбінація перевірена життям. Життя не помиляється, на відміну від астрологів. Життя цієї пари дивна і прекрасна, коли немає турбот і є гроші. Іспитом на міцність цих відносин стануть перші труднощі.

Гармонійними будуть відносини цих легких на підйом авантюрних людей. Вони вплутаються в будь-яку авантюру просто з метою розважитися разом. Вони неймовірно харизматичні, запальні і дотепні, однаково цінують свою і чужу свободу. Близнюки і Лев чудово знайомі з слабкими і сильними сторонами партнера, і розуміють, як отримати з цих відносин вигоду для себе. Такий шлюб цілком може виявитися міцним.

Швидше за все, Леву та Близнюкові потрібно подумати, перш ніж обзаводитися дітьми — невідомо, що може статися при змішуванні Повітря і Вогню, а по-друге, вони можуть вам перешкодити веселитися, як раніше. Але, як не дивно, сім’я, діти, дім можуть виявитися місцем реалізації для такої вельми енергійною пари, хоч їм і не просто добровільно взяти на себе важкі сімейні зобов’язання.

Знаки Близнюки і Лев інтуїтивно налаштовані на дружбу один з одним, хоча іноді між ними пробігає холодок. Близнюки так думають про Левах: «Ця «велика кішка» занадто самовпевнена, вона намагається всім довести, що є найкращою». Лев, у вивченні меркуріанським Близнюків, теж схильний до подібних висновків: «Вся активність Близнюків спрямована лише на те, що б ніхто не здогадався, що вони здатні помилятися».

І обидва ці знаки виявляються правими у своїх думках: Леви намагаються довести всім, що всередині вони такі ж сміливі, як зовні, а Близнюки – що вони рухаються вперед, а не колами. Льву здається, що якщо він буде голосно гарчати, ніхто не зрозуміє, що йому страшно. А король звірів ніколи не повинен втрачати обличчя перед своїми підданими. Король має бути величним і «мудрим». І коли Лев прикидається таким монархом, як не дивно, він розуміє, що дійсно починає володіти цими благородними якостями.

Близнюкам так само дуже комфортно в своєму самообмані. Підвищуючи свою значимість в очах навколишніх, вони одночасно підвищують свою самооцінку. Чарівним пензлем Близнюки створюють чарівний світ для себе, і дивним чином їм вдається домогтися того, що розсудливі люди теж починають вірити в його реальність. Близнюки з самого раннього дитинства починають практикуватися в своїй акторській майстерності і беруться за будь-які ролі головних героїв до масовки.

Але якщо намічається подання, можна битися об заклад, що роль продюсера, директора та головного діючої особи дістанеться не Близнюкам, а Леву. І якщо Близнюки є Типовими представниками свого знака, то вони тактовно посунуться, адже гонорові Леви так потребують оплесках.

вся справа в тому, що Близнюки розуміють, що на вигляд вони стають більш уразливими для цікавих очей оточуючих. Тому Близнюки відчувають незручність на офіційних прийомах, якщо не грають роль вчиненого іншої людини, що ховає під маскою дві протилежні особистості. Завдяки своєму особливому дару, Близнюки можуть стати відмінними дресирувальниками непокірного Лева. Ну, хто ще крім Близнюків може вмовити Лева стрибнути через палаючий обруч. Близнюкам вдається підносити неприємну для Лева правду швидко спочатку бесіди і згладжувати її приємними компліментами і похвалами.

Леви дуже добре організовані і терплячі, тому їм завжди вдається чекати результатів. Але коли вони стикаються з мінливими Близнюками, терпіння покидає Львів. Леви приходять в обурення від того, що Близнюки викидають свої колишні переконання, як газету за вчорашній день, при цьому легко залишаючи сім’ю, друзів або роботу. Для спокійних Львів швидкість не є достоїнством. В такі моменти Леви відчувають необхідність піднести кілька цінних уроків Близнюкам.

Лев вважає своїм покликанням наставляти людей на істинний шлях, при цьому він упевнений, що люди, яким йому вдалося допомогти порадою, повернутися до нього з вдячністю за піднесені уроки мудрості. Близнята, в свою чергу, впевнені, що не володіють таким великим запасом часу, що б вислуховувати настанови. А вибоїни, про які попереджає їх Лев, їм просто вдасться проскочити, а потім знову опинитися на тонкому льоду. На превеликий обуренню Лева, який заявляє: «Невже ти жодного разу не попадався на своїх помилках».

Звичайно, Близнюки потрапляли в неприємності із-за своєї вдачі, і не раз, але вони впевнені в тому, що на виручку в останній момент прийде Лев, і подасть руку допомоги. Потім Лев буде з задоволенням червоніти від того, що Близнюки будуть дякувати його і обсипати похвалами. А Близнюки, щиро радіючи королівської опіки і своєї волі, будуть радісно кричати: «Спасибі, що вчасно допоміг мені, не знаю, як би я впорався без тебе».

На що Лев мурча від чарівності Близнюків, скромно вимовить: «Дрібниці, борг сильних людей захищати слабших, тільки наступного разу слухай мої поради, і все буде в порядку». «Обіцяю», — заявляють Близнюки, після чого вони розходяться з Левом по різних сторонах. А через деякий час ситуація повторюється знову.


Залишити відгук