Близнюки Близнюки Сумісність

Як не дивно, при всій своїй мінливості, Близнюки утворюють між собою стабільні пари, головне враховувати особливості один одного. Шлюб, як кажуть, по розуму. Рассудочності в цих відносинах багато, емоційності — швидше мало.

Можуть розуміти один одного без слів, адже багато знайоме з дитинства, але при цьому думати Близнюки будуть про одне, говорити інше, а надходити вже зовсім по-іншому. Найцікавіше, що при цьому будуть виправдовувати вчинки один одного.

Близнюків часто об’єднує спільна професія, справа, спільні життєві цінності. Поруч один з одним їм буде зручно і добре, але духовний розвиток у відносинах викликає деякі сумніви. Завдяки схожості, такі повітряні пари легко утворюються, але також легко розпадаються. Важливо, що обидва не терплять одноманітності. Легкість і легкість Близнюків — не найкращий фундамент для стабільних сімейних стосунків, які ґрунтуються на обов’язки, зобов’язання та традиціях. Але якась міцна основа у сім’ї повинна бути.

<-IMAGES->

Що б зрозуміти психологічні хитросплетіння в союзі двох однакових зодіакальних знаків – Близнюки Близнюки, слід розібратися з арифметикою. Близнюк плюс ще Близнюк, складає групу чотирьох активних і яскравих особистостей. Ці особи завжди змагаються з навколишнім світом і зі своїм партнером.

Хоча союз складається з абсолютно однакових знаків, їх ставлення до життя може не збігатися, оскільки вони дивляться на неї з різних ракурсів і під різними призмами, часто роблячи це на бігу. Але всіх чотирьох особистостей об’єднує потреба в свободі. Їх ритми і частоти зазвичай гармоніюють, зливаючись в одну мелодію. Але з-за зміни декорацій, вони можуть загубитися, не дивлячись на те, що відіграють одну мелодію на двох.

Кожен Близнюк має образ-дзеркало, в якому відображаються всі позитивні та негативні риси його характеру. Близнюкам рідко вдається розібратися, яка сторона його особистості справжня, а яка вигадана. Дуже не багатьом Близнюкам вдається відокремити свої маски від своєї натури, тому не дивно, що у відносинах між двома Близнюками все буває дуже заплутано. До того ж Близнюки перебувають під управлінням Меркурія, а ця планета має стрімкою швидкістю, саме він змушує цих суперечливих особистостей приміряти безліч масок, і з занепокоєнням скидати їх, намагаючись відшукати справжнього себе.

Близнюки є ментальним знаком Повітря, тому їм дуже часто доводиться багато думати. Навіть уві сні їм немає спокою, вони обмірковую, обчислюють, міркують. Тому Близнюків дуже важко зрозуміти, вони є своєрідною людської головоломкою.

Близнюки, керовані Меркурієм в думках і наяву здійснюють численні подорожі по світу. У своїх мандрах вони намагаються відшукати досконалу істину і щастя, але потім повертаються додому, і залишаються завороженими знайомою піснею птиці, яку їм доводилося слухати в дитинстві. Пройшовши такий довгий шлях, вони усвідомлюють, що справжнє щастя будинку, де вони були так щасливі в дитинстві, поки ще не були затьмарені вагою дорослих проблем.

Будь-яке поєднання ідентичних зодіакальних знаків приносить людині особливе задоволення від спілкування з особою, близькою по духу з Вашим власним «Я», але завжди існує небезпека надлишку однакових якостей. Близнюкам неодмінно приємно мати поруч такого ж заплутаного людини, як він сам, чи то сусід, друг, родич, або улюблений чоловік. Це допомагає уникати утомливих вибачень і пояснень. Але ідентичність може дратувати, оскільки всі тонкощі і розважливі кроки вже відомі.

Ці Сонячні знаки дуже добре розумію одне одного. Вони можуть бути сором’язливими і м’якими, задумливими і спокійними, а на наступний день проявити цинічність і сарказм, дратівливість і напруга. А потім знову стати врівноваженими і консервативними. Така поведінка не зрозуміло для оточуючих і здається жахливо загадковим. Але своєю поведінкою може дивуватися і сам Близнюк, особливо, коли він складається у відносинах з іншим Близнюком.

У союзі двох Близнюків не мислима життя без свободи. Вони дуже люблять особисту свободу і свободу в плані пересувань, тому їх стосунки не будуть ускладнюватися дріб’язковими підозрами і ревними скандалами. Емоційний клімат в парі Близнюків буде відносно легким і повітряним. Оточуючим і близьким людям союз Близнюків нагадує дві повітряні кулі, розфарбовані веселі та яскраві кольори, які граються під хмарами і весело ширяють над землею. Але куди пливуть ці кулі, і куди може завести їх легковажність? Можливий і такий варіант, що вони піднімуться занадто високо і пропадуть в хмарах.

Проте, коли Сонячні світила в їх картах народження розташовуються гармонійно відносно один одного, їм відкривається висота для наукових відкриттів, творчих поривів, інтелектуальних успіхів і фінансового добробуту. Що ж стосується гармонії в їх відносинах, це повністю залежить від їхнього вибору. Якщо Близнюки постараються не загострювати свою увагу на помилках партнера, а будуть бачити в ньому лише свою повну копію, таким відносинам забезпечено міцне майбутнє.


Залишити відгук