Близнюки і Козеріг Сумісність

Суперечливе, складне й водночас продуктивне поєднання. Шлюб може існувати лише тоді, коли партнерів об’єднує спільна справа, тому що глибоке духовне споріднення тут зустрічається рідко.

Близнюки — швидкі і непостійні, Козеріг здається спокійним і розміреним. Козероги більше довіряють собі, а Близнюки не можуть без спілкування. Козеріг практичний і заземлений як на рівні свідомості, так і підсвідомості. Свій духовний голод вони задовольняють тим, що колекціонують живопис, стають меценатами або малюють самі, деякі стають драматургами або приходять до акторства, музиці служать деякі з них. Обидві ноги Козерога міцно стоять на землі.

Впертість Козерога важко поєднується з легкістю Близнюків, але вони також можуть багато чому навчитися один в одного. Близнюки не дадуть Козерогові нудьгувати і зануритися в меланхолію, Козеріг заважає Близнюкам впадати в легковажність і визначає для них стратегічну мету.

<-IMAGES->

Між знаками Близнюків і Козеріг часто трапляються непорозуміння. Козерогові важко зрозуміти сутність Близнюків, оскільки Близнюк є поєднанням двох особистостей. Можна постаратися пояснити Козерогові, що Близнюки є Повітряним знаком. До того ж Близнюками керує Меркурій, бо вони схожі з вітром.

Вітер може бути одночасно невидимим і сильним. Він може бути нейтральним, а може зносити цілі країни. Він є не зрозумілим, як і самі Близнюки. Але для Козерога, всі ці роз’яснення не є аргументом. Він може наполегливо продовжувати з’ясовувати, куди дме вітер Близнюків.

Мовчазний Козеріг не є тією особою, яку Близнюки можуть збити з пантелику своїм красномовством. Козерогам велить Сатурн, який диктує йому необхідність залишатися завжди обережним. Обережність є запорукою мудрості для Козерога. Сатурн уособлює планету мудрості, яка знаходилася з безлічі традицій і таємниць. Обережність Козерогів може виражатися не лише в діях і словах, але й покори батькам і державі. Закони є непорушним авторитетом для Козерогів.

Близнюки і Козероги являють собою модель Повітря і Землі. Близнюків залучають Козероги ставленням до гіпнозу, смерті і психіатрії. А Близнюки залучають Козерогів можливістю отримання певної користі. Таке ставлення іноді призводить до того, що Близнюки починають прислуживаться перед егоїстичними Козерогами. Самопожертва обов’язково повинно бути в союзі Близнюків і Козерога. Але коли відмінності в характерах є настільки кардинальними, одному з партнерів доводиться йти на жертву.

У виборі одягу Козероги старомодні, але їх образ завжди акуратний і елегантний. Багато Козероги не люблять нічого нового, наприклад, сучасний стиль в інтер’єрі, віддаючи йому строгу класику. Нехай Близнюки мчать в ногу з часом і прикрашають свою квартиру склом і пластиком, Козероги будуть віддавати данину того, що перевірено та випробувано.

Ніхто крім Близнюків не може на словах настільки майстерно доводити свою перевагу. Керовані Меркурієм, вони здатні сперечатися на різноманітні теми, і зі спокійним виглядом доводити оточуючим неймовірні речі. Близнюкам це чудово вдається з ким завгодно, тільки не з Козерогами. Козероги миттєво розпізнають психологічні трюки Близнюків і намагаються не потрапляти на їх гачок.

Козероги володіють безтурботністю і величчю. А неспокійним Близнюкам в глибині душі дуже хочеться спокою, тому вони тягнуться до Козерогам. Серйозний, але делікатний Козеріг може дати Близнюкам надійність і емоційну безпеку. Близнюкам такий відпочинок необхідний, як птахи, втомленою після довгого перельоту. Життя Близнюків настільки швидкоплинна, що часом вона зливається в розпливчасте пляма. Козероги для Близнюків є хранителями спокою і тиші, людьми, з якими можна відчути Любов у спокійному ритмі Сатурна.

А Близнюки можуть навчити Козерога входити в уявний світ прекрасний, з допомогою мистецтва, літератури і музики. Козерогам дуже подобається ця можливість, оскільки їм неймовірно важко покинути холодну реальність прагматичного світу.

Звичайно, існують Козероги здатні демонструвати тонкий гумор та легка вдача. Але типові Козероги зазвичай є розважливими і практичними особистостями. Якщо їм належить політ на літаку, вони замовлять квитки заздалегідь, а, якщо подорожують на машині – купують дорожню карту. Близнюки ж дуже часто подорожують в уяві, а там не потрібні квитки і карти.

Козероги, задовольняючи духовний голод, починають цікавитися мистецтвом, колекціонують живопис, захищають художникам і захоплюються музикою. Навіть, коли Козероги обирають акторську професію, вони продовжують міцно стояти обома ногами на твердій поверхні. Але прагнення Козерогів до творчості є натяком на шосте почуття.

Близнята і Козерогів мають кардинальні відмінності. Близнюки народжуються для спілкування, Козероги можуть довіряти лише собі. Хто в своїх міркуваннях є правим? Швидше за все обидва по-своєму, але лише до того часу, поки чия-небудь позиція не заважає партнеру.


Залишити відгук