Близнюки і Овен Сумісність

Спільне життя цієї пари буде важка і болюча. Ці два знака Зодіаку живуть в абсолютно різному темпі, мають різні цінності та ідеали, часто не розуміють один одного і вступають у духовну боротьбу. Овен – активний і не терпить одноманітності. Телець – спокійний і постійний. Проте, для успішного спільного існування їм потрібно всього лише один раз і назавжди розподілити між собою ролі і обов’язки.

Тільця характеризує м’якість і ніжність, але разом з тим – він упертий і закостенів у своїх поглядах на сім’ю. Овен спершу активно добивається розташування Тільця, але зустрівши томне спокій партнера, швидко байдужіє. Насправді ж, якщо Овен дозволить Тельцю піклуватися про нього, проявляти свої кращі якості, то дуже швидко Овен зрозуміє, що мудра підтримка партнера допомагає йому правильно спрямувати зусилля і добитися великих результатів. У той же час, завдяки присутності Овна, Телець стає оптимістичніше, рішучіше і спокійніше.

Овен повинен бути добувачем і захисником, Телець – втіленням будинку і сім’ї. Поки сили будуть розподілені таким чином, і поки Овен зможе задовольняти матеріальні запити Тельця, залишаючи при цьому йому повну свободу дій — до тих пір пара буде існувати в світі і розумінні.

Працюючи спільно, Овен і Близнюки можуть звернути гори і домогтися приголомшливого успіху. Поєднавши емоційність Овна і розумові здібності Близнюків, ці знаки можуть досягти дуже багато чого. Але, на жаль, інтерес обох знаків дуже складно утримати більше, ніж на пару хвилин. І їх спільні ідеї часто закінчуються плутаниною і сумбуром.

Коли Овни і Близнюки стають подружжям, парою, друзями або колегами по роботі стикаються дві стихії Вогню і Повітря. А поєднання цих стихій веде до того, що ці знаки об’єднуються в міцний тандем проти всіх, хто хоче утримати їх від вчинення помилок і закликати до обережності. З’єднуючись, Близнята і Овна, ведуть себе як діти стають простими і добрими, і як всі діти – егоїстичними і ексцентричними. А всім оточуючим доводиться чекати, коли хоча б один з них, подорослішає.

Позитивною якістю знаків Овна і Близнюків є їх чесність. Але їм властива гра і бурхлива фантазія. Тому, часом, ці представники Вогню і Повітря самі не бачать, коли заграються і піддаються самообману. Близнюкам притаманна гострота розуму, і якщо їм пропоную купити підробку, вони першим з двох, здогадується про обман. Але він піддається власним уяві і обманює сам себе. Овни ж, взагалі не можуть розрізнити різницю між яскравим блиском дрібнички та справжнім золотом.

Розглядаючи сумісність Овна і Близнюків, в розрахунок беруться душевні якості двох знаків. А по суті, варто говорити про трьох різних осіб. Адже Близнюки – це знак, який постійно не може чітко вибрати позицію. Хто він – особистість, якою є насправді, або якою хоче здаватися?

Овен завжди розраховує тільки на перемогу, і інстинктивно рветься вперед, при цьому, абсолютно не маючи часу добре оцінити ситуацію. А Близнюки, навпаки схильні до логічних розрахунків і обчислень. Існують і інші відмінності в душевних якостях цих знаків. Овном управляє Марс, і тому він завжди прагне бути головним і провідним, проявляючи ініціативу першим, при цьому набиваючи собі купу шишок. Всі його спілкування будуватися на емоціях.

Близнюки, керовані Меркурієм, частіше звертаються до логіки та розуму. Овном завжди рухає жага слави, а Близнюки віддають перевагу свободу і незалежність. Керовані Меркурієм, Близнюки прекрасно розуміють пориви і емоційні вчинки людей, рухомих Марсом. Але самі намагаються уникати того, що б їх втягували в емоційну гру.

У Близнюків викликають підозри довгі стосунки, робота, яка не приносить змін, одне слово, все, що може стати причиною втрати дорогоцінної свободи. Вони, як представники повітряного знака, хочуть літати вище над усіма обставинами. Це прагнення у Вогняного Овна викликає обурення і дратівливість.

На щастя, для відносин цих двох знаків, Овен готовий приймати подвійність Близнюків. Цей союз, для Близнюків є дуже вигідним, так як не всі здатні переносити мрійливість цього знака. А близнюки будуть залишатися мрійниками аж до самої старості.

Самим чудовим аспектом у відносинах цих знаків є те, що вони ніколи не втомляться перебивати один одного, при цьому, абсолютно не ображаючись на партнера. Мінусом у відносинах, є те, що Овен засуджує Близнюків недоліки конкретних дій. У відповідь на ці звинувачення, Близнюки, не змусять себе чекати і зачеплять за живе, вразливого Овна. В такий момент відбудеться неминуча битва. Але довго ображатися Овен і Близнюки не можуть. Так як стихії Води і Вогню, як не дивно, дуже добре взаємодіють між собою. Отже, ці знаки, можуть довго вести дискусії, поки, нарешті, їхні думки не збігаються.

Розум Близнюків завжди знаходиться в роботі, але Близнюки вміло можуть приховувати свої емоції. До тієї пори, поки Овни не будуть обмежувати свободи Близнюків частими допитами і вимогами, у взаєминах цих знаків буде протікати все досить гладко. Якщо буде міцний фундамент у відносинах Овна і Близнюків, ці вічно юні і цілеспрямовані особи, зможуть знайти разом свою країну щастя.


Залишити відгук