Близнюки і Водолій Сумісність

Між Близнюками та Водоліями можливі не тільки співпраця і дружба, але навіть вельми кумедний шлюбний союз – з оригінальними ідеями, задумами і планами, зі знанням секретів мистецтва любові. На жаль, існує небезпека малозабезпеченості, бо матеріальна сторона слабка як в одного, так і іншого, вони не женуться за титулами, званнями, начисто відкидають накопичуваний і міщанський спосіб життя.

Любов між ними часто виникає з першого погляду. Але від цього вони не стають більше схожими один на одного, скоріше, подібні відносини створюють перспективи для духовного росту і творчості. Рідко також любовні відносини переходять у шлюбні, і причиною тому волелюбність Водолія і сверхконтактность Близнюків.

Завдяки тому, що Близнюки і Водолій є Сонячними знаками однієї стихії, вони досить гармонійно поєднуються між собою. Але між нами можуть виникати непорозуміння, які пов’язані з розташуванням планет в їх картах народження.

найголовнішим каменем спотикання стає істина. Близнюки намагаються уникати істини, оскільки вона представляється їм складним значенням, і вони боятися заплутатися. Водолій шукає істину постійно. Водолій є знаком Сталості, а це може означати те, що цей знак дуже впертий.

Між знаками Близнюків і Водоліїв будуть періодично виникати спори з приводу правдивості. Водолії не є дріб’язковими і педантичними у пошуках і тіни, на відміну від Дів, і не такі консервативні, як Козероги. Їх палким розумом управляє Уран, який допускає в якості «можливого» все, що завгодно, але факт приймає тільки перевірені речі. Водолії являють собою суміш фантазії і фактів.

Але, не дивлячись на такий підхід до істини, між цими знаками частіше виникає розуміння, ніж розбіжності. Вони філософствують, співчувають і співпереживають на одній частоті. Їх не бентежать зміни настрою в партнері і різкі злети чи падіння. Дуже рідко буває таке, що ці знаки погано ставляться один до одного або їм між собою нудно.

Хоча Водолій – знак, що несе воду, він вважається знаком Повітря, а зовсім не Води. На перший погляд це здається нелогічним і дивним. Але самі Водолії по своїй суті є саме такими – досить дивними натурам. Близнюкам не відразу вдається помітити таку дивину Водолія, оскільки вони самі є такими ж. Таке взаємне божевілля стає дуже вигідним для їх союзу, оскільки нічого не доводиться пояснювати партнеру.

Якщо Близнюки і Водолії є типовими представниками Сонячних знаків, то вони живуть не на Землі, а швидше зовсім в іншій реальності. Тому вони з радістю шукають зустрічі з собі подібними, для того, щоб з’явилася можливість спілкування на неземне мовою. Світ Близнюків і Водоліїв, крім земних складових – Місяця, Сонця, дерев, птахів, включає в себе неземні аспекти – ельфів, тролів, велетнів і відьом. Ось такими дивними людьми є представники цих знаків.

у кожної людини в житті трапляються моменти зачарованість, але Водолії і Близнюки, є зачарованными все життя. Обидва ці знаки – великі діти, з притаманним їм цікавістю, щирістю і любов’ю. Для їх спілки характерно рух: вони зливаються в єдине ціле, потім розходяться, а потопом знову шукають зустрічей. Хоча розбіжності між Близнюками і Водоліям призводять до маси емоцій, вони, швидше нагадують літню грозу, яка зникає без сліду.

Обидва знака люблять заплутані фрази і обожнюють водити за ніс оточуючих. Водолій не любить роз’яснювати все кілька разів і повторюватися. Близнюки із задоволенням повторять щось, але зроблять це зовсім по-іншому, ніж у перший раз. З цими знаками нічого не можна спланувати заздалегідь. Але таке положення речей, подобається їм обом. Тому вони можуть бути відкритою і цікавою книгою для партнера, представляючи загадку для всіх оточуючих.

Багато хто ставиться з симпатією до цих знаків, але для маси вони є надто складними особистостями. Від Близнюків і Водоліїв завжди багато шуму, але сердиться на них по-справжньому просто не можливо. Вони здатні заробляти разом і разом втрачати гроші. Але вони ніколи не зізнаються у своїх втратах, тому що легко замінюють місцями слова «прибуток» і «втрати».

Саме тому їм не вдається зберігати рівні стосунки. Коли справи йдуть дуже добре, їм здається це не правильним. Вони люблять грати у партнера на нервах і діяти йому наперекір. Тому їх сумісність є надзвичайно дивною. Однак разом вони можуть відмінно проводити час і з запалом радіти життю.

Близнюки впевнені, що істин багато, але вона виражається в одному почутті, цю логіку продовжую і Близнюки, запевняючи, що є лише одна правда – ЛЮБОВ. Це почуття має бути не тільки до партнера, але і до людства і до життя в цілому. Надактивним Близнюкам є чому вчитися у мудрих Водоліїв. У глечику, який несе Водолій неймовірно багато таємниць, і ні кому вони не відкриються швидше, ніж Близнюкам.


Залишити відгук