Близнюки Сумісність

Під впливом Меркурія Близнюки наділені жвавістю, неординарністю, мінливістю в житті і справах. Це дуже мінливий зодіакальний знак, який знаходиться в постійному русі і пошуку себе. Близнюки деколи роблять дуже дивні і безглузді вчинки, рідко замислюючись про їх наслідку, від чого мають великі проблеми у житті. Незважаючи на видиму «поверховість» представника цього зодіакального сузір’я, Близнюки дуже розумні, талановиті, є багатосторонніми натурами. Як будь-подвійний знак Зодіаку Близнюки можуть являти світові то одне, то інше своє «обличчя», залишаючись і в тому, і в іншому самим собою.

Багато Близнюки мають видатні інтелектуальні здібності і таланти, які роблять їх відомими. Позерство – ще один «біч» Близнюків, який приносить чимало проблем у їхньому житті. Самовпевнено покладаючись на силу свого розуму і таланту, Близнюки часто стають зарозумілими, вважаючи себе центром Всесвіту. В колективі ця позиція завжди викликає відторгнення і несхвалення оточуючих, і представник цього зодіакального сузір’я часто виявляється в гордій самоті. На щастя, такого розвитку подій судилося збуватися в рідкісних випадках, адже Близнюки наділені прекрасними дипломатичними якостями, ввічливістю і дружелюбністю. Вони мають дуже тонкою інтуїцією, і можуть розгледіти співрозмовника здалеку, завчасно оцінивши перспективи їх взаємин.

У спілкуванні Близнюки дуже люблять міняти ролі, часто надягають потрібні маски. Їх здатність змінюватися оточуючі люди схильні сприймати за активність і чуттєвість, хоча Близнюки не можуть похвалитися багатою емоційністю, а їх мінливість – тільки поверхнева. Близнюки обожнюють зміни в житті, і легко можуть пристосуватися навіть до швидко змінюваних подій. Часто Близнюки самі намагаються змінити антураж навколо себе, тому що старий дуже швидко їм набридає. Близнюки не бачать нічого поганого в тому, що будуть міняти партнерів в особистих відносинах, або змінювати своєму обранцеві – будь-які зміни і гострі відчуття в житті служать для них свого роду емоційної підживленням, яка просто необхідна неемоційним Близнюкам.

Найбільш сумісними знаками з Близнюками вважаються Овен, Лев, Терези і Водолій. Найменш сумісними знаками з Близнюками, як правило, вважаються Діва і Риби.

<-IMAGES->

Ця таблиця показує середні результати відносин Близнюків з кожним із знаків зодіаку. Посилання в таблиці ведуть на додаткові статті про сумісність Близнюків, які більш докладно описують даний вид відносин.

Кожна комбінація Близнюків з іншими знаками зодіаку має свої сильні і слабкі сторони, і майже кожна з них володіє своїми особливостями і унікальними особливостями. У зв’язку з цим кожної можливої комбінації присвячена окрема стаття, в якій більш детально розглянуті всі сильні і слабкі місця цих відносин. Астрологічна зв’язок часто може відрізнятися від класичних канонів, тому ми рекомендуємо ознайомитися з описами самих знаків, вивчити особливості їх характеру, а також подивитися на відносини з точки зору кожного партнера окремо.


Залишити відгук