Козеріг і Діва Сумісність

Козеріг і Діва діють тільки за правилами, оскільки боятися осуду родичів, друзів і сусідів. Обидва знака серйозно ставляться до грошей. Вони вважають, що гроші – це не зароблені, а зекономлені кошти. Тому Козеріг і Діва воліють витрачати гроші мудро. Діва і Козеріг вважають сенсом життя і обов’язки. Коли вони відчувають відповідальність за дії, знаходяться від щастя на сьомому небі. Обома знаками управляє здоровий глузд, Козеріг і Діва дивно розсудливі.

Козероги є строгими, люблячими, спокійними, мудрими, надійними і трохи впертими особистостями. Діва теж володіємо масою чеснот, але до них додаються примхи і причіпки, а також зайва метушливість. Діви ненавидять узагальнень. Вони мають блискучим розумом, до того ж гострий наче лезо. Діви обожнюють все розкладати по полицях і деталізувати. До почуттів і спонукань вони також ставляться з анатомічної скрупульозністю.

<-IMAGES->

Досить вдалий союз, в якому присутня взаєморозуміння і спорідненість душ. Стримана і обережна Діва добре бачить всі недоліки і достоїнства свого партнера. Козеріг є для неї символом творчого початку і любові. Для Козерога, що часто незадоволеного своїм життям і періодично впадає в депресії і меланхолію, Діва є віддушиною.

Адже Діва сприймає творчі пориви Козерога, як поштовх до власного духовного розвитку. Часто в такому союзі Діва готова взяти на себе матеріальну сторону питання, навіть на шкоду власним інтересам і здоров’ю. Але Козеріг підтримає в плані кар’єрного і соціального зростання Діву духовно. Це важливо для прагматичної Діви. У такому союзі Козероги зазвичай стають натхненником, а Діви виконавцем.

Усталені погляди Козерога на влаштування сімейного життя, змушують Діву йти на поступки і змінюватися. Але і Козерогові доведеться обмежувати себе. Адже Діва більше прагне до порядку в житті взагалі, ніж до ідеального порядку у себе вдома, хоча віддає перевагу влаштований побут. Такий внутрішній дискомфорт може призвести до проблем у родині. Однак в інших сферах – це ідеальні партнери, колеги, друзі, готові завжди прийти на допомогу один одному в кризових ситуаціях. Ця пара веде активне соціальне життя, у них багато спільних друзів і знайомих.

Діва шукає партнера на все життя, і не кидається у вир з головою, тому більш відданого знака не знайти. Діва оточує увагою і турботою того, хто їй дійсно дорогий. Діви уникають конфліктів, в основному мають поступливу і лагідну вдачу. В Козерозі Діву приваблює його правильність і вірність у стосунках, а також його цілеспрямованість.

Козероги трохи замкнуті по натурі, і, незважаючи на те, що потребують любові та підтримки близької людини, іноді створюють навколо себе певний емоційний бар’єр. Однак часто Козероги під деякою грубуватістю просто приховують свою вразливу і ніжну душу. Звичка стримувати свої емоції стає частиною характеру Козерога. Козероги Часто створюють сімейну пару лише досягнувши певного соціального рівня. Однак Діва своєю тактовністю зможе підкорити Козерога, знайти підхід до нього на всіх рівнях. Головне, показати іскріння зацікавленість, але ні в якому разі не легковажність.

В любовних відносинах Діва з Козерогом чудово доповнюють один одного. Діва привносить в їх інтимну сферу деяку емоційність і розкутість. Діва знає, як ніжно і ненав’язливо допомогти Козерогові розкрити свою душевність і ранимість. Для Козерога дуже важлива сексуальна сумісність, адже для створення тривалих відносин з Козерогом важливо єднання не тільки на фізичному, але й на духовному рівні. Народження дітей зміцнить союз Діви і Козерога на багато років.


Залишити відгук