Козеріг і Телець Сумісність

Козеріг і Телець володіють рисами надійності, впевненості і добродіяння. Для аури цих знаків характерний забарвлення квітів Землі. Це не говорить про те, що життя Теляті та Козерогу бачиться тільки в чорному, сірому або коричневому кольорі. Але оптимістичні відтінки червоного або жовтого не властиві цим інтровертам.

Знаки Тільця і Козерога ніколи не сумніваються про те, куди повинен бути спрямований їх життєвий шлях. У великому або маленькому місті вони прагнуть досягти вершини успіху і благополуччя.

Стриманість і скромність є окрасою цих знаків. А внутрішню витримку Телець, Козеріг використовують в якості оповіщення своєї системи безпеки. Таким чином, вони оберігають свою нервову систему від зайвих емоцій. Але це не говорить, що особистості знаків Тельця і Козерога нудні і не мають почуття гумору. Майже всі Козероги володіють творчим і артистичним потенціалом.

<-IMAGES->

Об’єднує ці два знака надійність і терпіння. Козеріг для Тельця не просто надійна опора, він учитель і наставник. Підтримка Тільця, в свою чергу, дуже важлива для Козерога. Але Телець повинен довести свою відданість, і тоді Козеріг його не розчарує. Та й Тельцю це піде на користь, адже він кілька інертний, а Козеріг наповнить і надихне його, що додасть їх відносин романтики і цілеспрямованості.

Телець ніколи не забуде той день, коли зустрів Козерога, адже це день нової зорі для нього. Обидва будуть здивовані тим, що доля подарувала їм шанс дізнатися один одного, але не треба поспішати. Телець, Козеріг настільки розуміють, що вони несуть відповідальність один за одного, що зруйнувати їхні стосунки дуже важко, і багато хто може позаздрити навіть цього.

Що-що, а взаєморозуміння у них на вищому рівні. Хтось може сказати, що в їх відносинах замало романтики, але, зате у них багато терпіння, а терпіння, як відомо, одна з найбільших чеснот. Так, обидва вони не поети, але їх твір — це саме життя, а вона — куди важливіше віршів.

Телець не любить змін і опирається їм, свої почуття показує тоді, коли прийде для цього час. Телець прив’язаний до минулого, може це сентиментально, але зате це оберігає його. Завдяки цій якості почуття Тельця непохитні. Телець ніколи не квапить події, він буде повільно просуватися до мети, і це приваблює Козерога. Напевно, це вміння — заводити пасивністю.

Телець володіє ще і красою, як внутрішньої, так і тілесної, що теж важливо для Козерога — адже він хоче відчувати себе володарем єдиного і неповторного скарби. Козеріг ніколи не відчуватиме нестачі ні в чому, він буде ситий спокійний і задоволений, а Телець щасливий, що зміг подарувати йому це. Хтось скаже, що вони однакові, але буде не правий, тому що вони різні, світанок та захід.

Адже Телець рідко буде шукати суспільного схвалення або визнання того, що не можна сказати про Козерога. Приховане спокій Козерога може ховати внутрішній ураган мятежническое настрій – адже він перший і ніяк не останній у цій грі за виживання. Часто його переживання – всередині себе, але вони можуть позначитися на його здоров’ї, а Телець це знає, тому він допоможе і заспокоїть бушує ураган душі Козерога. І лише Телець зможе зробити це так, що Козеріг навіть не відчує своєї хвилинної слабості, а це дуже важливо. Телець більш витривалий, і його важко образити.

Вони не просто розуміють один одного — вони відчувають, а це куди важливіше у відносинах між чоловіком і жінкою. Телець обдарує Козерога такий земний любов’ю, що позаздрить будь-романтик, а він пробудить в ній такі почуття, які не в змозі зруйнувати ніхто. Але як вони це зроблять, судилося знати тільки їм.


Залишити відгук