Козеріг і Скорпіон Сумісність

Сумісність знаків Козеріг і Скорпіон непогана, завдяки гарному поєднанню їх стихій. Між Скорпіоном і Козерогом не відбувається легкого спілкування. Але оскільки їх союз перебуває під впливом Води і Землі, вони більш говіркі один і другом, ніж з оточуючими.

Скорпіон з Козерогом будуть більшу частину часу обговорювати надії, мрії і бажання, але методи досягнення бажань викликають у них масу розбіжностей. Обидва знака в таємниці бажають панувати. Козеріг не схвалює внутрішню напруженість Скорпіона, а Скорпіон вважає Козерога недостатньо сентиментальним і чуттєвим. Але обидва знака досить практичні, тому, коли вони вирішать довіритися один одному, то зможуть об’єднати свої сили і досягти спільних успіхів.

<-IMAGES->

Гарне сполучення за умови обопільної самообмеження в честолюбстві. Обидва партнера вельми амбітні і прагнуть до успіху, але через честолюбства негативно сприймають подібні бажання в іншого. Близькі за духом люди, друзі і коханці. Всі завдання, поставлені перед ними, буду вирішувати в команді, разом і з розумінням.

Рутинні проблеми відношення зіпсують. Скорпіону не так обтяжливі зміни, а Козеріг ж не дуже пластичний. Він буде нав’язувати свою волю мінливому, але від цього не менш упертому Скорпіону. Беззастережно зійдуться вони у взаємному прагненні до духовного зростання і пізнання нового. Це сприятливий союз, повний любові, дружби, і, в першу чергу, ділового співробітництва.

Пристрасть і розрахунок, розміреність і спонтанність, глибина і серйозність почуттів, воля і цілеспрямованість, фізичне тяжіння і душевна прихильність. Ці двоє багато чого доб’ються разом. Не буде тільки спокою. Надто вже вони самостійні, кому-то потрібно буде поступатися. Проблеми будуть множитися, поки вони будуть демонструвати один одному свій характер. Але згодом в союзі встановиться рівноправність. Не без праці.

Велику роль відіграють почуття власної гідності і здатність кожного з них доводити справу до кінця. До соціального і матеріального успіху вони йдуть дуже упевнено, поступово і послідовно. Найбільше розходження між ними припадає на сексуальну складову їх відносин. Скорпіони пылки і пристрасні, а Козероги ледь жевріють або вже остигають.

Таємничість Скорпіона не стане причиною конфліктів у цьому шлюбі, Козеріг не любить чужих секретів. Але іноді сверхчувствительному Скорпіону буде прикро таке «байдужість» Козерога тому, що для нього відсутність інтересу одно відсутності турботи, а для Козерога це різні речі. Вони обидва схильні до нападів депресії, і тому партнерам легко зрозуміти і допомогти один одному в цьому випадку.

Зміни будуть повертати у відносини колишню новизну і натхнення, особливо корисні в цьому плані подорожі. Вони будуть одночасно друзями, коханцями, а з плином часу їхня дружба стане для обох справжнім подарунком долі.

Якщо їх об’єднує загальна мета або спільний захід, Козерогові потрібно довірити розробку плану і тактику, а Скорпіон буде пропонувати оригінальні ідеї та нові напрямки в діях. Спільними зусиллями вони підкорять будь-які вершини. Адже вони обидва досить практичні, щоб розуміти, що здібності потрібно поєднувати для досягнення успіху.


Залишити відгук