Козеріг і Стрілець Сумісність

Ці двоє — Стрілець, Козеріг — занадто різні, щоб їх союз був гармонійний. Стрільці безпосередні і веселі, але це не говорить про те, що у них не може виникати поганого настрою. Стрільці часто бувають незграбними, на відміну від Козерогів, завжди впевнено стоять на ногах. Це може надати їм певну чарівність, але і викликати глузування Козерога.

Багато часу вони будуть проводити, навчаючи і навчаючись у партнера. Вчителем у цих відносинах буде в основному бути Козеріг, а несумлінним учнем – Стрілець. Кожен володіє якостями, які здаються партнеру привабливими. Причиною розбіжностей в союзі Стрільця і Козерога можуть стати подорожі: Стрільці обожнюють їздити по світу і пізнавати нове, а Козерогів приводить в жах сама думка про невизначеною метушні, яка пов’язана з подорожами.

<-IMAGES->

Цей союз може бути продуктивним на події, почуття і ідеї, але може здатися при цьому нелегким. Козеріг для Стрільця є свого роду наставником. Він показує, як правильно можна володіти своїми думками і почуттями. Стрілець підлаштовується під свого партнера, так як йому подобається його стабільність і конкретність. Хоча поведінка і цінності у партнерів абсолютно протилежні, кожен з них може отримати з цих відносин вигоду для себе. У сексуальному плані спочатку з’являється дуже сильне тяжіння, але незабаром у Стрільця з’являться нові потреби і він почне дорікати Козерога в його нездатності прагнути до нового.

У спілкуванні з Козерогом постарайтеся відкрити йому свої плани, і показати, що він може реалізувати ваші фантазії. Дайте йому можливість вносити корективи у ваші плани і додавати свої ідеї. І тоді ви будете приємно здивовані точним виконанням всіх ваших фантазій.

Якщо Козероги хочуть зацікавити Стрільця, то їм потрібно набратися терпіння і не робити першого кроку. Можна домогтися набагато більших результатів, якщо дати подіям розвиватися природним шляхом. Необхідно знайти спільні інтереси, поступово ставати хорошими друзями, а потім Стрільцеві самому буде вас не вистачати. Хороші любовні відносини складаються в тому випадку, якщо ви змогли стати хорошими друзями.

Стрілець любить живність в будинку, тому там буває не зовсім чисто. Також у нього багато друзів які можуть завалитися до вас додому в будь-який час дня і ночі. Щоб утримати Стрільця, треба дати йому свободу, бути вічним його учнем і другом, у всьому його підтримувати та закріпити за ним право все знати краще за всіх. При цьому його не можна ревнувати — можна зіпсувати ті відносини, яких ви так довго домагалися.

Козеріг може зробити Стрільця об’єктом своїх почуттів, якщо він зможе ділом довести свою спроможність, якщо зможе виконати те, що обіцяв — по-дружньому просунути його до успіху. Але спосіб життя одного відрізняється від способу життєдіяльності іншого. Стрілець вважає Козерога формалістом і занудою, а Козеріг буде домагатися, щоб Стрілець сидів вдома, тобто намагатися його обмежити. Цим двом забезпечена боротьба на побутовому ґрунті, а також не даватимуть спокою розбіжності в духовному плані.

Вони настільки різні, що цим можуть притягувати один одного. Стрілець буде вносити в шлюб різноманітність і веселощі, а Козеріг, в свою чергу — постійність і стабільність. Стрілець, Козеріг разом радіють, плачуть. І ці відносини вимагають багато зусиль і терпіння. Але не всім це вдається. Ця пара не здатна бути на плаву постійно. Їм потрібні зміни, щоб не страждати все життя. Любов — як годинник, які то йдуть, то зупиняються…


Залишити відгук