Козеріг і Риби Сумісність

Сумісність Козеріг і Риби — це знаки гармонійно поєднаних між собою стихій — Землі і Води. Поряд з Козерогом Риби відчувають себе спокійно і безтурботно. Відбувається це завдяки тому, що покровителям Риб є невловимий Нептун, якому здається комфортної сталість Сатурна – покровителя Козерога.

А Козеріг поруч з Рибами відчуває почуття свободи і безтурботності. Вільний і легкий Нептун надає розслабляючу дію на строго, постійно вимагає дисципліни Сатурна. Завдяки цьому сумісність Козерога і Риб оцінюється дуже високо, т. к. Козероги і Риби містичним чином перетворюють один одного, а це дійсно чудово.

Цим знакам необхідно зрозуміти, скількох дивовижних речей вони зможуть досягти разом. У Козерога і Риб присутня внутрішня симпатія, оскільки їх стихії – Вода і Земля відмінно поєднуються.

<-IMAGES->

Це сприятливе поєднання підходить для спільної роботи, дружби, любові, шлюбу. Козеріг додасть відносин надійність і монументальність, з них Риби відчують впевненість і побачать мета. Риби внесуть у відносини почуття, різноманітність і благородство. Дивовижне поділ обов’язків є причиною фортеці даного шлюбу — Козеріг керує, а Риби поступаються.

У більшості випадків вони відчувають і думають практично однаково, і відмінності в думках зустрічаються набагато рідше, ніж співпраця, що не вимагає жодних зусиль. Але і в тих випадках, коли їх думки розходяться, вони знаходять компроміси або вміло переконують один одного.

Проте ж і відмінностей вистачає. Наприклад, деякі Риби є формалістами, вони мало що приймають всерйоз, тим більше звичаї і традиції та інші умовності. Також всі Риби схильні до повільності і зайвої поступливості.

Найкращим варіантом даного союзу буде той, в якому чоловік — Риби, а жінка – Козеріг. Між ними буде присутній не тільки дуже сильний сексуальний потяг, але і велике духовне та інтелектуальне схожість. Головну роль у сім’ї буде грати Козеріг, по-справжньому будучи опорою сім’ї.

У зворотному поєднанні не позаздриш Рибам, адже на ніжне звернення і любовні ігри у Козерога, вічно пропадає на роботі, просто не буде вистачати часу. Хоча Козеріг забезпечить Рибам спокій, надійність і безпеку, як надійний і багатий партнер. Тому і тут розлучення досить рідкісний гість.

Ці відносини забезпечують також духовний розвиток для партнерів. Їм добре б зрозуміти, скільки дивовижного можна отримати від партнера, адже земна сутність Козерога збагачується, а водна сутність Риб знаходить безпеку в цьому партнерстві. Розум допоможе впоратися з усіма труднощами, які їм доведеться переживати час від часу.

Фізична близькість для Риби і Козерога перетворюється в глибокі і збагачують обох відчуття. Козеріг навчиться довіряти своїм Рибам, і відчує невідоме раніше оновлення після близькості; це раптове щастя, без занепокоєння і почуття провини… Риби щасливі тому, що змогли зробити щасливим іншого. Мовчання під час їх близькості не тому, що їм нема чого сказати один одному, а тому, що слова в цьому випадку не потрібні, їх мовчання повно взаємного розуміння і глибини почуттів. Саме тому сварки, які виникають між представниками цих знаків, ніколи не тривають довго.


Залишити відгук