Козеріг і Ваги Сумісність

Сумісність Козеріг і Ваги практично неможлива, оскільки тут впливають не тільки різні стихії — Повітря і Земля, ще обидва знаків є лідерами. І Терези, Козеріг – Кардинальні знаки. Обидва хочуть бути головними у відносинах і будуть боротися за це право.

У своєму змаганні ні один із знаків не поступиться партнеру. При найкращому збігу обставин лідерство буде поділено порівну. При найгіршому розвитку лідерство перейде до одного із знаків, а другий виявиться повністю пригніченим. Але переможений буде продовжувати чинити опір, оскільки Кардинальний знак ніколи не здається. І сварки будуть спалахувати з новою силою.

Для Ваг і Козерогів дуже важливо досягти поставлених перед собою завдань. Вони мають абсолютно різні переконання і по-різному ставляться до життя. Якщо така пара утворилася, вона заслуговує на повагу, адже це означає, що кожен із партнерів навчився терпимості і безкорисливості.

<-IMAGES->

Як відомо, Ваги – це дуже суперечливий знак. З одного боку, Ваги – це врівноважений знак, в якому все має свій баланс. Але з іншого боку, людини, народженого під цим знаком, можна легко вивести з рівноваги. Це може бути будь-яка, здавалося б непомітна деталь – неоднозначна фраза або не до кінця зрозумілий погляд.

І все, Терези виходять із рівноваги внутрішнього і починають коливатися то в одну, то в іншу сторону, колебля при цьому всіх оточуючих. Тому людині, який ризикнув вибрати собі в партнери представника цього цікавого знака Зодіаку, знадобиться вміння заспокоювати хвилі настрою і згладжувати періодично сплески емоцій Ваг. Тим самим допомагаючи їм приходити в рівновагу, що є їхнім нормальним станом і в якому вони почуваються, як риби у воді. А це не завжди так просто, як може здатися. Адже Ваги дуже емоційні і завжди шукають похвали, схвалення, захоплення оточуючих. Це їх заспокоює і надихає.

Найчастіше Козероги – це люди, яких не назвеш «душею компанії», вони не дуже товариські і схильні розмежовувати себе і своє коло спілкування. Козероги не схильні виносити переживання назовні, приховувати їх у собі, вони замислені. Але в той же час, якщо вони намітять собі мету, то вони наполегливі на шляху до її досягнення. Вони рідко йдуть на пряму конфронтацію, їм швидше легше погодитися на перемир’я або компроміс, ніж сперечатися з ким-то.

Це м’які, задумливі, мрійливі люди. І їм буває дуже важко часом зрозуміти і привести в рівновагу Ваги. Поведінка Ваг і коливання настрою часто викликають роздратування і нерозуміння у Козерога. Козерогові доводиться постійно йти на компроміс, чим і користуються Ваги, викликаючи нову хвилю невдоволення.

можливі Проблеми і на духовному рівні. Терези не можуть в цьому питанні бути рівнею Козерогам, адже Козероги залишають їх наодинці, чого Ваги терпіти не можуть. Характер ж Ваг призводить Козерога до одноманітної рутини, що навіть небезпечно для здоров’я Козерога.

Таким чином, союз настільки суперечливих знаків не може бути простим і безхмарним. Їхнє спільне життя буде переживати досить тривалу, але помітну еволюцію, під час якої кожен з них буде пробувати зрозуміти свого партнера і намагатися знайти компроміс для загального блага.

Звичайно ж, Козерогові зробити це буде простіше, ніж Ваг, але з іншого боку, йому слід запастися величезною кількістю терпіння, адже процес цей буде дуже непростим. Якщо Терези й Козеріг зосередить всі свої розумові і духовні можливості на загальне благо, зміцнення їх союзу, то це тільки згуртує їх.


Залишити відгук