Козеріг і Лев Сумісність

Лев і Козеріг — вони дуже різні за темпераментом і ставленням до життя. Козерогами управляє холодний Сатурн. Вони з повагою ставляться до навчання, їх ставлення до дипломів і різноманітним ступенями вченості наближене до благоговінню. Козероги шанують сімейні відносини і обожнюють гроші. Гроші для них – це спосіб захисту від усіх страждань людства. Рахунок у банку для Козерога просто життєво необхідний. Козероги дуже переживають за свій класовий статус і свою репутацію в суспільстві. Вони іноді бувають егоїстичними, але це засіб їх самозахисту.

Самозахист Львів проявляється в їх зверхності. Але факти говорять про те, що демонстрація Левами їх достоїнств не справляє на Козерогів ніякого враження. Леву не вдасться випередити Козерога, адже він знаходиться позаду його на астрологічному колесі. Лев дуже мудрий, але Козеріг перевершує його. Оскільки Лев – Постійний знак, він дуже впертий, але впертість земної Козерога набагато сильніше. Владність Козерога так само сильніше Левової, але Козероги не такі нав’язливі.

І хоча Козероги набагато мудріше, впертіші і властнее Львів, вони все одно є слугами цих царствених тварин. Це можна порівняти з відносинами матері і дитини, хоча мати мудрішими, вона несе певні обов’язки перед своїм малюком – піклується про нього, дає поради, допомагає у всьому.

<-IMAGES->

Коли створюється пара Лев — Козеріг, це завжди викликає подив, як у людей сторонніх, так і у найближчих родичів. Адже це дуже рідкісна і цікава пара. Як міг імпульсивний і екстравагантний Лев захопитися консервативним Козерогом? Адже Лев є центральним знаком зодіаку. І недарма Лев все життя відчуває себе в центрі уваги і оцінює людей тільки за одним критерієм – до своєї персони. Він вимагає постійної уваги і доказів власної величі, очікує преклоніння. А Козеріг ж навпаки скутий у своїх проявах емоцій і почуттів, і швидше тихий і непомітний.

Проте між Левом і Козерогом набагато більше спільного, ніж помічають оточуючі. Типовий Козеріг з допомогою шлюбу намагається піднятися в соціальному плані, його притягують влада, слава і успіх. Він отримує величезне задоволення, володіючи цінностями, якими оточуючі його люди можуть захоплюватися. І не важливо, нерухомість, машини або партнер в сімейному житті. Адже Козерога підсвідомо тягне до сильним особистостям, які обіцяють принести хоч трохи емоційності та різноманітності у його досить нудне життя.

А Лев так потребує супутнику, який буде захоплюватися її успіхами і якого зможе поважати. Адже такий партнер не принизить в суспільстві поганими манерами або недоліком виховання. А також зможе спокійно і терпляче ставиться до якоїсь театральності і пихи, які є частиною характеру Лева. Лев буде пишатися своїм Козерогом, поки він займає високе положення в житті, Козеріг ж буде щасливий, що його нарешті оцінили.

Оскільки Козеріг справжній трудяга, то Лев може дозволити собі трохи полінуватися. Адже потрібно ж Леву приділити час собі і тільки собі. Так і працьовитий Козеріг зможе непогано заробити, що б забезпечити Леву певний рівень достатку, навіть розкоші.

Ділова хватка Козерога допоможе Леву реально оцінити ситуацію і вказати правильний шлях. Їх спільні дії приведуть до слави і неоспоримому успіху. Саме на взаємному прагненні до вершин слави може бути заснований союз і дружба Лева і Козерога.

Проте в такому союзі і чимало проблем. Леву потрібна свобода, саме тому він іноді забувати про своїх сімейних зобов’язання і дані обіцянки. Він також буде вимагати, щоб йому не заважали прокладати власний шлях до слави і успіху. Льву в житті завжди потрібна якась гра, Козеріг ж навпаки надто прямолінійний, і не терпить явних ігор, а тим більше прихованих. І єдиний вихід у такій ситуації – компроміс. Козерогові доведеться піти на поступки і дати Леву певну свободу, і визнати, що вона володіє власною гідністю і гордістю. Причому виражати цю згоду не похмурим згодою, а явним схваленням.

Така пара створена для яскравою, суспільного життя, але ніяк для повсякденної рутини. Вони швидше зійдуться на амбіціях, адже їм потрібні неабиякі, яскраві партнери. Шлюб по любові в такій парі малоймовірний. Хоча партнерські відносини можуть скластися чудовим чином.


Залишити відгук