День Народження 28 Травня: Знак Зодіаку — Близнюки

Народилися 28 травня — активні, гнучкі, невгамовні і нетерплячі люди. Цікавий, дотепний і спритний, ви думаєте і дієте миттєво. Ви любите брати участь у незвичайних, захоплюючих і навіть небезпечних справах, обожнюєте подорожі по екзотичних місцях, зустрічі з новими людьми і нові яскраві враження. Одноманітність і рутина повсякденності занурюють вас в нудьгу. Оскільки з вами весело і у вашій компанії ніхто не сумує, ви не відчуваєте браку в спілкуванні.

Народжені 28 травня можуть частенько ставати жертвами нещасних випадків, оскільки вони постійно експериментують з невідомим або, забувши про все, розвивають нові таланти. Як правило, їх позитивне ставлення до життя, якщо тільки вони не зустрічають перешкоди або не стикаються з громадським невизнанням. Подібні неприємності можуть викликати у них глибокий нервовий стрес. Якщо народженим в цей день вдається організувати своє життя за певним розпорядком і направити свою енергію в конструктивне русло, психологічне здоров’я їм забезпечено.

Крім того, неодмінною умовою сталого душевного стану є любов і розуміння з боку близьких друзів і рідних; з такою підтримкою вони набагато легше переносять жорстокі удари долі. Різноманітна дієта, що включає нові й екзотичні страви, надзвичайно корисна для цих людей, оскільки вони швидко втомлюються від одноманітності. Народилася 28 травня не варто захоплюватися занадто активними видами спорту (якщо тільки вони не належать до серйозних атлетів), набагато корисніше обмежитися помірними фізичними вправами.

Знак Зодіаку 28 Травня — Близнюки

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку примикає до знакам Повітря, які характеризуються гостротою мислення і високою пристосовністю.

Планета Управитель: Меркурій. Дарує Близнюкам комфорт, а також уміння поводитися з грошима. Планета сприятлива для журналістів, комівояжерів, бігунів і навіть шахраїв. Планета у вигнанні – Юпітер. Її Близнюки можуть подякувати за нездатність відокремлювати головне від другорядного і нерозбірливість.

28 травня відповідає знак Зодіаку – Близнюки, і в цей день народжуються метушливі, неспокійні натури. Вони цікаві, спритні, діють відразу ж, як їм в голову прийде ідея. Вони обожнюють різноманітні пригоди й небезпеки, які люблять подорожувати (особливо небезпечних місцях), ганяються за яскравими, сильними враженнями та новими знайомствами. Ці люди абсолютно не виносять нудні одноманітні дні. Рутина їх вбиває. З ними ніколи не буває нудно, тому у них завжди багато друзів.

Народжені 28 травня найбільше щасливі, коли вони починають нові проекти, впроваджуючи свої унікальні ідеї і при цьому відчуваючи себе абсолютно вільними і здатними змінити світ. Їх діяння оригінальні і елегантні у своїй простоті. Будучи людьми прямолінійними, наполегливими і суто індивідуальними і незалежними у своїх думках, вони незмінно домагаються успіху на вибраному поприщі. Однак до тих пір, поки вони не знайдуть свого справжнього визнання, народжені 28 травня знаходяться в постійному пошуку — як власної справи, так і соціального табору, до якого їм хотілося б долучитися в кінці кінців. Народжені в цей день орієнтовані не тільки на ідею, вони з тих, хто робить справу. Наріжний камінь їх активності — свобода дій. На жаль, іноді їх заносить в сторону, і вони забувають про громадських засадах і нормах поведінки. Якщо їм трапиться зарватися, вони важко переживають такий поворот у долі і довго не можуть прийти в себе. Лише виявивши в собі достатню рішучість, вони здатні рухатися вперед; в іншому випадку можуть випасти з обойми.

Народжені 28 травня належать до когорти людей, які зробили себе самостійно. Дуже рідко вони досягають вершин завдяки протекції або зв’язків, найчастіше вони, талановиті самозванці, вибиваються з самих низів і штурмують непокірні вершини кар’єри. Менш освічені індивідууми з тих, хто народився в цей день, можуть нескінченно страждати і дратуватися від громадського неуваги, не в силах змусити оточуючих прислухатися до їх новаторським ідеям. Все, що можна їм порадити, — це пристосуватися до системи, в якій вони працюють, і чекати своєї години, коли суспільство закличе їх вийти на авансцену. У всякому разі, це краще, ніж битися головою об стіну, викликаючи антагонізм. Рідко народжених 28 травня виходять хороші вчителі і наставники, оскільки вони відчувають труднощі в поясненні своїх неймовірних ідей. Крім того, вони — люди дії, і їм буває ніколи зупинитися і осмислити логіку свого творчого процесу. Надто енергійні, вони можуть втратити контакт з оточуючими.

Таким чином, народженим 28 травня слід глибше осмислювати мотивацію як власних дій, так і дій інших людей. Народженим в цей день іноді бракує посидючості закінчити розпочаті проекти — можливо, тому, що вони одразу хапаються за кілька справ і щоразу знаходять для себе більш цікаве заняття. Вони не тільки цінують новаторство, але відчувають постійну потребу в новому стимул до творчості. Бути може, вони побоюються того, що, повторюючись або працюючи занадто довго над одним проектом, зрештою втратять натхнення і почнуть діяти механічно. І все ж народженим 28 травня слід навчитися терпінню і доводити кожен розпочатий проект до логічного кінця. У кінцевому рахунку кожен їх починання — це те, заради чого вони живуть.

Чоловік Близнюки — народився 28 Травня

Чоловіки, народжені 28 травня — відрізняються наступними характеристиками: такий чоловік — забавний, ввічливий, спокійний. Чоловік-Близнюки – новатор, революціонер, борець з сірістю і передбачуваністю. Він любить нестандартні ходи, несподівані рішення, фантастичні сюрпризи і яскраві емоції.

Жінка Близнюки — народилася 28 Травня

Жінки, що народилися 28 травня, характеризуються такими відзнаками натури: така жінка — жива, незалежна, сексапільна. Жінки-Близнюки обожнюють таємницю, загадку, а тому навколо них завжди флер туману і недомовленості. При цьому вони не замикаються в собі, але є соціально активними і яскравими, при цьому залишаючи заділ для самої несподіваної трактування образу.

День Народження 28 Травня

28 травня — як залежить ваша доля від дати народження? Люди, народжені 28 травня знак зодіаку Близнюки, цінують свою незалежність і на собі на життя заробляють власними проектами, втілюючи свої задуми в життя. У такі моменти вони відчувають себе господарями своєї долі, весь світ лежить у них під ногами. Їх ідеї легко реалізовані і геніальне в своїй простоті. Наполегливо рухаючись в обраному напрямку, вони досягають великих успіхів у своїй діяльності. У пошуках свого місця в житті вони можуть витратити багато часу і сил, і тільки то справу, до якої у них лежить душа, стає їх справжнім покликанням.

Люди, народжені 28 травня знак зодіаку Близнята, не люблять відкладати справу в довгий ящик. Всі свої ідеї вони намагаються втілити в життя. Їм потрібна повна свобода самовираження, коли ніщо не обмежує широту їхніх поглядів вузькими рамками суспільних уявлень. Іноді вони навіть переступають межу дозволеного, порушуючи загальноприйняті правила, і забуваючи про моральні цінності. Така подія надовго порушує їх духовну рівновагу, змушуючи важко переживати те, що трапилося. Тільки віра у власні сили і невичерпний оптимізм допомагають їм продовжити свій шлях і не впасти в депресію.

Всього в своєму житті люди, що народилися 28 травня знак зодіаку Близнюки, домагаються самостійно, без сторонньої допомоги. Вони не володіють потрібними знайомствами і зв’язками, і, будучи вихідцями з низів, пробиваються нагору завдяки своїм талантам. Деякі їх них, яким менше пощастило, страждають від того, що їх заслуги залишаються невизнаними, а їхні ідеї не зустрічають розуміння. У таких випадках потрібно прийняти існуючий стан речей, і змиритися з тим, що змінити не можна. Якщо призначила доля їм інший шлях, він з’явиться перед ними в потрібний час. У будь-якому випадку, спроби піти наперекір долі ні до чого не приведуть.

З тих, хто народився 28 травня знак зодіаку Близнюки, вчителі виходять неважливі, так як зрозуміло пояснити доцільність власних ідей їм не під силу. До того ж вони люблять діяти, а не займатися поясненнями, і аналізувати свої вчинки їм не властиво. Іноді їм важко налагодити контакт з оточуючими. Вони повинні навчитися глибше сприймати чужі почуття і проникати в приховані мотиви оточуючих людей. Іноді людям, народженим 28 травня знак зодіаку Близнюки, важко закінчити розпочату справу, тому що їм не вистачає концентрації уваги і терпіння. Вони займаються кількома справами відразу, і, знайшовши більш цікаве заняття, забувають про інших. Все нове і незвідане привертає їх увагу та викликає їх потенціал. Вони не люблять довго затримуватися на одному місці й воліють рухатися далі, відкриваючи нові можливості. Тут їм треба взяти себе в руки і завершити всі розпочаті ними проекти, перш ніж братися за нові. Зрештою, їх покликання полягає в цьому.

Що робити людям, народженим 28 травня знак зодіаку Близнюки? Не сприймайте так гостро чуже засудження, ви не можете змінити людську думку, але контролювати свої почуття цілком у ваших силах. Відкривайте частину своєї душі для спілкування, якщо навколишні краще впізнають вас, вони будуть до вас поблажливіше.

Любов і Сумісність

Завдяки люблячої, романтичною природі, близькі відносини мають для вас велике значення. Вам необхідно захоплюватися своїм партнером, поважати його розум, але натомість ви очікуєте безумовної любові і захоплення. Ваш ідеальний коханий — доброзичливий, товариський і гостинна людина, що розділяє ваші численні інтереси.

Емоційні і гармонійні спілки складуться у Близнюків з Овнами та Водоліями – перший подарує йому пристрасть, не дасть занудьгувати і зарядить енергією, другий поділяє прагнення до свободи, легкості і пригод. Здадуться в полон чарівності Близнюків більш спокійні і уточенные Ваги – їх інтелект, а також незвичайна рафінована натура і вміння підлаштовуватися дозволять вибудувати довгострокові відносини. Прекрасні стосунки складуться з представниками свого знака.

Цікавий, але нерівний союз чекає Близнюків і Львів, але тут є ризик накопичити втома від надмірного пафосу і викликає нескромності більш примітивного Лева. Козероги, Діви, Тельці занадто пасивні і передбачувані для непостійних Близнюків – ці союзи приречені на провал. Холоднокровні і слабкі Раки і зовсім доводять Близнюків до сказу – в цьому союзі немає ніяких точок дотику.

Робота і Кар’єра

Ці люди – справжні новатори, які мріють змінити світ на краще. Вони люблять оригінальні і оманливо прості, геніальні ідеї, які намагаються втілити в реальність. У своїх поглядах на світ вони зазвичай вперті, відкриті і незалежною від кого б то не було. Найчастіше вони домагаються успіху в тій професійній діяльності, де працюють. Але вони час від часу міняють свою роботу, і так до тих пір, поки не знайдуть дійсно справу свого життя. Так само вони шукають і відповідну їм соціальну нішу. Народилися 28 травня не тільки ідеалісти і мрійники, вони люди справи. Найважливіше для них – це свобода і незалежність у діях. Однак буває, що ці люди забувають про прийняті норми поведінки і порушують закони суспільства. Якщо в результаті вони здійснять необачну витівку і доля їх сильно зміниться, то вони можуть впасти в депресію, так як будуть сильно переживати.

Щоб підніматися і починати щось будувати заново, цим людям потрібна рішучість, і якийсь час після невдачі вони можуть набиратися моральних сил. У відсутність рішучості ці люди швидко опустять руки знову. Народилися 28 травня будують свою долю самостійно. Вони вкрай рідко вдаються до допомоги своїх знайомих або батьків, навіть якщо у тих є корисні для роботи зв’язку. Ці люди воліють повну незалежність і самі цеглинка по цеглинці будують свою долю, навіть якщо доводиться вибиратися з самої бідності. Найслабші з цих людей можуть довго скаржитися на долю і страждати, якщо вони відразу ж не звертають на себе і свої ідеї уваги громадськості.

Але їм доведеться пристосуватися до існуючої системи і почати працювати в її рамках, чекаючи слушного моменту, щоб явити свої ідеї світу. Інакше все, чого вони досягнуть, — це роздратування у відповідь на свої скарги. Викладачами цим людям краще не працювати, тому що їм вкрай важко пояснювати свої ідеї та думки. Та й не завжди вони продумують усі деталі, захоплюючись більше дією. Коли вони починають посилено працювати, поринувши у справу з головою, вони відсторонюються від оточуючих людей і точно нічого не зможуть їм пояснити.

Здоров’я і Хвороби

На жаль, ці люди часто травмуються або з ними трапляються нещасні випадки. Це викликано їх любов’ю до небезпечних пригод, їх неуважністю до безпеки, їх легковажністю. Вони занадто сильно забуваються, дуже люблять експерименти, і іноді доля карає їх за це надто жорстоко. Найчастіше ці люди з оптимізмом дивляться в майбутнє, якщо тільки у них більш або менш сприятливо складаються стосунки з іншими людьми. А от ігнорування з боку оточуючих або сильне незадоволення суспільства викликає у них нервовий зрив. Головне для підтримки психологічного здоров’я народжених 28 травня – це раціональна організація свого життя і відповідна точка докладання своїх сил і талантів.

Для душевної рівноваги їм також потрібні близькі і рідні люди, друзі і сім’я, так як моральна підтримка дуже потрібна їм у складні моменти життя. Одноманітність швидко набридає цим людям у всіх сферах життя, і їжа – не виняток. Тому їм рекомендовано частіше балувати себе екзотикою, частіше експериментувати в області кулінарії і знайомитися з кухнею різних народів світу. Якщо ці люди не працюють професійними спортсменами, їм краще обмежити свою фізичну активність не найбільш енергозатратними і травматичними видами спорту. Помірність в спорті їм просто необхідна.

Доля і Удача

Народжені в цей день люди володіють величезною творчою силою. Вони можуть створити собі прекрасні умови життя, правильно використовуючи дані їм небесами можливості і таланти. Але якщо вони використовують свої здібності в неправильному напрямку і їх пристрасть володіти розкішшю не буде врівноважена бажанням вдосконалювати душу і бути щедрим, то це може призвести до того, що у них виникнуть проблеми зі здоров’ям.

Поради Близнюкам, Народженим 28 Травня

Цим людям необхідно привчити себе знаходити якомога більш конкретну відповідь на питання, заради чого вони затівають те чи інше справа, в ім’я чого працюють. Не завадить також задаватися цим питанням щодо дій інших людей. Справа в тому, що народжені 28 травня схильні дуже швидко кидати одна справа, щоб скоріше взятися за інше, а потім кидати і його заради третього починання і так далі. Іноді вони починають одночасно займатися декількома справами, у результаті кидають їх все заради чогось ще, що в той момент здасться їм більш цікавим. Вони постійно шукають нові враження і нове натхнення.

Може бути, почасти це викликано тим, що вони бояться втратити іскру творчості, бояться механістичного підходу до втілення своїх ідей. Однак їм не завадить набратися терпіння і навчитися все ж доводити свої справи до завершальної фази. Адже вони живуть заради своїх справ, тому не варто кидати на півдорозі щось настільки важливе.


Залишити відгук