Козеріг Близнюки Сумісність

Між знаками Близнюків і Козеріг часто трапляються непорозуміння. Козерогові важко зрозуміти сутність Близнюків, оскільки Близнюк є поєднанням двох особистостей. Можна постаратися пояснити Козерогові, що Близнюки є Повітряним знаком. До того ж Близнюками керує Меркурій, бо вони схожі з вітром. Вітер може бути одночасно невидимим і сильним. Він може бути нейтральним, а може зносити цілі країни. Він є не зрозумілим, як і самі Близнюки. Але для Козерога, всі ці роз’яснення не є аргументом. Він може наполегливо продовжувати з’ясовувати, куди дме вітер Близнюків.

Мовчазний Козеріг не є тією особою, яку Близнюки можуть збити з пантелику своїм красномовством. Козерогам велить Сатурн, який диктує йому необхідність залишатися завжди обережним. Обережність є запорукою мудрості для Козерога. Сатурн уособлює планету мудрості, яка знаходилася з безлічі традицій і таємниць. Обережність Козерогів може виражатися не лише в діях і словах, але й покори батькам і державі. Закони є непорушним авторитетом для Козерогів.

<-IMAGES->

Суперечливе, складне й водночас продуктивне поєднання. Шлюб може існувати лише тоді, коли партнерів об’єднує спільна справа, тому що глибоке духовне споріднення тут зустрічається рідко. Близнюки — швидкі і непостійні, Козеріг здається спокійним і розміреним. Козероги більше довіряють собі, а Близнюки не можуть без спілкування.

Козеріг практичний і заземлений як на рівні свідомості, так і підсвідомості. Свій духовний голод вони задовольняють тим, що колекціонують живопис, стають меценатами або малюють самі, деякі стають драматургами або приходять до акторства, музиці служать деякі з них. Обидві ноги Козерога міцно стоять на землі.

Впертість Козерога важко поєднується з легкістю Близнюків, але вони також можуть багато чому навчитися один в одного. Близнюки не дадуть Козерогові нудьгувати і зануритися в меланхолію, Козеріг заважає Близнюкам впадати в легковажність і визначає для них стратегічну мету.

Між польотами Близнюкам потрібно місце, де вони можуть відпочити, а серйозний, добрий і делікатний Козеріг може забезпечити надійну й раціональну основу для емоційної безпеки і собі, і партнеру. Близнюки можуть дати Козерогові багато цінної інформації про світ уявного — світі літератури, музики і мистецтва. Козерогові буде приємно перебувати поруч з таким живим, природним у спонуканнях і ефектним людиною.

Близнюкам дуже подобається розум партнера, його цілеспрямованість у реалізації життєвих планів. Іноді вони навіть більше люблять успіх Козерога, ніж його самого. У любові Козерога для Близнюків занадто багато глибоких і незрозумілих почуттів, а їм хочеться легких, зрозумілих, що не зобов’язують до моральних подвигів відносин. Рано чи пізно Близнюки можуть відправитися на їх пошуки.

Як в будь-якому союзі Козерога, важливою частиною відносин будуть відносини партнера з його родиною. Для Козерога сім’я – це не тільки батьки, а й тітки-дядьки, кузини-кузени, брати-сестри і так далі. Близнюки рідко настільки прив’язані до своєї сім’ї і тому для них стане не дуже приємний факт, що навколо стануть постійно знаходиться родичі партнера.

Що стосується грошей, то обоє дуже трепетно до них відносяться. Тільки Близнюкам вони потрібні, щоб їх витрачати, а Козеріг використовує їх в якості якогось емоційного гаранта його соціальної заможності, і воліє їх зберігати, а не розтрачувати…

Якщо говорити про інтимному їх шлюбу, то тут вони обидва здивують один одного інстинктивним розумінням взаємних бажань, адже і Козеріг, і Близнюки чекають від сексуальної близькості відпочинку і комфорту. Назвати такий шлюб легким не можна, завдяки своєму розуму ці люди зможуть вислухати і зрозуміти один одного.


Залишити відгук