Козеріг і Козеріг Сумісність

Козеріг і Козеріг можуть створити один з одним надзвичайно міцний союз. Багато діти пам’ятають про своїх астральних польотах та багатьох інших цікавих речах і навіть коли вступають у доросле життя, продовжують багато тримати у своїй пам’яті. Але Козероги діти вмить забувають, звідки вони з’явилися і володарями, яких сил були.

Не варто шкодувати Козерогів, оскільки це просто дивовижні особистості. Нормальні люди, дорослішаючи, стають стурбованими і нудними. У Козерогів все інакше, з роками вони стають молодше, повертають собі безпечність і справжню дитячу веселість. Це їх покровитель — Батько Часу Сатурн — наділив Козерогів цим даром.

Коли союз Козерогів утворює молода пара, то вони можуть надавати один одного тиск, але з роками вони будуть відчувати себе разом все більш комфортно. Сумісність знаків Козеріг і Козеріг стає значно краще з роками.

<-IMAGES->

Цей шлюб часто стає результатом першої й останньої любові. Два Козерога, як правило, не впізнають ні розчарувань, ні зрад, ні розлучень. Але це не означає, що Козероги закохуються з першого погляду. Звичайно, не виключено й таке, для більшості з них вкрай важливо спочатку вивчити партнера, щоб відчути, що по-справжньому потребують і готові йти з ним поруч все життя.

Коли Козероги ще молоді, вони пригнічують один одного, але з плином часу починають відчувати незримий зв’язок, вони приручають свою вневозрастную зрілість і обережність, замінюючи ласкою і надійністю. У деяких з них з віком більш яскраво проявляються також упертість, дратівливість. Але вони настільки привабливі при цьому…

Зіпсувати шлюб можуть складні відносини між їхніми родичами. Тому вони повинні перед укладенням шлюбу якомога раніше познайомити сім’ї один з одним, щоб виключити обопільну несумісність. Практично всі Козероги абсолютно віддані своїм родичам, хоч іноді відносини в сім’ї його не зовсім влаштовують. Важливо зрозуміти, що свої погляди Козеріг не змінює. Але, чим довше триває цей шлюб за розрахунком, тим більше він стає романтичним.

Чому Козероги так добре сумісні між собою? Ніхто, крім чоловіка-Козерога так високо не оцінить самостійність, силу і розсудливість жінки-Козерога. Він знає і її зовнішнє впертість, і внутрішню м’якість, і, до того ж, цінує як жінку.

Вони рідко скаржаться на недоліки партнера, так як в них вони одні і ті ж. Зате вони дуже люблять, коли їх партнера хвалять — адже гідності у них теж такі ж.

Вони трудяться плече до плеча, не відволікаючись на порожні розмови, чітко усвідомлюючи пріоритети і знаючи точний порядок речей. Вони обов’язково досягають мети, якщо їм не заважає їх подвоєна у цьому шлюбі обережність. Вони можуть сваритися із-за того, хто є главою сім’ї, але навіть це їх не дуже дратує. Разом вони відчувають себе краще та менш стесненней, ніж з іншими.

Саме головне, що вони абсолютно довіряють один одному, тому не контролюють те, що відбувається, не дають оцінки і не вирішують що-небудь самостійно. Вони все справедливо розділять навпіл. Взаємна довіра звільняє їх від необхідності все вирішувати самостійно, контролювати те, що відбувається і давати оцінки. Вони розділять обов’язки порівну і звільнять один одного від рутини. Вони справжні партнери в бізнесі, помічники в роботі та друзі на відпочинку.

Якщо їх подвоєною стриманості занадто багато, в будинку не буде вистачати друзів, а непомірне прагнення на всьому економити не дозволить збутися мріям в матеріальному плані. Фізичне тяжіння між ними досить слабке, але їм це і не потрібно. Вони люблять працювати — плодів праць двох Козерогів вистачить не тільки дітям, але й онукам і навіть правнукам.


Залишити відгук