Козеріг і Рак Сумісність

Знаки Рак і Козеріг розташовані на Зодіакальному колесі по відношенню один до одного під кутом 180°. В астрології таке становище становить опозицію, але в людському відношенні ця опозиція Сонячних знаків може бути позитивною.

Протилежними силами є Місяць, керуюча Раком і Сатурн, керуючий Козерогом. Місяць представляє м’якість, зміни, мрії, роздуми і спогади. Сатурн є твердість, реальність, визначеність і стабільність. Тому як всім протистоять символам, їм доведеться визначати місячна або сатурнианская сила буде домінувати в їх союзі.

В союзі протилежностей є певні вигоди, адже вони здатні доповнювати один одного. Якщо ці знаки не егоїстичні і здатні давати один одному багато чого, що може бути прекрасніше. І Козеріг і Рак є жіночими знаками, а, значить, їм властива м’якість, хоча вони не люблять цього показувати. Обидва знака прагнуть бути лідерами, бо вони є Кардинальними знаками.

В цьому союзі компроміси необхідні у всіх сферах життя. Спільне у них — це досвід, розум і думки. Але вони рухаються в різних напрямках: Рак іде до почуття і фантазії, а Козеріг робить все, щоб перетворити думки в щось матеріальне. Але саме тому, що вони такі різні, вони чудово доповнюють одне одного, хоч і розуміють з точністю до навпаки.

Це близькі за душевним якостям і за будовою розуму люди. Їх обопільно тягне один до одного, і так само взаємно відштовхує. Кожен помічає в іншому якраз ті якості, які хотів би приховати. Тому недоліки занадто помітні, а переваги не видно.

Вони йдуть на зближення повільно і обережно. Притирання буде тривалою, але після будуть жити дуже дружно, така сім’я стане напрочуд міцною. Деякі їх якості не можна назвати ні протилежними, ні схожими: вони просто доповнюють один одного. Раки люблять безпеку і комфорт, а Козероги — честолюбні. Так як честолюбство часто прокладає шлях до комфорту і надійності, воно може об’єднати їх.

Представники цих знаків прив’язані до вчорашнього дня. Раки цікавляться історією і відчувають тугу за власним минулим. Козероги витягують урок з минулого досвіду і захоплюються «справами давно минулих днів». Обидва поважають сімейне вогнище і родинні зв’язки. Раки сильно прив’язані до матері, а Козероги люблять обох батьків і все родинне дерево, особливо якщо там є щось героїчне.

У них, як правило, мало друзів — ці люди воліють жити, відгородившись від усього світу, дружать з вузьким колом обраних сімей. Випадкових людей у їхньому будинку не зустрінеш. Тому для їх шлюбу головним є бажання навчитися чому-небудь новому у партнера і взаємна поступливість. Ракам нагоді почуття послідовності у вчинках і почуття відповідальності, а Козеріг відкриє для себе дивовижний світ емоцій та уяви, поверне собі дитячу радість та безпосередність.

У фінансових питаннях вони дуже суворі й розумні, в цьому аспекті у них повна гармонія — гроші обидва з задоволенням збирають, і не люблять витрачати. Кращим варіантом такого шлюбу є шлюб між чоловіками-Козерогами і жінками-Раками. Дружина буде справжнім утішителем для часто впадає в депресію Козерога, що життєво необхідно для останнього.

З іншого боку, якщо Раки матеріально захищені, вони люблять і захищають своїх партнерів, обдаровують їх в подяку теплими почуттями, щирістю, ніжністю, вірністю і відданістю. Це настільки подобається Козерогам, що вони навіть у складних ситуаціях намагаються йти на компроміс. А при таких умовах чому б сім’ї не бути міцною?


Залишити відгук