Козеріг і Овен Сумісність

За великим рахунком, Козеріг і Овен — це два егоцентричних знака. Овен егоцентричний знак, його егоцентризм порівняємо з дитячим егоїзмом, коли він намагається досягти бажаного будь-яким способом. Але Овен іноді намагається приборкати свій норов і постаратися не лізти напролом. Егоцентризм Козерога проявляється зовсім по-іншому, він поспішає до своєї мрії, не дивлячись по сторонах. Зупинити Козерога на шляху ніхто не зможе, і він не поцікавиться, чи не відстав від нього супутник.

Козеріг може заздрити оптимізму і веселості життєрадісного Овна, оскільки сам цими якостями не володіє. Прикладом можуть служити знамениті люди, наприклад Едгар По і Жанна д’арк, яких зовсім не можна було назвати життєрадісними особистостями. Козероги звикли дивитися на оточуючих спідлоба. З самого народження Козероги володіють мудрістю і терпінням.

Козерогові важко сприймати легкість і життєрадісність Овна. Його дратує, що Овен ширяє над ним високо, не помічаючи труднощів і проблем. Внутрішній стан Козерога може змінитися лише ближче до середнього віку, і тоді, можливо Козеріг зможе злетіти вище Овна. З цієї причини Овни спілкуються з Козерогами, які переступили межу середнього віку, а молоді Козероги їх дратують.

<-IMAGES->

Цей союз будується на розрахунку. Один з партнерів шукає вигоду від матеріального становища іншого. Для того щоб пара існувала в гармонії, потрібно чітко розподілити обов’язки в ній і вибрати лідера. Розвитку відносин дуже допомагає наявність спільної мети, прагнення до вдосконалення у роботі, творчості або в сімейних справах. Поки є мета – Овен і Козеріг йдуть до неї пліч-о-пліч.

Для цього тандему дуже важливо вміння партнерів йти на компроміс. Овен імпульсивна і поривчаста в своїх діях, Козеріг, навпаки, — обережний і розважливий. Романтичні стосунки між такими людьми завжди будуть отруєні нерозумінням, зате ділові успіхи будуть дуже високі.

Овен потай сумнівається у власних силах, а Козеріг постійно подає нові приводи для занепокоєння. Крім того, Козеріг стане вимагати від Овна дисципліни і постарається приборкати його щирі прояви. Спільне життя такої пари теж не буде безхмарною, що пояснюється протилежністю їх темпераментів. Овен – типовий холерик, а Козеріг – невиправний песиміст. Овну нудно поруч з Козерогом, а Козерогові не подобається здатність Овна ризикувати без особливої потреби. Строгий розрахунок з’єднується романтикою, реалізм з ідеалізмом.

Тим не менш, ця парочка чудово доповнює один одного. Овен розважає Козерога, а Козеріг облагороджує Овна. Хаос приводиться до порядку, а в порядку вноситься різноманітність. Так може тривати досить довго, але одного разу одному з партнерів такий розклад набридає і відносини руйнуються. Зазвичай першим не витримує Овен.

Овен здатний на гарні вчинки, а Козеріг розумний і проникливий. Гострий розум Козерога, тим не менш, не надає йому сил, бо він ранимий і вразливий. Конфлікти між представниками цих знаків трапляються найчастіше на побутовому ґрунті, та й то тільки в тому випадку, якщо у відносинах не був визначений лідер.

Овен прагне до мети, йдучи напролом, прикладаючи всі сили. Козеріг йде іншим шляхом – він довго планує маршрут і порядок дій. Але співпрацюючи, ці двоє можуть досягти небувалих успіхів. Козеріг – стратег, підтримка тилу, а Овен – тактик, виконавець витончених планів Козерога. Поки вони прагнуть до однієї мети – вони відмінна, продуктивна команда.

Причому часто Овен вважає себе господарем становища, не помічаючи, що їм вправно маніпулює Козеріг. Втім, овен не здатний довгий час жити за розпорядком, так коханому Козерогом. Одного разу він перестає слідувати планами, що викликає незадоволення партнера. Найбільш гармонійним буде сімейний союз, в якому Овен – чоловік, а Козеріг – дружина. Оскільки Овну звичніше забезпечувати сім’ю, а Козерогові – керувати цим процесом.


Залишити відгук