Козеріг Сумісність

Козеріг справляє дуже приємне враження на людей, він здається дуже м’яким і лагідним. Але зовнішність представника цього зодіакального сузір’я дуже оманлива, адже під маскою благоліпності він часом може приховувати цинізм, зверхність, постійне невдоволення всіма і всім. Козеріг нерідко досягає великих висот в житті, але тільки він один знає, які неймовірні зусилля для цього необхідно було докласти. Козеріг ніколи не буває повністю задоволений результатами, і завжди прагне завоювати більше, ніж він в даний момент має.

Козеріг – меланхолік по натурі. Якщо щось йде не так, він готовий впасти в депресію або істерику. Будучи ексцентричним і дуже емоційним, він завжди привертає увагу людей, викликаючи у них дуже суперечливі почуття до себе – від повного неприйняття до співчуття і повної підтримки. Витівки Козерога часто бувають непередбачуваними, і це часто робить його або ізгоєм, або безумовним лідером у суспільстві. Одіозна особистість Козерога залишається завжди на виду в суспільстві – навіть, якщо сам він не прагне демонструвати своє «я». Дуже часто Козеріг асоціюється у людей з похмурістю, мовчазністю, інертністю – часом він буває таким, повністю відповідаючи своєї керуючої планеті Сатурн.

Жінка Козеріг спочатку справляє враження абсолютно байдужої і неемоційної особи. Вона буде такою до тих пір, поки не зрозуміє, не переконатися в тому, що її співрозмовнику можна довіряти. Розкрившись, жінка Козеріг явить очах здивованого партнера пристрасть, романтичність і лагідну ніжність, стаючи вірною, дуже люблячої партнеркою. Чоловік Козеріг завжди успішний у відносинах з жінками. Його витончена інтелігентність, коректність і проникливість робить його дивним, майже містичним персонажем, який так приваблює прихильниць пригод і флірту.

Найбільш сумісними знаками з Козерогом вважаються Телець, Діва, Скорпіон і Риби. Найменш сумісними знаками з Козерогом вважаються Овен і Ваги.

Ця таблиця показує середні результати відносин Козерога з кожним із знаків зодіаку. Посилання в таблиці ведуть на додаткові статті про сумісність Козерога, які більш докладно описують даний вид відносин.

Кожна комбінація Козерога з іншими знаками зодіаку має свої сильні і слабкі сторони, і майже кожна з них володіє своїми особливостями і унікальними особливостями. У зв’язку з цим кожної можливої комбінації присвячена окрема стаття, в якій більш детально розглянуті всі сильні і слабкі місця цих відносин. Астрологічна зв’язок часто може відрізнятися від класичних канонів, тому ми рекомендуємо ознайомитися з описами самих знаків, вивчити особливості їх характеру, а також подивитися на відносини з точки зору кожного партнера окремо.


Залишити відгук