Рак і Телець Сумісність

Сумісність Телець і Рак знаків зодіаку — такий союз може стати щасливим або розпадеться через пару тижнів. Все залежить від них самих. Обидва знака абсолютно різні, і можуть зробити життя один одного найщасливішою і в той же момент можуть зіпсувати її так, що залишиться слід на довгі роки.

Відносини Тільця і Раку часто складаються гармонійно. Впертий характер та емоційність Раку пригнічує егоїстичність і спокій Тільця. Відданість і вірність його дуже надихає Раків, від цього вони почувають себе впевнено поруч з ними. Знаки знайдуть згоду у будь-якому питанні: що стосується сімейного бюджету або чим зайнятися вечорами.

Сумісність знаків Телець і Рак у шлюбі вважається вкрай високою. У більшості випадків все починається зі шкільної дружби або сильного сексуального потягу, з часом з чого знаки вирішуються вступити в законний шлюб. Один з одним вони здатні розвиватися і повністю насолоджуватися життям, адже відносини вже не раз перевірено. У спільному житті їм складно спочатку пристосуватися до звичок партнера, але сильне бажання дізнатися улюбленого краще візьме верх. З роками вони стануть копіями один одного, повторюючи всі звички.

У них будуть спільні життєві пріоритети і спільні цілі, що допоможе разом жити спокійно багато років. Єдиний недолік в такому шлюбі – це присутність в ньому ревнощі. І Тельцю, і Раку добре відомі слова відданість, вірність, але вони обидва сильні власники, і будь-який прояв свободи може вивести їх. Потрібно просто до цього звикнути і змиритися з особливістю характеру, а не прагнути жити з думками, що друга половинка може в будь-який момент змінити.

У цілому поєднання Тільця і Раку дуже вдало, адже вони знаходять один одного саме те, про що давно мріяли. У любові, у шлюбі, у дружбі, у робочих стосунках вони прекрасно ладять, адже Рак у Тельці бачить, насамперед, однодумця, а його сталості і спокійним характером він захоплюється. Йому завжди можна довірити найпотаємніше, і він ніколи не зрадить.

Абсолютного взаєморозуміння в цих знаків не буде, але з основних питань домовитися їм легко. Своїм упертим наполегливим характером Рак завжди доб’ється від песимістичного Тільця чого завгодно, і умовить його погодитися з власною думкою. Тільки він може пом’якшити його егоїзм, та виправити деякі недоліки. Так обидва знака створюють комфортні умови для спільного проживання.

<-IMAGES->

Знаки Телець і Рак неймовірно схожі, завдяки загальному управителю — Місяці. Раки з любов’ю ставляться до своїх матерів, будинку, фінансів, дітям і гарної їжі. Для Тельців, теж важливі всі дані аспекти, тільки послідовність у них інша. Перше місце Тельці віддають грошей, а далі слід любов до дому, матерям, їжі і до дітей.

Для обох знаків важливо добре ставлення до них близьких і сторонніх людей. Раки постійно відчуваю на собі вплив Місяця, і їх настрій дуже часто змінюється. Практичні Тельці мають занадто багато здорового глузду, тому вважають, що Місяць не може зневажати ними. Ось чому Тельці співчувають мінливим Ракам. Останнім дуже подобається співчуття Тельців. Раки не шукають свідомо жалості, просто їм подобається відчувати, що їхні проблеми не байдужі близьким людям. Для Раків є ударом, коли хтось каже, що вони дуже перебільшують ситуацію, і трагедії ніякої немає. Раки дуже серйозно переживають свої трагедії, і тому з цього приводу у них бувають напади серйозних депресій. Ці Місячні знаки можуть розмовляти без зупинки, а іноді можуть бути мовчазними, тобто зміни в їх настрої бувають кардинальними і дуже частими.

Тельці вважають, що скаржитися на життя і плакати – витрачати час даремно. Вони рідко перебувають у поганому настрої, а ще рже плачуть. Але якщо поганий настрій все-таки застала Тільця, він буде серйозно хандрити. Для Раків характерний дуже широкий спектр емоцій: вони можуть м’яко жартувати, а можуть відверто критикувати, можуть підтримувати інтелектуальну бесіду, а можуть проявити нерішучість і замкнутість. Вони легко кардинально змінять настрій: ридання ридма, через кілька хвилин змінюється дзвінким сміхом. Їх настрій не може бути постійним кілька днів, зазвичай Раки виявляють сталість кілька годин.

Знання Раків ґрунтуються в основному на їх почуттях. Вони є дуже милосердними людьми, але це почуття не буває довгим, тому що Раки самі шукають розуміння і співчуття. Перед тим, як попрощатися з грошима, Рак подумає двічі, і прийме рішення після того, як переконається, що все робить правильно. І Раки і Тельці з великою ніжністю ставляться до дітей і людей похилого віку. Якщо фінансова допомога необхідна друзям або родичам, обидва знака втрачають свою грошову обережність. Причина фінансової обережності цих знаків не в скупості, а в тому, що їм властиво замислюватися про майбутнє. Адже завжди може настати чорний день, а до нього необхідно бути підготовленим. А астрологи радять, що якщо постійно думати про чорний день, то він, врешті-решт, настане. Тому слід насолоджуватися життям і менше думати про погане.

Серйозні Тельці і Раки дуже цінують гумор. Обидва знака люблять готувати і ще більше — є. І, коли вони проводять багато часу удвох, може виникнути необхідність дієти. Раки любителі шампанського, адже вони водяні знаки, отже, повинні розбиратися в напоях. А Тільця не люблять спиртного, їм по душі швидше молочні коктейлі. Тельці і Раки добре розуміють один одного, і до скандалів доходить досить рідко. Сварки зазвичай проходять тихо, але повного спокою бути не може. І тоді Раки ридають у ванній, а Тельці, сидять, образившись в кутку. Зустріч Раку і Тільця відбувається під впливом долі, вони рідко зустрічаються випадково. Тому їх зустрічі зазвичай запам’ятовуються на все життя.

Разом Телець і Рак дуже добре проявляють себе в бізнесі. Телець у бізнесі закладає фундамент і займається організацією справ, а Рак відчуває, що потрібно робити для процвітання бізнесу. Тому завдяки їх спільним зусиллям досягається найбільша ефективність. Хоча для Раків зовнішня сторона успіху не дуже важлива, вони можуть домогтися гарних результатів і опинитися на екрані телевізора або в журналі. Оскільки Рак представник Водної стихії, а Телець земний, вони дуже добре ладнають. Земля і Вода є сумісними стихіями. В цьому союзі найімовірніше, що Рак навчиться у Тельця постійності. Мудрість води проявляється у поступливості Раків. Телець буде посудиною, в який Рак буде готовий перелити свою стихію.


Залишити відгук