Рак і Скорпіон Сумісність

Відносини між цими двома знаками засновані на надзвичайний, просто фантастичному тяжінні. Їх світ будується завдяки надприродному инстинктивному взаєморозумінню. Сумісність знаків Скорпіон і Рак характерна тим, що партнери відмінно один одного відчувають на рівні підсвідомості.

Кожен бачить недоліки іншого, але замість спроб виправити їх, шкодує свого обранця. У такому союзі відбувається неймовірне: і Рак, Скорпіон духовно зростають під впливом один одного, разом з тим отримуючи те, про що так давно мріяли – справжні почуття.

Сумісність Скорпіона і Раку дає уявлення про ідеальні стосунки. Тут панує гармонія, і особливих зусиль до цього ніхто не докладає: все йде своєю чергою. Рак для Скорпіона – джерело знання, Скорпіон відкриває Раку невідомий раніше світ відчуттів і інстинктів. Ці знаки схожі навіть у своїй злопамятности. Єдина відмінність – те, що Раку більше імпонує закриватися в собі у відповідь на образи, тихо ридаючи далеко від суспільства. Скорпіон, навпаки, зберігає і плекає задум помсти з тим, щоб потім його здійснити.

Ці знаки Зодіаку утворюють тривалий гармонійний союз. Вони підтримують один одного, вкрай рідко тут можна почути закиди або обвинувачення. Кожен з партнерів немов бачить в дзеркалі себе, і властивий їм за природою егоїзм не дає образити своє прекрасне віддзеркалення.

Сумісність знаків Скорпіон і Рак підкріплюється потужною фінансовою основою. Удвох вони здатні гори зрушити. Скорпіон відмінно знає, як і де заробити гроші, а Рак з легкістю його збереже і примножить. У всіх справах партнери здатні підтримувати один одного. Вони не воюють за територію, а найкращим чином розділяють сфери впливу. Крім усього іншого, їх цінності та ідеали в життя ідентичні. Скорпіон і Рак можуть створити сильну, фінансово благополучну, має свої засади осередок суспільства.

Однак у цих стосунків є і слабка сторона. Партнерам слід уникати надмірності у всьому, а особливо в алкоголь, секс, наркотики і пр. Будь-яка помилка може опустити цей чудовий союз на саме дно соціуму. А дорога буде дуже важка для обох.

Якщо знакам Рак і Скорпіон судилося зустрінеться, то вони можуть відшукати один одного де завгодно, наприклад, на гірськолижному курорті, на пляжі, в державній установі, кафе або на лекції з історії. Відбуваються ці зустрічі завдяки вібрації стихії Води, ці знаки будуть тягнутися один одному, навіть перебуваючи на дуже великій відстані. Астрологічна ймовірність показує, що у цієї пари знаків є набагато більше шансів створити міцні відносини, ніж у інших знаків.

Між цими знаками існує надприродне інстинктивне взаєморозуміння. І часто один із знаків, не володіє недоліками, співчуває знаку, яким вони притаманні. Діти в житті Раку і Скорпіона завжди відіграють значну роль, іноді вона може бути сумною, а іноді — щасливою. Обидва ці знаки пристрасно хочуть мати дітей, але коли з якихось причин це неможливо, їх пов’язує власне дитинство, яке стає основою для спільних симпатій. Раки і Скорпіона завжди дбайливо зберігають спогади про своє минуле.

Ракам і Скорпіонам властиво назавжди запам’ятовувати добро, але ще довше вони зберігають образу. Несправедливість, заподіяна їм ким-то, ніколи не потьмяніє у свідомості цих знаків. Але на цьому їх загальні риси закінчуються. Рак воліє ридати і страждати над своїми зачепленими почуттями в самоті. А Скорпіон вважає за краще платити за зло тією ж монетою, справедливість для нього понад усе. Ображений Рак рідко переходить в наступ. Його реакцією стає втеча і формування недовіри до людей. Для Скорпіона слово «втеча» невідомо. Вони роблять вигляд, що йдуть, але завжди повертаються. Адже Скорпіони впевнені, що смерть краще програшу. Такий підхід вони віддають перевагу у всьому: кохання, бізнесі чи дружбу.

При складних взаєминах з Сонцем ці знаки можуть потонути у таких вадах, як алкоголь, сексуальна нерозбірливість або наркотики. Вони можуть затягнути один одного на саме дно, спливти з якого назад на поверхню виявиться зовсім непросто. Захоплені емоціями Раки і Скорпіони часто бувають дитячому невинні і вірять в чари. Саме тому вони готові одне одному багато прощати. Оточуючих ж ці знаки не прощають ніколи. Якщо Місяць і Сонце сприяють цим знакам, то вони зможуть не просто прощати, але і забувати про образи. Якщо вони намагатимуться, вони зможуть знайти в партнері тільки кращі якості, не помічаючи недоліки. Рак подарує Скорпіону довіру, а Скорпіон Раку – прощення. Лише один одному вони можуть повідати і розкрити свої вразливі сторони.

Спільним інтересом Раків і Скорпіонів стають гроші. Скорпіони переймаються питанням, як їх заробити, а Раки – як їх не втратити. Ракам життєво необхідно когось піклуватися, Скорпіони стрілятися когось захистити. Саме тому такий союз буде надійним і навіть занадто, іноді в ньому може ставати душно. Іноді Ракам здається, що Скорпіони дуже стримані, а останні можуть часто сердитися на Раків. Але всі ці дріб’язкові проблеми в порівнянні з тим, що Ви змогли знайти в незліченних вирах невизначеності людини, яка тонко відчуває пориви Вашого серця.


Залишити відгук