Рак і Стрілець Сумісність

Союз Раку і Стрільця сповнений труднощів. Кожен один для одного, немов валіза без ручки: і нести важко, і викинути шкода. Сумісність знаків Рак і Стрілець ґрунтується на тому, що їх притягують взаємні відмінності. Рак захоплює Стрільця емоційністю і чуттєвістю, а Стрілець тягне Раку своїм неймовірним запасом енергії і сили.

У тому випадку, якщо обидва партнери будуть виявляти кращі з якостей, можуть скластися відносини з цілком сприятливим прогнозом. Кожному доведеться трохи змінитися, принести в жертву вже сформовані звички і погляди і життя. Проблем у цьому союзі багато, а рецепт щастя для Раку і Стрільця є тільки один – співчуття і чуттєвість першого і безмежна щирість другого.

Сумісність Раку і Стрільця характеризується одним явним протиріччям. Рак прагне всіма силами завоювати особистий простір Стрільця, розраховуючи на прояв близькості. Стрілець ж відчуває себе ніяково, намагаючись вивільнитися з рачьих клешнею. Йому не під силу витримувати такий тиск з боку обранця, і дати Раку таку необхідну йому щиру близькість він не може. Болісно чутливий Рак сильно переживає, що йому не вдається керувати партнером, це призводить до нескінченних депресій.

Стрілець у відносинах не завжди буває тактовний. Він часто необережно висловлюється на адресу Раку, завдаючи партнеру душевні страждання. Рак в союзі зі Стрільцем поступово черствіє, і з часом починає більш спокійно ставитися до критики коханого. Однак на відносинах це позитивно не позначається.

Грошовий питання може до кінця зруйнувати хиткі, немов пісок, відносини двох знаків. Для Раку фінансова стабільність є в житті основоположною. Саме на ній будуються всі його уявлення про життя. Без солідного рахунку у банку Рак ніколи не відчує себе щасливим. Стрілець ж, навпаки, не здатний довше п’яти хвилин утримати знову з’явилася готівку. Вони легко заробляють, знаходять, виграють гроші в лотереї, але також легко їх витрачають, абсолютно не замислюючись про завтрашній день. Таке ставлення до грошей викликає у бережливого Раку серцевий напад.

Для того щоб зберегти стосунки, цим двом знакам доведеться як слід попрацювати над собою. Стрільцеві доведеться пожертвувати свободою і більше уваги приділяти партнеру. Раку ж потрібно берегти виникла емоційну близькість, не допускаючи зі свого боку жодних ознак відчуження. Сумісність знаків Рак і Стрілець така, що їхні стосунки – справжнє випробування для обох. І тут кожен повинен вирішити для себе, чи готовий він піти на такі жертви.

<-IMAGES->

Союз знаків Рак і Стрілець може принести страждання кожному з них. Рак зовні твердий як камінь, а всередині ніжний і вразливий. Він дуже вразливий, і тонко вловлює будь-які відтінки і нюанси. Стрілець у своїй основі доброзичливий знак, але його чесність може ставати дуже жорстокою. Що ж відбувається, коли обережний і дуже чутливий Рак зустрічається з непередбачуваним і безтурботним Стрільцем? Рак по-різному може реагувати на удари стріл Стрільця, адже Раками управляє мінлива Місяць. Рак може почати атакувати своїми клешнями, а може сховатися під панцир у великій образі.

Рак, занурений в меланхолію через людську безсердечності, являє собою дуже сумне видовище. Сльози цього чутливого створення можуть перевернути душу. Навіть коли Раки гордо приховують свою біль, їх тремтить підборіддя, а в погляді виражене стільки докору, що Вам здається, ніби Ви самі плачете. Саме такі відчуття часто мучать Стрільців, які усвідомлюють, що їх неправильні дії або слова змушують відчувати його партнера «місячну» борошно знедоленості. Негайне каяття Стрільця змушує його вимовляти заспокійливі промови і заліковувати рану, завдану ним же самим.

Раки з часом розуміють, що роз’яснити Стрільцям їх нетактовність просто неможливо. Але для Раку навіть корисні відносини зі Стрільцем. Адже спочатку вони досить болючі, але потім Рак усвідомлює, що зайва чутливість згубна. І випадкові помилки інших людей не принесуть Раку вже такого розчарування. Інтереси Раку і Стрільця можуть стикатися на грунті грошей. Раки обожнюють збирати гроші, а в кишенях Стрільців завжди прожигаются діри. Стрільцям дуже везе в іграх азартного характеру. Тут є подвійний плюс: Рак навчиться бути щедрішими й страшно порадіє, коли зрозуміє, що Стрілець може несподівано збільшити їх бюджет. Програвати може кожен, але Юпітер дуже оберігає Стрільця, тому у нього рідко бувають великі програші.

У цих стосунки Рак буде лідером, адже він Кардинальний знак, а Стрілець – знак Рухливий. Тут і виникають труднощі, адже хоча Стрілець і не прагне до лідерства, він звик волі і не любить, коли ним керують. Раки не можуть нічого вдіяти зі своїм почуттям власності, але у відносинах зі Стрільцями вони повинні використовувати це почуття раціонально. Якщо Рак не буде заважати Стрільцеві проявляти себе, то Стрілець буде замислюватися про беззахисність чутливого Раку. Стрільця зачаровує «місячна таємниця» Раку.

Наділені тонким гумором Юпітера, Стрільці дуже люблять влаштовувати розіграші, але Раки не завжди можуть оцінити жарти Стрільців. Рак розсміється лише після того, як Стрілець добродушно підштовхне його кігтем. Раків чіпає сміливість і оптимізм Стрільців, з якими вони йдуть у бій і після падіння пробують свої сили знову. Стрільці дуже щедрі, і якщо їм вдається виграти, вони з радістю поділяться половиною виграшу з Раком, при цьому будуть відчувати дитячий захват, коли будуть набивати кишені грошима свого партнера. Можливо, Стрільцю вдасться навчити Раку відчувати радість від дарування, весело відкривши боязкій Раку двері в світ щастя.


Залишити відгук