День Народження 27 Травня: Знак Зодіаку — Близнюки

Мрійливі і усунені Близнюки, чий день народження припадає на 27 травня, справляють таке враження, ніби вони не від світу сього. Справжній гуманіст, ви не терпите проявів несправедливості і здатні не дивлячись кинутися на захист тих, хто не може захистити себе сам. Іноді ви настільки занурюєтеся в нереалістичні плани та ідеї, що ваш позитивний потенціал втрачається в безладної метушні. Тим не менше ви володієте природним розумінням людей і співпереживаєте їм. Прислухаючись до людських проблем, ви самовіддано і рішуче спілкуєтеся і працюєте з оточуючими.

Народжені 27 травня, як правило, настільки захоплені своєю роботою, що зовсім забувають про фізичних вправах, якщо тільки спорт або фізична освіта не є їхньою професією. Точно так само, активно займаючись кулінарією, вони переслідують насамперед мету задовольнити як свої потреби, так і запити оточуючих. Народжені цього дня не дуже суворі у своєму ставленні до куріння і алкоголю, і іноді це призводить до нестриманості, яку вже доводиться контролювати. Народжені 27 травня активно шукають розваг у години дозвілля — вони і працюють на всю котушку, і відпочивають так само самозабутньо. Найбільша проблема для них — це періодичні депресії, під час яких вони ізолюють себе від зовнішнього світу; депресія може супроводжуватися і спалахами алергії. Як і всім Близнюкам, народженим 27 травня слід берегти свою вразливу нервову систему.

Є два типи людей, що народилися 27 травня: ті, хто відданий ідеї або суспільної групи, і ті, хто відданий бажанням персонального росту і розвитку. Втім, і ті і інші самовіддано віддаються роботі і присвячують себе цілком обраній справі. У народжених 27 травня живе нагальна потреба у спілкуванні; тому завершення будь-якого підприємства передбачає пишну презентацію досягнутих результатів суспільству. Як правило, народжені 27 травня не відрізняються мовчазністю і висловлюють свої думки відкрито і навіть різко.

Знак Зодіаку 27 Травня — Близнюки

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку належить до знакам Повітря, які сильні розумом.

Планета Управитель: Меркурій. Відповідає за комфорт, а також уміння поводитися з грошима. Вплив Меркурія ідеально для журналістів, комівояжерів, бігунів і навіть шахраїв. Планета у вигнанні – Юпітер. Несе відповідальність за нездатність відокремлювати головне від другорядного і нерозбірливість.

В цей день народжуються дуже незвичайні Близнюки, оскільки вони весь час занурені у свої думки і свої мрії і трохи відсторонені від реального світу. У цих людей загострене почуття справедливості, вони в будь-який момент готові кинутися на захист несправедливо скривджених. До своїм вмінням та здібностям вони відносяться небережливо, часто витрачаючи сили і час на складання нереалістичних проектів. Як будь-Близнюки, вони метушаться, переключають увагу з одного предмета на інший, повністю розпорошуючи свої сили. Часто ці люди наділені даром емпатії, вони чудово відчувають настрій інших людей. Їм варто працювати в соціальній сфері, активно спілкуючись з людьми.

Народжені в цей день можуть присвятити все своє життя роботі на благо своєї сім’ї чи колективу, або ж розвитку природних талантів, але рідко і того й іншого. Ті, хто серйозно стурбований власним процвітанням, багато втрачають у спілкуванні з оточуючими, а присвятили себе друзям і колегам, навпаки, ховають свої обдарування. Однак у будь-якому випадку зусилля, що робляться ними, супроводжуються великим ентузіазмом і пристрастю. У житті більшості людей, що народилися 27 травня, настає переломний момент (що збігається з першим поверненням Сатурна — у віці від двадцяти восьми до тридцяти років або ж приходиться на середину життя — вік від сорока до сорока чотирьох років), коли приймається важливе рішення щодо кар’єри. Зробити такий вибір доводиться неминуче.

Часто народжені 27 травня демонструють досить дивний і навіть ексцентричний підхід до життя. Їх фіглярство може викликати настороженість з боку оточуючих. Відсутність такту і дипломатичності має в основі всього-навсього лише погане виховання. Оскільки народжені 27 травня надмірно стурбовані власною презентацією суспільству, їм властиво недооцінювати аудиторію. Незалежно від того, чи є вони виключно яскравими особистостями або ж консерваторами по натурі, їх вплив на оточуючих досить велика, однак народжені 27 травня найчастіше залишаються индифферентными до висловлювань критики, тому реакція суспільства на їх вчинки іноді виявляється для них незрозумілою.

Народжені 27 травня настільки віддані своїй справі, що вони роками можуть працювати і без суспільного визнання, і в цьому криється одна з складових успіху. З іншого боку, вони залишаються сліпі до власних невдач і роблять вигляд, що анітрохи не засмучені ними. Як правило, народжені 27 травня домагаються успіху далеко від рідних місць. Власне, в них живе незнищенна потреба подорожувати по світу, навіть не завжди приємна роль «чужинців» ніколи не викликає у них внутрішнього обурення. Життя далеко від рідного дому таїть в собі чимало труднощів, але подолання перешкод, експериментаторство, адаптація до нової ситуації — свого роду «спеціалізація» тих, хто народився в цей день. В години дозвілля вони із задоволенням шукають розваг, і в цьому сенсі різноманітність розважальних заходів, запропонованих новим місцем проживання, підходить їм як не можна краще.

Чоловік Близнюки — народився 27 Травня

Чоловіки, що з’явилися на світ 27 травня — володіють наступними властивостями: такий чоловік — живий, непередбачуваний, спокійний. Чоловік-Близнюки – новатор, революціонер, борець з сірістю і передбачуваністю. Він любить нестандартні ходи, несподівані рішення, фантастичні сюрпризи і яскраві емоції.

Жінка Близнюки — народилася 27 Травня

Жінки, що народилися 27 травня, не схожі на інших такими якостями: така жінка — весела, незалежна, сексапільна. Жінки-Близнюки обожнюють таємницю, загадку, а тому навколо них завжди флер туману і недомовленості. При цьому вони не замикаються в собі, але є соціально активними і яскравими, при цьому залишаючи заділ для самої несподіваної трактування образу.

День Народження 27 Травня

27 травня — дата народження визначає вашу долю? Люди, народжені 27 травня знак зодіаку Близнюки, діляться на тих, хто ставить інтереси суспільства вище своїх, і на тих, хто вважає за краще присвятити свої сили власного розвитку. Але всі вони віддають роботі всі свої сили, намагаючись досягти найкращого результату. Схвалення суспільства дуже важливо для них, і кожен їхній проект закінчується відданням результатів їх праці на загальний огляд. Мовчання не є їхньою характерною рисою, і свою думку вони висловлюють прямо в лоб без будь-яких вивертів.

Люди, народжені 27 травня знак зодіаку Близнята, — справжні трудоголіки і піклуються про добробут сім’ї. Однак деякі з них воліють вкладати у власну освіту, розкриваючи свої таланти. Поєднувати ці дві сфери вони не в змозі. Ті з них, хто піклується про своєму розвитку, позбавлені багатьох радощів життя і спілкування з друзями. А ті, які віддають свій час роботі і колегам, закопують свій талант у землю і відмовляються від великих перспектив у майбутньому. Але яким би заняття вони не віддавалися, вони вкладають в нього всю свою душу.

Важливий момент у житті людей, народжених 27 травня знак зодіаку Близнюки, припадає на вік від 28 до 30 років (перше повернення Сатурна), коли їм треба прийняти доленосне рішення щодо своєї професійної діяльності. Вдруге подібне роздоріжжі випаде їм у віці 40-44 років. Але вибору їм не уникнути. Іноді люди, народжені 27 травня знак зодіаку Близнюки, викликають подив і неприйняття оточуючих своєю ексцентричною поведінкою, не вписується в рамки загальноприйнятих уявлень. Їх несерйозне ставлення до життя, що виражається не завжди доречним гумором, сприймається суспільством як недолік правильного виховання і повна відсутність чуйності і тактовності.

До того ж, зайняті думками про те, як краще продемонструвати аудиторії результати своєї праці, вони не намагаються проникнути в думки слухачів і відчути їх настрій. Вони мають сильний вплив на оточуючих, незалежно від консервативності своїх поглядів або їх радикальності, і вміють вселити суспільству власні ідеї. Однак критика з боку ними абсолютно не сприймається, внаслідок чого негативна реакція оточуючих може стати для них неприємним сюрпризом.

Навіть якщо визнання і успіх не наздогнали людей, народжених 27 травня знак зодіаку Близнюки, вони продовжать покірливо виконувати свої обов’язки, не чекаючи більшої, що може принести їм у майбутньому бажані плоди. Хоча свої промахи вони не аналізують і висновків з них робити не збираються, ігноруючи їх наявність. Іноді великих успіхів люди з датою народження 27 травня досягають за межами власної країни, чого ще сприяє їх тяга до подорожей і дослідженню незнайомих місць. Вони навіть готові миритися з не завжди лояльним ставленням місцевих жителів до чужинців.

Життя далеко від Батьківщини зіштовхує їх з різними труднощами, але долаючи перешкоди і адаптуючись до нових обставин, такі люди випробовують на міцність свою здатність до виживання, відчуваючи задоволення від зверхності своєї волі над мінливостями долі. Вдаватися до різних видів відпочинку та розваг здається їм привабливою перспективою, і нове місце перебування надає їм всі можливості для цього.

Любов і Сумісність

В романтичних стосунках ваша парадоксальна природа може здивувати навіть близьких людей. Ви щиро віддані своєму партнеру і готові принести йому в жертву всього себе, однак, якщо реальність не відповідає вашим очікуванням, ви глибоко розчаровуєтеся і прагнете знайти іншого ідеального супутника життя.

Емоційні і гармонійні спілки складуться у Близнюків з Овнами та Водоліями – перший подарує йому пристрасть, не дасть занудьгувати і зарядить енергією, другий поділяє прагнення до свободи, легкості і пригод. Здадуться в полон чарівності Близнюків більш спокійні і уточенные Ваги – їх інтелект, а також незвичайна рафінована натура і вміння підлаштовуватися дозволять вибудувати довгострокові відносини. Прекрасні стосунки складуться з представниками свого знака.

Цікавий, але нерівний союз чекає Близнюків і Львів, але тут є ризик накопичити втома від надмірного пафосу і викликає нескромності більш примітивного Лева. Козероги, Діви, Тельці занадто пасивні і передбачувані для непостійних Близнюків – ці союзи приречені на провал. Холоднокровні і слабкі Раки і зовсім доводять Близнюків до сказу – в цьому союзі немає ніяких точок дотику.

Робота і Кар’єра

Народилися 27 травня зазвичай діляться на два види по їх кар’єрним прагненням: одні воліють боротися за ідеї колективу, а інші – за своє власне індивідуальне розвиток. Але і ті, і інші зазвичай стають трудоголіками. Народжені 26 травня – екстраверти, їм необхідно багато спілкування, тому по закінченні роботи над проектом вони люблять влаштувати пишне збори, вечірку, нарада. Вони далеко не мовчазні і люблять поговорити самі, причому найчастіше в висловлюваних ними думках дуже різання і рвучкі.

Зазвичай ці люди вибирають, будуть вони працювати заради своїх колег (або сім’ї) або заради самого себе. Поєднувати ці дві речі у них не виходить. Звичайно і ті, і інші щось упускають у життя. Так, ті, хто працюють на вдосконалення свого я і свій добробут, страждають від браку спілкування, а ті, хто працює заради сім’ї і близьких, так чи інакше закопують свої таланти в землю. Але все, що вони роблять, вони роблять з великою пристрастю і захопленням. Приблизно в 30 років і у 40-45 ці люди повинні прийняти дуже важливе рішення, пов’язане з кар’єрою.

Іноді ці люди ведуть досить дивний спосіб життя, віддають перевагу епатувати оточуючих. Їх примхи часто сприймаються з великим подивом і обережністю. Якщо ж ці люди проявляють нетактовність, то це говорить про те, що вони були погано виховані в дитинстві. Ці люди часто недооцінюють оточуючих, своїх послідовників і колег у тому числі. При цьому вони роблять сильний вплив на тих, хто поруч. Критику вони сприймають мляво, реакцію оточуючих на свої епатажні витівки відверто не розуміють і дивуються.

Здоров’я і Хвороби

Ці люди найчастіше стільки часу, сил і уваги віддають своїй роботі, що зовсім забувають про своє здоров’я і про зарядці (якщо, звичайно, вони не працюють у спортивній сфері). Шкідливими звичками вони теж можуть зловживати, іноді навіть занадто, що негативним чином може позначитися на здоров’ї.

Сумлінні й старанні працівники, під час відпустки вони можуть пуститися у всі тяжкі, не знаючи міри ні в роботі, ні на відпочинку. Найбільш сильні побоювання викликає час від часу проявляється депресія у цих людей. Під час загострення депресії вони усамітнюються і ні з ким не спілкуються. Народженим 27 травня потрібно особливо оберігати нервову систему – найвразливіше місце їх організму.

Доля і Удача

В цей день народжуються сильні, цілеспрямовані особистості. Але їхнє життя сповнене несподіванок, як приємних, так і неприємних. Вони нетерплячі, вперті і нестримані. Ці риси характеру будуть заважати їм у житті. Вони здатні створити собі заможне життя, маючи багатство і владу, але їм слід побоюватися заздрісників, підлабузників і недоброзичливців, які будуть у них у великій кількості.

Поради Близнюкам, Народженим 27 Травня

Ці люди є настільки яскравими дуже працьовитими, наполегливими та відданими своїй справі, що можуть довгі роки працювати без заохочення. До речі, саме ця риса найчастіше їм і приносить удачу. Провали їх турбують мало, вони ніби їх зовсім не помічають і зовсім не засмучуються. Ці люди дуже люблять подорожувати, і найбільша удача чекає їх далеко від дому.

Вони не бояться ролі чужинців, із задоволенням починають життя з нуля на новому місці і в підсумку облаштовуються там і знаходять свою удачу. Це викликано тим, що народжені 27 травня обожнюють долати різноманітні перешкоди і перешкоди, тому побудова життя з нуля здається їм викликом, цікавим експериментом, за який вони радісно беруться. Ці люди взагалі дуже люблять експерименти.


Залишити відгук