Рак і Риби Сумісність

Два представника водної стихії думають і діють однаково і можуть створити прекрасний союз, повний ніжності, любові та взаєморозуміння. Сумісність знаків Риби і Рак заснована на тому, що вони дуже тонко відчувають настрій один одного, немов можуть читати думки партнера. Їхні стосунки – це справжня творчість, де Риби надихають, а Рак втілює в життя прекрасний задум художника.

Риби – один з небагатьох знаків Зодіаку, які сприймають чуттєвість і мрійливість Раку як нормальне явище. Останній отримує від партнера хорошу порцію так бракуючої йому романтики, в свою чергу захищаючи своїх Рибок від життєвих негараздів і забезпечуючи фінансово стійке положення обох.

Вроджена емпатія дозволяє Раку і Рибам розуміти один одного навіть без слів, достатньо одного погляду на коханого і його внутрішній стан стає абсолютно ясно. Кожен з партнерів бачить в іншому своє продовження, і обидва дуже вразливі, тому і ображати коханого не стануть ні за що на світі. Рак бере на себе роль лідера, оскільки він більш прагматичний в справах і зможе в разі труднощів постояти за себе і за партнера.

Сумісність знаків Риби і Рак – це не тільки спільні мрії і оспівування серенад. Трапляються між ними і явні конфлікти, однак вони настільки швидко згладжуються, що їх виникнення незначно порівняно з глибиною почуттів партнерів. Рак і Риби – ідеальна пара. Їх розставання малоймовірно.

<-IMAGES->

Рак і Риби відповідають гармонійної стихії Води. Більшість союзів цих знаків дуже вдалі, виключення становлять знаки, в яких світила перебувають у складних аспектах. Але найчастіше вони розуміють один одного краще інших знаків.

Настрій Риб залежить від припливів і відливів почуттів, на які впливає мінливість океану. Настрій Риб неможливо визначити так само, як неможливо визначити колір перламутру. Як тільки здається, що йому знайшлося визначення, він змінює свою кольорову гаму.

На Раків прямий вплив чинить Місяць. Тому Рибам простіше зрозуміти мінливість настрою, досить з віриться з місячним календарем. Відносини цих знаків являють собою хвилюючу гру, повну загадковості. Поєднання Водних стихій сприятливо, але навіть воно не може гарантувати надійного союзу.

Коли у відносинах цих знаків спливає тема грошей, то піднімається шторм. Рибам гроші представляються злом, від якого слід звільнитися і забути до іншого разу. Вони зазвичай недбало ставляться до готівковим, рідко збирають і враховують прибутки та збитки. Це все здається Рибам дуже нудним і зовсім не творчим заняттям. Для Раків тема фінансів – це побожна тема. Шелест купюр і дзвін дрібниці для Раків – мелодійна симфонія. Тому Раки прагнуть нав’язати свою позицію марнотратним Рибам.

Гаслом Раку є ощадливість і обережність у всьому, а Риби – щедрість і недбалість. Риби мріють жити так, щоб їх ніхто не турбував, при цьому вони не збираються лізти в життя інших. Раки є власниками і з свого партнера вони завжди намагаються створити той образ, який їм подобається. Вони обожнюють розкривати чужі таємниці, а свої воліють ревно охороняти. Але Рибам іноді вдається вивідати таємниці Раків, адже вони є прекрасними слухачами і співрозмовниками.

Основною небезпекою в цих гармонійних відносинах можуть стати наркотики і алкоголь. Вабливий світ задоволення може занурити Раку і Рибу на саме дно океану. Їм варто відмовитися і від експериментів з гіпнозом і магією. Стихія Води може захопити ці знаки в оманливий світ хвилюючих матерій, що може обернутися для них трагедією.

Раки обожнюють свій будинок і домашній затишок, а Риби схильні до змін місць. Але часом можливість великого заробітку змушує Раків залишати своє гніздечко і вирушати в дорогу. Але їм постійно сняться сни, кличуть, повернутися додому. Риби не відносяться настільки сентиментально до дому і готові плисти за течією або проти нього.

Але ці знаки завжди можуть вирушити в дорогу вдвох, і це доставить їм масу задоволення. Після серце Раку почне тягнутися додому, особливо в повний місяць, і Риба заради свого коханого може повернутися, але з великою неохотою. Для Риб зміни є основною складовою їх життя. Їм властиво уяву, але земні проблеми часто змушують відкладати свої мрії і пестити їх до того дня, коли їх можна буде здійснити. Але коли приходить такий день, Риба починає сумніватися, чи варто вирушати за мріями в довге плавання. І залишаються на мілині, очікуючи наступного припливу, який може настати, а може і ні. Але надія ніколи не покидає Риб.


Залишити відгук