Рак і Ваги Сумісність

Союз цих двох знаків – це взаємовідношення Повітря і Води. Воно може бути грайливим, бурхливим або просто непередбачуваним. Досягти гармонії Раку і Ваг неймовірно важко, проте винагороду обидва партнери отримують настільки цінне, що забуваються всі рани, завдані один одному в процесі «притирання».

Сумісність знаків Рак і Ваги в першу чергу грунтується на досягненні компромісу. В той момент, коли партнери навчаться трохи здавати так завзято обороняемые позиції, доля подарує їх союзу справжнє щастя. І Рак, і Ваги бажають знайти розуміння в очах партнера, але не намагаються самі зрозуміти свого обранця. А адже в цьому і є ключ до перемоги в маленькій любовної війні.

Рак – досить складний з емоційної точки зору знак. Його чуттєвий світ багатий і непередбачуваний. Над ним періодично тяжіють спогади або ж передчуття щастя чи біди. Він часто рефлексує, страждає від депресії і безпричинно ридає. Такою поведінкою можна звести з розуму всіх навколо. Сумісність Раку і Ваг характерна тим, що Ваги – дуже м’який і терпимий знак. У разі досягнення розуміння між партнерами, Терези зможуть спокійно ставитися до перепадів настрою своєї другої половини, а в періоди милостивого спокою Раку між ними панує ідилія, підкріплювана відмінним почуттям гумору обох партнерів.

Крім усього іншого, сумісність знаків Рак і Ваги ґрунтується на тому, що Рак – місячний знак, а Вагами управляє Венера. Місяць і Венера дружні у своєму спокої. Ваги – досить ласкаві, щоб розуміти емоції Раку, але в той же час дуже логічні, щоб впевнено йти по життю. У відносинах Ваги орієнтуються на партнера, тоді як Раку в першу чергу хвилює його власний стан. У цьому криється причина частих суперечок між ними.

Інша проблема такого союзу – часом вбивча правдивість Ваг і крайнє неприйняття Рак будь-якої критики. Не сходяться їх життєві позиції і в грошовому питанні. Ваги легше відносяться до всього матеріального. Вони люблять відпочити, часто відвідують вечірки. Таким чином вони врівноважують свою м’яку натуру, адже на те вони і Ваги. Для Раків пріоритет – стабільність, і легкості партнера їм зовсім не зрозуміти. Коли Рак позбавляється фінансової та емоційної стабільності одночасно, його не впізнати.

Місячний знак стає настільки агресивний, що знаходитися поряд неможливо. Ваги повинні лавірувати, не допускаючи перегинів зі свого боку. Тоді світ в родині буде забезпечений. З усіх знаків Зодіаку саме Ваги покликані врівноважити непостійну чуттєвість Раку, привнести в його життя умиротворення. А Раки в свою чергу подарують Терезам вміння мріяти і радіти життю. Аналізуючи сумісність Раку і Ваг, слід пам’ятати, що у них багато спільного. Обидва вони сентиментальні, наділені чудовою уявою і можуть бути дуже ніжні один до одного.

Відносини знаків Рак і Ваги складаються з взаємовідносини стихій Води та Повітря, а це взаємовідношення завжди є непростим і цікавим. Досягнення гармонії між цими стихіями стає зовсім не простою справою, але відчуття винагороди за зусилля, робить відносини настільки бажаними. Життя змушує Раку і Ваг пізнати непростий шлях компромісу, оволодівши яким, можна досягти гармонії і щастя. Освоїти цей урок важко, але з часом можна згладити всі кути. А нагородою стане усвідомлення того, що вдалося подолати всі труднощі і наблизиться до досконалості.

Перший урок для міцного союзу між Раками і Вагами – необхідно перестати намагатися знайти розуміння в очах партнера, а навчиться розуміти самому. Емоції Раків настільки різноманітні, що вони не завжди в змозі висловити їх. Вони здатні передчувати наближення щастя або смутку. Спогади і мрії про майбутнє ніколи не покидають Раків. Емоціями Раків володіє Місяць, перед якою вони є абсолютно безпорадними, як океан зі своїми припливами і відливами. Тому Раки не можуть впоратися з собою, коли ридають від смутного відчуття страху і депресії. Настрій Раків може бути тихим, а іноді вони можуть радувати оточуючих своїм незвичайним «місячним» гумором.

Зустріч Ваг з «дитиною Місяця» може бути дуже зворушливою. Терези обожнюють сміятися, прикрашаючи своїм сміхом, гумор Раку. Цим знакам легше всього досягти гармонії в якості ділових партнерів або в родинних взаєминах, у ролі подружжя і друзів, досягнення миру дається складніше. Міцний союз між знаком Раку і Ваг набагато ймовірніше, ніж в інших парах різних стихій, оскільки ними керують Венера та Місяць, які невраждебно налаштовані по відношенню один до одного. Терезам і Ракам простіше досягти розуміння допомогою їх емоцій, але проблема в тому, що розгледіти справжні емоції Місячного знаку під його панциром досить важко.

Ваги можуть домогтися розташування Раку завдяки своєму м’якому витримці і терпінню. Але у відносинах з Раками однієї м’якості може бути недостатньо, адже вони надчутливі. Тим більше Терезам, не дивлячись на їх доброту, розуміти людей заважає їх логіка і чіпкий розум. Спеціалізація ваг – адвокатура і суддівство, психологи ж з них нікудишні. Головною відмінністю між цими знаками те, що Ваги орієнтуються на партнера, а більш егоїстичні Раки тільки на самих себе. М’які, чутливі і вразливі Раки, найбільшу увагу приділяють собі.

Така концентрація в собі, позначається на здоров’ї Раків, вони хворіють частіше, ніж інші. Терези ж хворіють від того, що ведуть не надто здоровий спосіб життя, вони виявляють пристрасть до вечірок, гулянь, переїдання і перерабатыванию. Ракам дуже не подобається ця риса Ваг. Але інакше у Терезів не виходить зберігати свою рівновагу. Гроші – теж є тією областю, де думки Ваг і Раків не сходяться. Для Раків важлива як емоційна, так і фінансова стабільність. Якщо однією з складових не вистачає Раку, він стає дратівливим, а якщо ні одна із складових для нього не досяжна, Раки стають просто нестерпними. В такі моменти їх перестають розуміти навіть власні матері, що для Раків є просто смерті подібно. Але коли в плані емоцій і грошей Рак досягає рівноваги, він стає слухняним, милим і ніжним істотою.

Ваги не можуть що-небудь зберегти в секреті від Раку, цей місячний знак застосує всю свою хитрість і досягне бажаного. Оскільки Раки є сверхсверхсверхчувствительными до критики, вони часто плачуть, витягнувши правду з Ваг. Оскільки Ваги не прихильники напівправди, вони можуть видавати Ракам все, чим є незадоволеними. Найкраще для союзу Раку і Ваг – це концентрація на достоїнства партнера. Завдяки своїй завзятості Раки часто роблять реальністю свої мрії і надії. А Ваги є приголомшливими миротворцями, оскільки для них важливо не тільки власну рівновагу, але і рівновагу навколишнього світу. Ваги можуть врівноважити різноманітні емоції Раку. А Рак в свою чергу може навчити Ваг, мріяти і радіти життю.


Залишити відгук