Рак і Лев Сумісність

Відносини Раку і Лева досить складні, будь-якого аспекту діяльності вони не стосувалися. Причина тому – протидія двох стихій. Рак – типовий представник стихії Води, Лев – найяскравіший вогненний знак. Досить спірна сумісність знаків Лев і Рак відображається в їх прагнення, у що б то не стало, перемогти партнера, немов вони б’ються на арені гладіаторів.

На початковому етапі відносин, коли царює романтизм і душевність, Рак і Лев готові звеличувати один одного, захоплюватися і оточувати турботою і любов’ю. Однак при найменших побутових складнощі все валиться подібно картковому будиночку. Сумісність знаків Лев і Рак є сумнівною з абсолютно різних життєвих принципів партнерів. Так, Лев – енергійний, не уявляє себе без активної світського життя. Він обожнює блищати на публіці.

Рак – злегка пасивний у своїй чуттєвості, для нього найкращий дозвілля – час, проведений вдома. Тут і виникає конфлікт інтересів. І частіше доводиться поступатися Раку, здаючи свої позиції і навіть змінюючи коло спілкування. «Випалюючи» спокійні емоції Раку, Лев змушує його йде в себе і мовчки підкорятися зарозумілому партнеру. Рак стає пригніченим, дратівливим, а іноді виявляється на межі нервового зриву. Навпаки, особливо наполегливі і сильні духом Раки здатні погасити самовпевненість обранця, довівши його до морального виснаження.

У такій ситуації Рак стає агресивним, що для нього не властиве, а Лев стрімко втрачає гордість і гідність. Результат і в першому і в другому випадку сумний, очевидно знищення одного партнера іншим. Цікаво, що все це відбувається незалежно від волі Раку і Лева. Така їх природа, і нічого не вдієш.

Сумісність знаків Лев і Рак може виявитися цілком стерпним, якщо Рак надасть партнеру можливість самостійно організовувати своє життя, при цьому ненав’язливо направляючи його дії в потрібне русло. Льву слід бути терпимішими до мінливому характером Раку і ставитися до обранця з більшою прихильністю. Якщо відносини двох знаків будуть побудовані таким чином, вразливий і чуттєвий Рак буде під захистом Лева, обдаровуючи його замість ласкою і любов’ю.

Фінансове питання у відносинах Лева і Раку встає дуже гостро. Рак схильний до раціоналізації витрат, протягом усього життя він може створювати запаси, які забезпечать його стабільність. Лев дуже марнотратний, він звик жити сьогодні і зараз, отримуючи максимальне задоволення від своїх витрат. Добре, якщо кожен з партнерів розпоряджається своїми коштами. Коли Лев почне витрачати кровні зароблені Раку, слід чекати самих негативних наслідків.

Хоча сумісність знаків Рак і Лев викликає великі сумніви, Рак має сильно розвиненими місячними – материнськими – почуттями, а Лев — сонячними батьківськими. Отже, ця пара стане відмінними батьками.

<-IMAGES->

У відносинах між двома особами, народженими під знаками Рак і Лев, що відносяться до стихій Води і Вогню, можуть виникати складнощі. Ці знаки можуть дати багато цінного і корисного своєму партнерові. Але якщо вони побажають Вода Раку і Вогонь Лева здатні знищити один одного. Для цих знаків характерне використання своєї сили навіть всупереч власній волі, тому, коли вони схаменуться іноді буває занадто пізно. Відносини Вогню і Води в союзі Лева і Раку виглядають інакше, ніж взаємини цих стихій в інших зодіакальних знаках. Лев не бажає проявляти терпимість по відношенню до Раку. А Рак не надто піклується про те, що б вислуховувати уроки та моралі Лева, хоча в таємниці розуміє, що ці уроки мудрості вивчити йому необхідно. Раку багато чому варто повчитися у «великих кішок», але вони часто надходять навпаки, тим самим втручаючись не тільки в свою карму, але карму Лева, а це може призвести до сумних наслідків.

Леву не варто дозволяти Ракам гасити промені свого Сонця і пригнічувати гордий дух. Звичайно немає необхідності впадати в крайність і повністю пригнічувати Рака, Лева слід лише залишатися самим собою і пам’ятати хто є царем звірів. Але, як це ні дивно, у багатьох спілки Лев і Рак міняються своїми місцями. Раки є дуже чутливими і славними душами, але їх Вода може просочитися і погасити самовпевненість Львів. Рак з сильним знаком Сонця може за допомогою свого завзятості й стійкості довести Лева до стану моральної втоми, що виявиться занадто сумним для обох знаків. Горду натуру Лева Раку вдається взяти облогою з допомогою своєї сили волі і стратегії. Така підміна ролями відбувається не від злості або недоброзичливості, просто слід бути дуже обережними, змішуючи Воду і Вогонь.

Є можливість розвитку та іншого сюжету, коли Лев спалює спокійні емоції Раку. Такі Раки мовчки підпорядковуються зарозумілості Лева і йдуть у себе. Вони стають дратівливими і прискіпливими, а в серйозних випадках справа доходить до психозу. Якщо Місяць і Сонце в цих знаків перебувають у конфлікті, вони заподіють багато болю і жорстокості один одного, але роблять це ненавмисно. Але коли світила в знаках Раку і Лева розташовані сприятливо, союз буде будуватися на взаємоповазі та любові. Лев буде захищати «місячну» натуру від ударів жорстокого світу, а Рак оточить Лева любов’ю і ніжністю. У Левах сильно розвинені Сонячні батьківські почуття, а в Раках Місячні материнські, тому незалежно від їх взаємовідносин, вони будуть дуже хорошими батьками.

Лев повинен пам’ятати, що Рак народжений керувати, і якщо він робить це ненав’язливо, він повинен отримати від Лева схвалення. А Рак повинен дати волю Леву, що б той організовував сам своє життя, що у нього виходить просто чудово. Сумісність цих знаків проявляється, коли Рак Лева тішить своїм сміхом і любов’ю, а Лев дарує Раку сонячне світло, прощаючи всі витівки мінливого характеру. У грошовому питанні між ними можуть виникнути розбіжності – Рак впевнений, що Лев дуже марнотратний, а Лев, вважає Раку скупердяем. Королівська кров Лева вимагає вищої якості, і він стає пригніченим і дратівливою, коли не домагається того, що вважає простою необхідністю. Але вони мають повне право балувати себе, адже завдяки своєму розуму і організаторським здібностям, можуть багато заробляти.

Раки своїми клешнями чіпляються за всі пережиті емоції і навіть дитячі страхи. Вони обожнюють переглядати старі фотографії та фільми. Зі своїми близькими та друзями вони можуть бути неймовірно щедрими, але розкидатися грошима Раки не можуть. Що дивно відносно їжі Раки зовсім не виявляють скупості, в ресторані вони можуть вести себе, як справжні марнотрати. Обидва знака виявляють пристрасть до фотографії, хто-небудь один любить позувати, інший обожнює фотографувати.

Коли ці знаки виявляють терпіння по відношенню до партнера, Лев йде вперед до досягнень, доводячи свою перевагу далекоглядному Раку. Коли між Раком і Левом існує і духовна сумісність, безпомилкова инстинктивность Раку призведе Лева до досягнення його грандіозних планів.


Залишити відгук