Рак і Козеріг Сумісність

Цей союз може стати хорошою основою тривалих надійних відносин. Козеріг і Рак дуже схожі у своїх принципах і світогляді, тому вони чудово відчувають один одного на відстані, і в момент першої ж зустрічі починає діяти взаємне тяжіння.

Мало хто з Зодіакального кола може похвалитися такою схожістю душевних якостей і складу розуму, яка присутня у Рака і Козерога. Однак сумісність знаків Козеріг і Рак ґрунтується ще й на тому, що кожен з них володіє своїми особливостями, завдяки чому їм цікаво удвох. Рак високочутливий і емоційний. Фантазії і мрії – невід’ємна частина життя цього знака. Козеріг ж всі свої зусилля спрямовує на створення чогось матеріального. Для нього принцип життя полягає в постійному дії. Таким чином, Козеріг і Рак стають не тільки надійними союзниками, але і здатні зробити проведення часу один одного більш насиченим і яскравим.

Сумісність знаків Козеріг і Рак характеризується тим, що кожен із партнерів із задоволенням готовий вчитися в іншого чогось нового. Рак для Козерога – джерело емоцій і почуттів, поруч з Раком він стає більш безпосередньою, згадуючи, що в житті так багато простих радощів. Для Раку не зайвим буде повчитися у Козерога відповідальності та прагнення до досягнення мети.

Головне в житті Раку — це прагнення до безпеки і комфорту, а Козеріг завдяки своєму невгамовному честолюбства допомагає в цьому партнеру. Сумісність Козерога і Рака в тому, що стосується грошей – дуже позитивна. Кожен прагне накопичити, їм чужа любов до бездумним грошових витрат. Разом вони здатні створити розкішне гніздечко, забезпечивши собі і дітям безбідне майбутнє.

Інша особливість Рака і Козерога, яка сприяє створенню міцного союзу – їх схильність до рефлексії. Раків часто долають напади ностальгії, а Козеріг, приймаючи відповідальне рішення, обов’язково проаналізує минулі перемоги і поразки.

Ще одна риса, що визначає позитивну сумісність знаків Козеріг і Рак – шанування родинних зв’язків. Рак, як ніхто інший, прив’язаний до матері. Не дочекавшись щастя в союзі з протилежною статтю, представник цього знака Зодіаку може знайти розраду під маминим крилом. Козеріг вшановує обох батьків і особливо поважає тих родичів, які являють собою предмет гордості всієї родини. Для цих партнерів створення сімейного вогнища – сенс всього життя. Без цього обидва зачахнуть, не відчуваючи землі під ногами.

<-IMAGES->

Знаки Рак і Козеріг розташовані на Зодіакальному колесі по відношенню один до одного під кутом 180°. В астрології таке становище становить опозицію, але в людському відношенні ця опозиція Сонячних знаків може бути позитивною. Протилежними силами є Місяць, керуюча Раком і Сатурн, керуючий Козерогом. Місяць представляє м’якість, зміни, мрії, роздуми і спогади. Сатурн є твердість, реальність, визначеність і стабільність. Тому як всім протистоять символам, їм доведеться визначати місячна або сатурнианская сила буде домінувати в їх союзі.

В союзі протилежностей є певні вигоди, адже вони здатні доповнювати один одного. Якщо ці знаки не егоїстичні і здатні давати один одному багато чого, що може бути прекрасніше. І Козеріг і Рак є жіночими знаками, а, значить, їм властива м’якість, хоча вони не люблять цього показувати. Обидва знака прагнуть бути лідерами, бо вони є Кардинальними знаками. Козеріг робить це ненав’язливо, і Рак діє досить тонко, але таке положення не буде постійним. Союз двох лідерів не може бути простим. А значить, комусь доведеться поступатися і, швидше за все, доведеться поступатися Раку. Кожен з знаків намагається вести за собою партнера так, щоб той не здогадався, що ним керують. Після усвідомлення ситуації між знаками починається прихована боротьба за лідерство.

Обидва вони прив’язані до минулого. Особистості Місяця обожнюють історії про минуле, а Козероги можуть витягувати уроки з минулого досвіду. Раки дуже прив’язані до матері, а Козероги з повагою ставляться до обом батькам і будь родинним зв’язкам. Ця пара знаків може займатися дослідженнями, заснувати свій музей або банк. Козероги часто відшукують коштовності серед купи непотрібних речей, тому вони з успіхом можуть себе проявляти в ювелірній справі. Більшість Козерогів є підозрілими і холодними особистостями, тому чуйність і ніжність Раку будуть дуже до речі.

У фінансовому плані обидва знака дуже розважливі, вони люблять збирати гроші і обожнюють витрачати їх з ладу. Раки і Козероги не розуміють фрази: «працювати з любов». Адже люди працюють заради отримання прибутку, так причому тут може бути любов? Коли людина задоволена своєю роботою – це дуже добре, але адже основною метою є грошова компенсація, адже правда? Ні, не правда. На першому місці повинна стояти робота з любов’ю, а лише на другому – гроші. І в цьому головна проблема цих знаків. Люди Сатурна і Місяця не усвідомлюють, що при роботі важливі не тільки руки, не менш важливо серце. І справа тільки в пріоритетах. І для цієї пари буде потрібно досить велика кількість часу, щоб визначитися з тим, що найголовніше, а що можна поставити на другий план.

Не багато хто здогадуються, як Козерогові хочеться втекти від обмежень Сатурна, але його численні спроби залишаються парними. Співчутливий Рак, який чудово розуміє, як не просто бути самотнім, може стати для Козерога надійним товаришем, обдарувавши його турботою і ніжністю.


Залишити відгук