Рак і Рак Сумісність

Сумісність знаків Рак і Рак хороша з точки зору бізнес-партнерства. Любовні стосунки двох Раків порівнянні для них з якимось покаранням. Навіть якщо такий союз буде довготривалим, кожному з партнерів захочеться завести роман на стороні.

Прекрасний початок відносин двох Раків наповнені романтизмом, чуттєвістю і ніжністю. Однак згодом на поверхню спливають риси Раків, від яких обидва партнери просто втомлюються. Згодом їм все важче йти на компроміси і закривати очі на недоліки один одного, тим більше що в цих недоліках вони немов близнюки. Любов, що виникла на першому етапі відносин, поступово згасає.

Сумісність знаків Рак і Рак характеризується наступним протиріччям. З одного боку, ці партнери — ідеальні супутники життя, адже обидва вони потайливі і замкнуті натури. Раки відчувають і мислять однаково. Вони підпорядковані ритмами Місяця, а їх серця б’ються в унісон. Їх спосіб життя, пріоритети і цінності ідентичні, що може стати хорошою основою тривалого союзу. З іншого боку, будь-які відносини вимагають постійного розвитку партнерів. Для двох Раків спільне життя подібна болоту: воно затягує, і немає ні найменшого подуву вітру, здатного урізноманітнити їх союз. Відносини з іншими знаками змушують Раків емоційно і духовно розвиватися, задовольняючи їх, даючи силу тривалих стосунків. Тому Раки, які обрали один одного у подружжя, нерідко знаходять справжнє щастя на стороні.

Зміни в настрої, плаксивість і образливість, характерні для знака Зодіаку Рак, здатні звести з розуму. Їм важко винести присутність один одного протягом тривалого часу. Крім того, в їх відносинах є взаємна скритність. Кожен з партнерів вважає, що має право на секрети, але не виносить, коли її обранець тримає щось у таємниці. Якщо Ракам вдасться стати більш відкритими у відносинах і не бути настільки верткими і ухильними, їх союз буде позбавлений від нескінченних недомовок і сварок. Інший засіб, здатне повернути гармонію в їхній шлюб – це гумор. Багато надумані проблеми дійсно можна перевести в жарт, це допоможе жінці-Раку і чоловікові-Раку відчути себе щасливими.

<-IMAGES->

Важко судити про тривалих відносинах між знаками Рак і Рак, але те, що перше тяжіння у них виникає практично завжди — це точно. Раки часто згадують про сумні моменти свого дитинства, і ці думи, як не дивно відвідують їх перед сном. Тому Раків часто мучать нічні кошмари. Раки, керовані Місяцем, нічого не забувають, сталася подія вчора чи п’ятнадцять років тому, для них воно реально. Тому багато відмінно знають історію, яка є їх улюбленим шкільним предметом.

Якщо батьки Раку, погано розбираються в астрології, вони можуть зробити помилку в спілкуванні зі своєю дитиною, рідко кажучи слова кохання. А якщо вони при цьому захоплюються красою і здатністю другу дитину, це може завдати серйозної шкоди психіки Раку. Дорослішаючи, Раки починають відчувати недолік емоційної безпеки, внаслідок чого у них трапляються депресії. Тому тільки Рак здатний по-справжньому зрозуміти Раку.

Типовий Рак не може почувати себе спокійно, якщо він не має солідного рахунку у банку. За своєю природою ці знаки є дуже м’якими, але якщо їм треба чогось досягти, вони можуть проявляти неймовірну наполегливість. Якщо в мужності потребують близькі, Раки миттєво забувають про свої страхи і поспішають на виручку. Силу і непохитність, Раки виявляють, поки їх хтось не зачепить. Коли Рак ображений, він ховається під своїм панциром і відмовляється покидати його. Якщо Раки є типовими представниками свого знака, вони є патріотами до мозку кісток. Раки часто стають вчителями, художниками, вченими або фотографами. Антикваріат і музеї є пристрастю цих знаків.

З емоційною невпевненістю Раку, яка змушує його зберігати заощадження під матрацом, впадати в істерику і боятися показувати прихильність до людей, ніхто не може впоратися краще, ніж його зодіакальний теска. Але, незважаючи на це, залежать від настрою Місяця, Раки мають потребу в спілкуванні з Сонячними знаками. Два Раку викликають симпатію один у одного, але чи вона здатна перерости в більш серйозні стосунки? Так, але тільки в тому випадку, коли Рак буде здатний помітити в своєму партнері власні помилки і спробує виправити їх. Адже складені в єдине ціле спільні помилки двох Раків можуть стати такою ж проблемою як великий банківський позику, що загрожує серйозними наслідками.

Жінки-Раки стають ідеальними домогосподарками й чудовими матерями. Раки люблять колекціонувати коштовності і прості приємні для них дрібниці. Раки є дуже примхливими натурами, при цьому вони проявляють зворушливу доброту і галасливу веселість. Вони можуть дуже різко мінятися від балакучого настрою, до похмурої пригніченості. Раки можуть проявляти активність і енергійність, або стати консервативними та обережними. Вони є дуже потайними натурами, нерідко прибегающими до обману та хитрощів. Раків можуть розбестити гроші і їжа, але в своїй душі вони є практично найбільш сентиментальними знаками. Грошові кошти вони використовують бережливо і економно. Весь цей набір якостей та емоцій дістався Ракам від мінливої Місяця.

Багато Раки стають президентами і впливовими особистостями. Більшість Раків складаються в таємний масонський суспільстві, засновниками якого, так само були ці загадкові знаки Місяця. Завдяки своїй скритності і обережності багато раки служать у секретних військах і ФСБ. Раки є дуже чутливими до нужденних і голодуючим людям. Вони готові співчувати і співпереживати кожному зустрічному. Але, незважаючи на свою сентиментальність, у кризовій ситуації Раки можуть проявляти небачену витримку і стійкість. У цьому випадку їх твердий панцир стає серйозним захистом, яку не так-то просто пробити. Раки завжди борються до останнього чіпляються за свою свободу, але по майстерності відступу їх складно перевершити.

Раки є дуже складною особистістю, яку неможливо зрозуміти іншій людині. З його мінливим настроєм, який може змінюватися по кілька разів за день, з його здатністю вередувати і використовувати найтонші психологічні інструменти для маніпулювання, впоратися дуже складно. Ось чому повністю зрозуміти і прийняти Раку може тільки абсолютно ідентичний знак.


Залишити відгук