Рак і Водолій Сумісність

Абсолютні протилежності, ці два знака не зможуть винести один одного протягом тривалого часу. Сумісність знаків Рак і Водолій можна охарактеризувати як два зустрічних потоки води, які ніколи не зіллються воєдино.

Водолій для Раку – надто непередбачуваний і нестабільний у своїх діях і рішеннях. Рак – дуже емоційний, йому важко сприймати спрагу пригод Водолія як нормальне явище, для нього понад усе – відчуття комфорту і безпеки як у житті, так і в конкретних відносинах. Водолій також не зможе зрозуміти таку пасивність партнера і задовольнити його потребу в почуттях.

Наступне протиріччя в сумісності Раку і Водолія полягає в тому, що Рак по природі досить потайливий, він не звик розповсюджуватися про подробиці особистого життя перед ким би те ні було. Для Водолія відкрити карти перед сторонніми людьми – хвилинна справа: коли йому є що розповісти, мовчати він явно не стане.

Сумісність знаків Рак і Водолій володіє багатьма негативними ознаками, що не дає можливості будувати якісь сприятливі прогнози розвитку відносин. Цим двом антонимам вдасться нормально спілкуватися протягом п’яти хвилин, не більше. Потім обов’язково піде конфлікт і глибока образа Раку на нетактичного і відчайдушного співрозмовника.

<-IMAGES->

Може здатися, що Рак і Водолій не мають нічого спільного, але це помилкове міркування. Рак залежить від стихії Води, а Водолій від стихії Повітря. Для Водолія Рак є по-своєму корисним, а для Раку – Водолій по-своєму таємничим. Безсумнівно, багато хто вважає Водоліїв таємничими особистостями, але Раку найбільше здається загадковим Водолій.

Водолії дивують своєю неординарністю і несподіванкою в рішеннях, а Раки – своїм мінливим настроєм і властивої їм мрійливістю. Раки здаються зовні практичними, але всередині вони такі ж неординарні, як Водолії. Мінливість Раків залежить від мінливості фаз Місяця. При повному Місяці Рак сентиментальний і таємниче, при новому Місяці – стурбований і має масу уяви, чверть Місяця змушує Раку сумувати й тужити, а третя Місячна частина робить Раку милим і смішним. Спадання Місяця впливає на ексцентричність Раку, а перебування на агресивність.

Мінливість настрою у Раку спрогнозувати набагато простіше, ніж у Водолія. На непередбачуваність Водолія впливають блискавки Урану. Цей союз не може бути нудним. Друзі вони, родичі, партнери по роботі або дружини, Водолій завжди буде жартувати над Раком, лише для того, щоб поспостерігати за його реакцією.

На обличчі Раку відображається вся гама його емоцій – радість або смуток, страх або сміх, ніжність або ненависть, відчай або надія. Рак дуже мінливий, сльози ідуть за посмішкою, сміх за риданням, примхливість за ніжність, м’якість за жорсткою хваткою. Від усього цього Водолій отримує неймовірне задоволення. Але Водоліям не подобається зайва тривожність Раків. Їм незрозуміло, чому Раки настільки турбуються про власну безпеку. Раків ображає різкість Водоліїв, а Водоліїв – скритність Раків.

Рак є Кардинальним знаком, а Водолій – Постійним. Тому Рак завжди прагне керувати Водолієм, а Водолій прагне не потрапити під це керівництво. Рак діє приховано для досягнення своєї мети. Але змусити Урану діяти проти його волі просто неможливо. Тому практично завжди Рак витрачає свої сили даремно. І тому Ракам варто взяти це на озброєння, оскільки вони не люблять марно витрачати власні сили ще більше, ніж гроші. Але результат не завжди передбачуваний, адже коли Рак вхопився за когось своїми клішнями, він вже не відпустить свого видобутку.

Якщо для Раків важливий секрет досягнення гармонійного відносини з Водоліями, ось він: не варто брехати, чіплятися по дрібницях, задавати занадто багато зайвих питань, варто займатися своїми справами, іноді нагадувати Водоліям важливі дати, адреси та імена знайомих, адже по своїй розгубленості Водолії часто забувають про таких не дуже важливі речі. Якщо Рак зможе застосувати всі ці нехитрі прийоми, то цим знакам вдасться непогано порозумітися.

Для Водолія теж існує один рецепт для спільного щастя з Раком: для цього Водолій повинен обдаровувати Раку величезною кількістю любові, смачної їжі, грошей і постійно виявляти своє проникнення і співчуття до цієї вразливої і емоційної особистості.


Залишити відгук