Рак Сумісність

Зодіакальний знак Рак – служитель мінливого Місяця. Рак відрізняється своєю емоційністю і чуттєвістю. Йому дуже важко вступати в нові відносини, ще важче – міняти що-небудь у своєму житті, відмовляючись від звичних і «безпечних» речей. Рак легко піддається настрою, він схильний впадати у відчай і паніку при наближенні труднощів. Він любить рухатися в житті напевно, повільними кроками, а потім міцно захоплювати свою мету, вже не випускаючи її з рук. Рак дуже прагне знайти в житті стабільність, надійний тил. Знайшовши впевненість, що у нього є захист і опора, Рак зможе багато чого досягти в житті.

Незважаючи на видимі м’якість і податливість Раку, він може бути дуже цілеспрямованим і навіть жорстким в рішеннях, коли це буде потрібно. Рак рідко буває впевнений у собі – і особисті, і службові відносини він здатний розхитати своїми постійними підозрами і сумнівами. Ніяк не беручи критику, Рак може дуже сильно образитися на людей, які хоч раз в житті дозволили собі їдкі зауваження в його адресу. Розсердити Раку майже не представляється можливим, але, припертий до стіни, він буде відчайдушно захищатися і може бути навіть агресивним в цей час.

Величезне значення для Раку має фінансова стабільність в житті, домашній затишок, впевнений тил. Своїм супутником життя Рак схильний представляти сильну, вольову особистість, яка допоможе пережити життєві бурі, захистить в складних ситуаціях. Рак ніколи не буває егоїстичним споживачем уваги – він буде вдячно відповідати партнеру взаємністю, а іноді і піде на самопожертву заради відносин, повністю віддаючись у владу своїх почуттів.

Найбільш сумісними знаками для Раку, як правило, вважаються Телець, Діва, Скорпіон і Риби. Найменш сумісними знаками для Раку вважаються Овен і Ваги.

<-IMAGES->

Ця таблиця показує середні результати відносин Раку з кожним із знаків зодіаку. Посилання в таблиці ведуть на додаткові статті про сумісності Раку, які більш докладно описують даний вид відносин.

Кожна комбінація Раку з іншими знаками знака зодіаку свої сильні і слабкі сторони, і майже кожна з них володіє своїми особливостями і унікальними особливостями. У зв’язку з цим кожної можливої комбінації присвячена окрема стаття, в якій більш детально розглянуті всі сильні і слабкі місця цих відносин. Астрологічна зв’язок часто може відрізнятися від класичних канонів, тому ми рекомендуємо ознайомитися з описами самих знаків, вивчити особливості їх характеру, а також подивитися на відносини з точки зору кожного партнера окремо.


Залишити відгук