Овен і Діва Сумісність

Сумісність Овен і Діва є дуже цікавою, своєрідною і незвичайною. Дуже часто чоловіки Овни намагаються довести жінкам свою правоту, почуття та емоційний стан. Не те щоб Овен боявся відмови з боку діви, але в ньому все одно присутній страх того, що він робить щось неправильно. Так і діви-істоти суперечливі, підтримуючи чоловіка у всіх його починаннях, рано чи пізно вона може почати суперечити Овну.

У знаку Діви є відмінне вміння відчувати наступаючу небезпеку і будь-якими шляхами запобігати її. Діва може організувати будь-яку складну ситуацію і «розкласти все по поличках». Овен ж у подібній ситуації буде з усім згоден, буйний, та й ще, на додачу до всього може звинуватити у всьому Діву. Діви володіють такою рисою характеру, як скритність, в них немає особливої пихатості, і вони не з’являються на публіці, бажаючи зарекомендувати себе найкращим чином. Але познайомившись з Овном, Діва почуває себе самою бажаною і потрібною жінкою.

Добре коли люди залишаються романтиками на все життя, але існують також і бойові будні. Багатьом хочеться продовження розпочатої казки. Якщо чоловік-Овен зрозуміє діву у всіх відносинах, то вона зможе повністю відкрити свої почуття перед ним. Прислухаючись до Діви, Овен може пізнати багато цікавого від неї. Овен зможе багато дати, а не тільки забрати у своєї партнерки.

Діва може підказати Овну як вийти з тієї чи іншої ситуації і абсолютно нічого не вимагати натомість. Хоча, позитивна реакція Овна її дуже обрадувала. Жінка — Діва завжди доглянута, красива, і, що найголовніше, не лицемірить і лихословить. Вона завжди спокійна і не любить нагадувати про себе. Жінка діва дуже тактовна і дуже стримана. Якщо Овен любить дівчину, то він готовий підтримати її і допомогти в будь-якій ситуації.

У своїй любові Овни і Діви дуже оригінальні і безпосередні. Вони вступають в інтимний зв’язок, і для них це є доказом великої любові. Їх інтимні відносини — це найсвітліше, що може бути в житті. Чоловіки — Овни в таких відносинах дуже палкі і пристрасні.

Знаки Овен і Діва мають кардинальні відмінності між собою. Овни обожнюють спілкування і не люблять замислюватися про справи, коли ж гора справ навалюється на їх плечі – впадають в тугу і не уявляють, що можна зробити з навалившимися проблемами. А знаку Діва навпаки, ненависні громадські місця, вони схильні до аналізу і роздумів. Овни неймовірно чутливі, вони довіряють лише своїм емоціям, а до практичності належать зі скептицизмом. Діви, навпаки, орієнтуються тільки на практику і свої інтелектуальні якості. Емоційність і чутливість – не є якостями Діви.

Діви не люблять показувати свої емоції, а збирають їх у собі, довго виношуючи образу. Вони рідко можуть відкритися близькій людині і розповісти, що у них твориться в душі. Діви неймовірно піклуються про своє здоров’я, і, тим не менш, дуже часто хворіють і навіть мають хронічні захворювання. В той час, як Овни хворіють вкрай рідко, практично не піклуючись про свій фізичний стан. Вони рідко відвідують лікарів і спортивні зали.

Обидва знака, ніколи не відмовлять у допомозі іншим людям, які її потребують. Хоча керівні ними мотиви діаметрально відрізняються один від одного. Овни допомагають іншим, тому що їм подобається дарувати людям щастя і надавати підтримку. Діви роблять щось, що б показати, що вміють все краще за інших. Вони можуть взяти молоток, забити пару цвяхів і піти, не чекаючи подяки. Овнам чути слова подяки необхідно, якщо цього не відбувається, вони неймовірно ображаються.

Діви думають, що всі навколо не вдячні і тому не чекають особливого пориву. Але обидва ці знаки шукають ідеал в людях і справах. Але якщо вони вирушать разом на пошуки ідеалів, то дороги їх розійдуться. Так як Овен інстинктивно прийде до бажаного, а Діва, якщо навіть і досягне мети, то знайде в ній купу недоліків.

Але між Овном і Дівою можуть бути дуже міцні стосунки, не дивлячись на кардинальні відмінності. У бізнесі вони завжди будуть допомагати партнеру, і проявляти повагу. У сімейних відносинах такі відмінності в характері можуть принести їм багато задоволення. Хоча вони погано розуміють наміри і думки партнера, довіра у відносинах є головним чинником їхнього союзу.

Овен дуже тонко відчуває, коли Діва не задоволена ним. А таких приводів може бути маса – запізнення на зустріч, безвідповідальність та недбалість. Овен ніколи не буде настільки серйозно ставитися до робочих моментів, як це робить Діва. Те, що для Овна всього лише відстрочка справ, для Діви – неприпустима трата часу. Діви педанти, і люблять, коли все розставлено по поличках. Але коли вони вільні від справ, то можуть вести цікаву, повну подій життя.

Овнам здається, що Діви дуже холодні й розважливі. Але це не так, в душу Діви дуже сентиментальні і ранимі. А дратівливими стають тому, що, прагнучи до ідеалів, які пред’являють до людей завищені вимоги. Овни не можуть виносити зауважень Дів, так як не терплять критики по відношенню до себе. Тому приводу між цими знаками часто виникають розбіжності.

І, тим не менш, щасливий союз цих знаків можливий, завдяки тому, що кожен буде звертати увагу на плюси партнера і не загострювати увагу на недоліках. Це станеться, якщо Овен стане прислухатися до практичних порад Діви, а Діва дозволить Овну завдяки емоційності, зруйнувати панцир незворушності.

Овен – знак Сонця і Діва – знак Місяця на перший погляд виглядають абсолютно несумісними особистостями, так як володіють протилежними характерами. Але якщо вони докладуть зусиль, що б знайти спільну мову, їх спільне життя буде сповнена приємними сюрпризами. Діва знайде в Овні людини, який буде вдячний наданої допомоги і допоможе Діві відкрити грані її характеру, які були не відомі їй самій.

А Овен, в свою чергу, знайде розуміння і турботу, якої потребує. А так само гаряче і палке серце, сповнене щирих почуттів. Діва допоможе виявити Овну красу дрібниць і стати набагато мудріше і розважливими. Овен змусить діву повірити в оточуючих, і найголовніше — в себе.


Залишити відгук